"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Po co spółce Kulczyka system jaskiń? Zakupiono całą wioskę. W pobliżu wiele tajemniczych obiektów

Our Reader Score
[Total: 2 Average: 5]

polsat-prognoza-pogody-featured

Wsparcie finansowe

Darowizna na rozwój i utrzymanie strony i redakcji w tytule wpisz darowizna , można wybrać krotność sumy WIELKIE DZIĘKI !!

€1,00

W 2016 roku spółka związana z Sebastianem Kulczykiem, synem Jana i Grażyny Kulczyk, kupiła całą wieś Rogóżka na Dolnym Śląsku koło Stronia Śląskiego. Nie powiedziano, w jakim celu dokonano pierwszego w historii współczesnej Polski zakupu wsi przez prywatnego inwestora, ale w pobliżu znajduje się ogromna jaskinia i stary kamieniołom.

Widok satelitarny na Rogóżkę/fot. Google MapsWidok satelitarny na Rogóżkę/fot. Google Maps

Rogóżka to opuszczona wieś. Przed laty mieszkańcy zaczęli wyjeżdżać w poszukiwaniu lepszego życia w głąb kraju oraz za granicę. Porzucone budynki popadały w ruinę, z czasem własność przejęła gmina.

Wieś została wystawiona na sprzedaż już w 2006 roku. Dość szybko pojawiły się pogłoski, że Grażyna Kulczyk jest zainteresowana kupnem. W końcu udało się sprzedać teren w 2016 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania wies rogozka w sudetach zdjecia

Za 12,5 mln zł wioskę zakupiła spółka Liasis. Wówczas w KRS Sebastian Kulczyk widniał jako wspólnik. Obecnie jedynym przedstawicielem jest Magdalena Sobaszkiewicz. Nazwisko Kulczyka, jako wspólnika spółki Liasis zajmującej się doradztwem inwestycyjnym z podpoznańskiego Przeźmierowa, zostało wpisane w kwietniu 2016, a wykreślono je w czerwcu tego samego roku.

– Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, ale w pewnym momencie w KRS wyczytałem nazwisko Sebastiana Kulczyka – mówił burmistrz Stronia, Zbigniew Łopusiewicz. Dodał również, że sprzedaż za tę kwotę, która wynosiła połowę rocznego budżetu to „złoty strzał”.

Przetarg na sprzedaż wsi rozstrzygnięto na początku lutego 2016 roku, zaś 7 kwietnia podpisano akt notarialny. Nie wiadomo, w jakim celu spółka Sebastiana Kulczyka zakupiła wieś.

Znalezione obrazy dla zapytania wies rogozka w sudetach zdjecia

– Wieś Rogóżka to około 90 hektarów terenu, z czego 35 hektarów to grunty rolne i lasy, reszta przeznaczona jest pod budownictwo mieszkalno-pensjonatowe – mówił burmistrz Łopusiewicz.

– Nie mogę jeszcze powiedzieć, jakie są plany związane z zagospodarowaniem wioski. Nie zdradzę żadnych szczegółów – mówiła wówczas prezes spółki Liasis Magdalena Sobaszkiewicz.

Do tej pory nie pojawiły się żadne informacje na temat tego, co ma tam powstać. Ze zdjęć Google Maps z tego roku widzimy, że powstaje przy drodze tuż obok Rogóżki tajemnicza budowa, której nie było jeszcze w 2012 roku (Google Street View). Wygląda na mały dom jednorodzinny, więc prawdopodobnie to inwestycja właścicieli Rogóżki.

Znalezione obrazy dla zapytania wies rogozka w sudetach zdjecia

Teorie spiskowe pobudza znajdujący się obok stary kamieniołom i tajemnicza jaskinia. To piąta pod względem wielkości jaskinia w polskich Sudetach.

Twarde kamienie oraz podziemny system tuneli to nie lada gratka dla kogoś, kto dysponuje dużym kapitałem. Czy Sebastian Kulczyk zamierza wybudować własną miejscowość z gotowym tuż obok schronem przeciwatomowym?

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/25/po-co-spolce-kulczyka-system-jaskin-zakupiono-cala-wioske-w-poblizu-wiele-tajemniczych-obiektow/?

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: