NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Niebezpieczne rozmowy! Polscy dyplomaci i politycy prowadzą rozmowy w sprawie spłaty żydowskich roszczeń

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Z notatki ambasadora Chodorowicza wynika, że szereg polityków obecnej władzy prowadzi takie rozmowy, w sposób ewidentny działając na szkodę Polski. Są to m.in. wicemarszałek senatu Adam Bielan, szef kancelarii premiera Michał Dworczyk, wiceminister kultury Jarosław Sellin czy szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz – pisze na łamach najnowszej Warszawskiej Gazety Jan Piński.

fot: YT

Warszawska Gazeta@WarszawskaG

Polecamy najnowsze wydanie tygodnika Warszawska Gazeta, które znajdziecie w kioskach i salonikach prasowych całej Polski od piątku 26 kwietnia!
Już dziś bez wychodzenia z domu kupujcie E-WYDANIE: https://iczytamy.pl/2019/641-warszawska-gazeta-172019.html 

See Warszawska Gazeta’s other Tweets

Oficjalne stanowisko polskiego rządu jest takie, że nie prowadzi żadnych rozmów na temat spłaty roszczeń, które pod adresem Polski wysuwają środowiska żydowskie. Tymczasem z notatki ujawnionej przez publicystę Stanisława Michalkiewicza notatki ambasadora Jacka Chodorowicza z rozmów ze specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA (a zarazem szefem amerykańskiej delegacji w Międzynarodowym Sojuszu na rzecz Pamięci Holokaustu) Thomasem K. Yazdgerdim z 25 października 2018 r. wynika nie tylko niedopuszczalny nacisk Amerykanów na Polskę, ale również fakt, iż strona polska akceptuje takie zachowanie i stara się realizować oczekiwania tak USA, jak i żydowskiego lobby.

Czytajcie więcej o sprawie na łamach najnowszej Warszawskiej Gazety, jedynego stuprocentowego niezależnego tygodnika!

 

zrodlo:https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6354-niebezpieczne-rozmowy-polscy-dyplomaci-i-politycy-prowadza-rozmowy-w-sprawie-splaty-zydowskich-roszczen?

One thought on “Niebezpieczne rozmowy! Polscy dyplomaci i politycy prowadzą rozmowy w sprawie spłaty żydowskich roszczeń

  1. Nie ma co się niepotrzebnie NAPINAĆ … szkoda energii .
    Na razie polski gołodupiec nie ma czym tego spłacić . Beznapletkowe kurewstwo chce od nas … pałaców , zamków , dzieł sztuki , wysokiej klasy wyrobów jubilerskich i złotniczych … akurat to posiadamy tylko problem … jak to im przekazać aby OPOZYCJA się nie jorgnęła .
    Zakładów pracy nie posiadamy już … a to co zostało to śmiecie … kasiejki też nie posiadamy … Zasoby mieszkaniowe w rękach prywatnych . Chyba , że polscy gołodupce oddadzą zasoby gminne … szkoły , przedszkola , budynki urzędowe i inne duper-szmity .

    Po przejebanych , przez PISdzielców pażdziernikowych wyborach do burdelu szumnie nazywanego Sejmem … szanse nasze poszybują wysoko w górę … przejdziemy pod opiekę ADOLFKÓW którzy mają całkiem odmienny punkt widzenia niż beznapletkowcy .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: