KONTA AUTORÓW KLIKNIJ W WYBRANY BANER
KLIKNIJ W WYBRANY BANER
BLOGI I STRONY INTERNETOWE POLECANE PRZEZ M-FORUM

M-forum A.V Live.

TU ZNAJDZIESZ CODZIENNIE PONAD 150 INFORMACJI NIUS BEZ CENZURY !! ORAZ TRANSMISJE LIVE STREAM I MATERIAŁY AUDIO I WIDEO W ORYGINALE DOŁACZ SWOJĄ STRONĘ LUB BLOGA DO PROMOWANYCH I POLECANYCH STRON PRZEZ M-FORUM

CZERWONE

Nie wszyscy są zachwyceni pisuarami, na które można natknąć się w centrum Londynu

„Ku mojemu przerażeniu i wstrętowi natknąłem się na ten pisuar, tuż przy Trafalgar Square, w centrum Londynu. I właśnie wtedy, gdy filmowałem, grupa mężczyzn podeszła i skorzystała z nich” – pisze autorka filmiku, wyraźnie zdegustowana takim rozwiązaniem.

zrodlo:https://www.magnapolonia.org/nie-wszyscy-sa-zachwyceni-pisuarami-na-ktore-mozna-natknac-sie-w-centrum-londynu/?

4 thoughts on “Nie wszyscy są zachwyceni pisuarami, na które można natknąć się w centrum Londynu

  1. Ciąg dalszy oswajania społeczeństw ze sprawami intymnymi jako czymś normalnym i pożądanym, jak w przypadku powszechnego dostępu do pornografii; jak nazywanie prostytucji „usługami seksualnymi” a prostytutek „pracownikami seksualnymi”; jak w przypadku edukacji seksualnej wg standardów WHO i nauczania masturbacji czterolatków, jak negocjowanie seksu przez 6-latki, jak projektowanie burdelu przez 15-latki. To jest niezbędne do zniszczenia społeczeństwa, jak to głoszono na transparentach w marszu (nie)tolerancji LGBT w Paryżu: „Nie jesteśmy tu dla ozdoby. Zniszczymy wasze społeczeństwo”

    1. Dwa takie sracze naprzeciwko siebie bym postawił. Albo najlepiej kilka na przeciw siebie po dwóch stronach ulicy. – Ty Zenek, srajtaśma mi się skończyła. – Czekaj Stefan, już ubieram majty i lecę do ciebie z rolką, tylko kurwa się światła zmienią to ci ją przyniosę. Siedź i ciśnij jeszcze chwilę. – Nie słyszę cię Zenek, bo tramwaj przejeżdżał! Głośniej!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: