NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

WIADOMOŚCI Codzienna demaskacja żydowskich kłamstw. Jedna internautka robi dla Polski więcej niż suto opłacani urzędnicy. Zobaczcie!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podobno „wstaliśmy z kolan”, a polskie władze deklarują walkę o dobre imię Polski. Niestety, na deklaracjach się kończy, a Żydzi jeżdżą po Polakach jak po łysej kobyle. Suto opłacani urzędnicy państwowi niewiele w tej sprawie robią. Można nawet zaryzykować twierdzenie, że nie robią nic, bo paraliżuje ich strach przed oskarżeniem o antysemityzm. I tak robi się błędne koło. Im bardziej Żydzi kłamią, tym bardziej polscy urzędnicy boją się ich zaatakować i pokazać, ile warta jest żydowska bajka szkalująca Polaków i wybielająca Żydów. Dlatego wszelkie oddolne inicjatywy są w tej sytuacji bezcenne.

Znalezione obrazy dla zapytania zydzi w armii zdjecia

Jedną z osób, która demaskuje żydowskie kłamstwa, jest internautka Anita Schelde. Codziennie zamieszcza na twitterze bezcenne informacje, dzięki którym możemy się edukować i odpierać serwowane nam brednie. Ponieważ nie wszyscy mają konta na twitterze i mogą zapoznać się z tym, co zamieszcza Anita, publikuję dziś porcję jej wpisów w ramach edukacji obywatelskiej. Uczmy się i nie pozwalajmy, żeby nami manipulowano.

Zobacz obraz na Twitterze

Kasjopea@AnitaSchelde

Podczas częściowej ewakuacji/likwidacji „Małego KL Auschwitz” dla Polskich Dzieci w lipcu 44r. Niemcom z „Kripo” pomagało ok.180 funkcjonariuszy „Jüdischer Ordnungsdienst” z „Litzmannstadt Ghetto”

Ludzie o tym mówią: 306

Kasjopea@AnitaSchelde

Podobno poczytny dziennik Izraelski pisze,że „Polacy powinni brać przykład z Austriaków”. Serio ? Tak dobrze było Żydom w Austrii ? To ja się pytam : CO TO JEST ??? : Wiedeń…kwiecień 1938…Żydzi czekający pod Polskim Konsulatem na wizy

Ludzie o tym mówią: 680

Kasjopea@AnitaSchelde

20 I 45r. Łódź…Jakub Poznański :
„Na ul.Smugowej oficer w randze generała mówi : „Polska Republika (sic!) ma Samodzielny Rząd Demokratyczny na czele którego stoi prezydent Bierut (sic!).Trudno opisać entuzjazm który nas ogarnął.Wiwatom nie było końca”

Ludzie o tym mówią: 58

Kasjopea@AnitaSchelde

15 V 40r. SS-Oberstgruppenführer Kurt Dalague :
„Policja Granatowa w GG opieszale wykonuje swoje obowiązki,uprawia propagandę antyniemiecką i często pomaga Żydom”
I co ZAKŁAMANE antypolskie szmondaki ? Zatkało kakao 😊???

Ludzie o tym mówią: 278

Kasjopea@AnitaSchelde

Shalom @IsraelinPoland ! Czy macie Państwo w swoich archiwach jakieś informacje na temat : co się stało z Friedmanem Nachmanem-policjantem Urzędu Śledczego w „Litzmannstadt Ghetto”-który słynął z torturowania swoich Braci Żydów ???

Ludzie o tym mówią: 300

Kasjopea@AnitaSchelde

Internety to jednak „Fabryka Idiotów” 🙄.
Wiki : „Likwidacja Litzmannstadt Ghetto zakończyła się 29 VIII 44r.”
Tymczasem… : XI 44r. w Getcie szaleje Hans Biebow z Lejbą Bruderem (szefem „Ordnungsdienst”) w poszukiwaniu tzw.”Jaskiniowców”-Żydów ukrywających się w lochach…

Ludzie o tym mówią: 193

Kasjopea@AnitaSchelde

Ponieważ w internetach o tym nie przeczytacie🤔PRZYPOMINAM :
„Nadzwyczajna Kasta”(kilka tysięcy osób) w „Litzmannstadt Ghetto”-prowadziła życie (jak na warunki okupacyjne) na bardzo WYSOKIM poziomie-nieosiągalnym dla zwykłego mieszkańca Łodzi czy Warszawy

Ludzie o tym mówią: 265

Kasjopea@AnitaSchelde

Król Chaim I i szef „Jewish Police” Leon Rosenblat na przeglądzie młodzieży żydowskiej. „Summer Camp” Marysin maj 42r.

Ludzie o tym mówią: 172

Kasjopea@AnitaSchelde

PREMIERA na TT. Ponieważ nikt (z niezrozumiałych dla mnie względów🤔) nie pokazał twarzy tego zbira…przedstawiam Państwu> I Naczelnika UB-eckiej katowni „Toledo” i Kata Polskich Bohaterów-ZWYRODNIAŁEGO Żyda Kopela „Krwawego Kazia”Klejmana.

Ludzie o tym mówią: 360

Kasjopea@AnitaSchelde

W kwietniu 44r. Niemcy w „Litzmannstadt Ghetto” przekazali Zarządowi Gminy 6000 m² do podziału na WSZYSTKICH mieszkańców Getta na 15 metrowe działki pod uprawę warzyw. 3 Żydów : Lichtenstein,Amsterdam i Bajgelman…zabrało dla siebie…2000 m² 🤦‍♀️

Ludzie o tym mówią: 166

Kasjopea@AnitaSchelde

Wiecie jak wyglądał „kontyngent”(tak mówili mieszkańcy „Litzmannstadt Ghetto”) Żydów na śmierć ??? :
Niemcy zamawiali np.1000 osób…
Król Chaim I robił listę…
„Sonderkommando” razem z „Jewish Police” wyciągało nocą ludzi z łóżek…

Ludzie o tym mówią: 292

Kasjopea@AnitaSchelde

„Nadzwyczajna Kasta” z rodzinami w „Litzmannstadt Ghetto” liczyła ok.10 000 osób. Oni korzystali z tzw.”Heimów”,kolacji,dodatkowych talonów,lepszej żywności.O wszystkim decydowali Król Chaim I i regent Gertler.

Ludzie o tym mówią: 291

Kasjopea@AnitaSchelde

Crème de la Crème Litzmannstadt Ghetto…kogóż tu nie ma ! Jest Król Chaim I,jest agent Gestapo Dawid Gertler,jest nadzorujący z Niemcami likwidację getta Aron Jakubowicz,jest Królowa Mody Dora Fuks…większość z nich została…uniewinniona w Izraelu🤦‍♀️

Ludzie o tym mówią: 570

Kasjopea@AnitaSchelde

Miriam Wattenberg :
„Getto ma własne style mody.Większość Pań ubiera się w długie marynarki bez kołnierzy.Bardzo modne są również wysokie obcasy,za najbardziej stylowe kolory uchodzą czerwień i szarość.Popularne są też suknie z francuskiego jedwabiu”.

Ludzie o tym mówią: 167

Kasjopea@AnitaSchelde

Śp,Janina Kruk-Szczerba z Komórki Legalizacyjnej AK w Wilnie wspomina:
„Czołgi sowieckie dekorowane przez Żydów (…) Dlaczego tak radośnie witali okupantów ??? Byłam wstrząśnięta.Przecież oni tak jak my są Polakami(?). I cały czas byli DOBRZE TRAKTOWANI”.

Ludzie o tym mówią: 181

Kasjopea@AnitaSchelde

Shalom @IsraelinPoland ! Chciałabym się dowiedzieć czy Państwo podziękowaliście: Śp.Kpt.Alfonsowi Jakubiańcowi,Śp.Por.Leszkowi Daszkiewiczowi,Śp.Mjr Michałowi Rybikowskiemu i czł. Komórki Legalizacyjnej AK którzy wraz z japońskim konsulem w Kownie Sugiharą-uratowali tysiące Żydów

Ludzie o tym mówią: 260

Kasjopea@AnitaSchelde

27 IV 43r. Niemcy mordują braci Romana i Wacława Iwańskich-żołnierzy AK wyprowadzających rannych Żydów z kanałów w Getcie Warszawskim.
Shalom @IsraelinPoland !

Ludzie o tym mówią: 157

Kasjopea@AnitaSchelde

A Państwo z @polinmuseum tak promujecie Historię Żydów Polskich a to,że „200 000 zginęło z rąk Polaków” a to,że „2 na 3 zginęło” a coś nie widzę u Państwa ŻADNEJ informacji o Szaja Fastak > konfidencie Gestapo,słynnym Łowcy Żydów i Polaków 🤔

Ludzie o tym mówią: 321

Kasjopea@AnitaSchelde

Panie @MichalBoni ! Może żonka oprócz plucia na Polaków coś o tym napisze ???:
Po 45 w Izraelu mieszkało ok.120 żydowskich ZWYRODNIALCÓW męczących i mordujących swoich Braci w Niemieckich Obozach Śmierci. Na zdj. „Diabeł Wcielony” Yehezkel Ingster.

Ludzie o tym mówią: 278

Kasjopea@AnitaSchelde

Siema „historycy” i znafcy Holokaustu ! :
W KL „Auschwitz” i innych Niemieckich Obozach Śmierci Żydzi mówiący po polsku byli prześladowani i dręczeni przez swoich Braci. „Jidysz ! Mów w Jidysz ! Nie mów po polsku ! To nie jest NASZ JĘZYK !” 🤦‍♀️

Ludzie o tym mówią: 248

Kasjopea@AnitaSchelde

„Smarkata ! Policja żydowska ginęła razem z innymi w obozach !” Oj dzieci,dzieci 🤦‍♀️: wielu funkcjonariuszy „Jüdischer Ordnungsdienst” kontynuowało swoją haniebną działalność wobec własnych Braci Żydów jako Kapo w Niemieckich Obozach Śmierci.

Ludzie o tym mówią: 112

Kasjopea@AnitaSchelde

Niektórzy inteligentni inaczej piszą do mnie : „nie opowiadaj głupot ! Żydzi-Kapo musieli się tak zachowywać !” Serio ??? Ok. :
W „KL Auschwitz” Żydowski kapo o nazwisku Potok nocami torturował w barakach współwięźniów.Musiał ??? Nie ! Lubił !

Ludzie o tym mówią: 239

Kasjopea@AnitaSchelde

Osoby skazane na śmierć za pomoc Żydom :

Norwegia – 0
Włochy – 0
Holandia – 0
Belgia – 0
Francja – 0
Norwegia – 0
Dania – 1
Polska – 30 000

Ludzie o tym mówią: 4 758

 

CZERWONE

One thought on “WIADOMOŚCI Codzienna demaskacja żydowskich kłamstw. Jedna internautka robi dla Polski więcej niż suto opłacani urzędnicy. Zobaczcie!

  1. Tak, Polacy powinni się uczyć od Austriaków ale wydaje się ze Polacy nie lubią się uczuć a już napewno nie lubią się uczyć na własnych błędach bo z Polski powinno się wyjebac zydow na zbity pysk tak żeby nigdy tu nie wrócili a na myśl o powrocie powinni dostawać sraczki.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: