DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

MegaSKANDAL był ukrywany. Żydowska rodzina sama wypłaciła sobie uroszczenia. Z NBP zniknęło prawie 2 mld marek po Niemcach

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Żydowska rodzina Horskich wypłaciła sobie z NBP po II wojnie światowej prawie 2 mld marek, które pozostały po Niemcach. Głowa rodziny była wówczas prezesem Zarządu Tymczasowego Mienia Opuszczonego.

Znalezione obrazy dla zapytania zydowska rodzina horskich zdjecia

O sprawie poinformowała dr Anna Mandrela. Jak napisała, „w ostatnich dniach postanowiłam odpocząć od tematyki stosunków polsko-żydowskich i skupić się na kończeniu książki o nieznanych wątkach z ostatnich lat życia rtm. Pileckiego”

– Przestałam śledzić internetowe nowinki i skupiłam się na porządkowaniu zgromadzonych dokumentów archiwalnych. Okazało się, że tematyki polsko-żydowskiej nie sposób uniknąć, ponieważ wiele dokumentów wysłanych z Polski do II Korpusu Andresa dotyczyły właśnie tego zagadnienia – zaznaczyła.

Znalezione obrazy dla zapytania zydowska rodzina horskich zdjecia

– Jeden z tekstów, który rtm. Pilecki wysłał za granicę porusza kwestię 2 miliardów marek, znajdujących się po wojnie w Narodowym Banku Polskim. Były to pieniądze pozostawione przez Niemców przed zakończeniem wojny, głównie z polskich terenów, które zostały przyłączone do III Rzeszy. Po wojnie te pieniądze automatycznie stały się własnością Polski. Niestety, po 1945 r. Polska nie odzyskała wolności, ale znalazła się pod sowiecką okupacją. Mimo to znajdujące się na koncie pieniądze mogły być użyte, np. w celu odbudowy Warszawy. Gdy w końcu Ministerstwo Skarbu zajęło się kwestią upłynnienia tych pieniędzy, okazało się, że z 2 miliardów marek, na koncie Narodowego Banku pozostało już tylko około 200-300 milionów – poinformowała.

Co stało się więc z potężnym majątkiem? – Większość tej sumy wypłaciła sobie żydowska rodzina Horskich. Horski był wówczas prezesem Zarządu Tymczasowego Mienia Opuszczonego – ujawniła dr Mandrela.

– Oto kolejny powód, dla którego 11 maja powinniśmy głośno zaprotestować przeciwko ustawie 447 – podkreśliła dr Anna Mandrela.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/26/megaskandal-byl-ukrywany-zydowska-rodzina-sama-wyplacila-sobie-uroszczenia-z-nbp-zniknelo-prawie-2-mld-marek-po-niemcach/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: