DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

KUKŁA JUDASZ VS MASAKRA CHRZEŚCIJAN CZYLI CZYM ŻYJĄ POLSCY KATOLICCY DZIENNIKARZE ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Relacje o rzezi chrześcijan w Nigerii ledwo przebijają się do światowych mediów. Co innego info o kukle Judasza

piątek, 26.04.2019 r.

  

W Nigerii nie ustają mordy dokonywane na chrześcijanach. W niedzielę wielkanocną w miejscowości Gombe w północno-wschodniej części kraju zamachowiec wjechał ciężarówką w grupę modlących się dzieci, które uczestniczyły w wielkanocnej procesji. W konsekwencji zabił 8 dzieci, a 30 ranił. Tydzień wcześniej paramilitarne oddziały plemienia Fulani dokonały pacyfikacji rodzinnej uroczystości wyprawianej w związku ze chrztem małego dziecka. Z zimną krwią zamordowali tam 17 osób. Niestety relacje o tych rzeziach nie są w stanie przebić się do światowego mainstreamu.

Informacja o spaleniu kukły Judasza w podkarpackim Pruchniku bardzo szybko pojawiła się w mediach na całym świecie. Wydarzenie to relacjonowały BBC czy The Independent, a specjalne stanowisko zajął nawet Światowy Kongres Żydów (World Jewish Congress), który uznał, że „sąd nad Judaszem” miał charakter „jawnie antysemicki”.


       

Co innego, gdy zamiast kukły zabijani są prawdziwi ludzie. Wiadomości o rzezi chrześcijan w Nigerii ledwo przebijają do głównego mainstreamu światowych mediów. W Niedzielę Palmową w środkowej części Nigerii paramilitarne oddziały plemienia Fulani (wiązanego z islamskimi fundamentalistami) z zimną krwią zamordowały 17 osób – uczestników rodzinnej uroczystości wyprawianej w związku z chrztem dziecka.

Dokładnie tydzień później – w Niedzielę Wielkanocną – w miejscowości Gombe w północno-wschodniej części kraju, zamachowiec (który okazał się być lokalnym policjantem) wjechał swoją ciężarówką w modlące się dzieci, które uczestniczyły w wielkanocnej procesji. Efekt był tragiczny. Śmierć poniosło 8 dzieci, a 30 zostało rannych.

To nie jedyne akty barbarzyństwa wobec chrześcijańskiej części społeczności Nigerii. Szacuje się, że od początku tego roku od kul, ognia i maczet zginęło w tym kraju kilkuset wyznawców Jezusa. Za większością zamachów, pogromów i pacyfikacji stoją członkowie paramilitarnych jednostek Fulani – lokalnego plemienia wiązanego z radykalnym islamem. 


Niestety masowe mordy i pacyfikacje ludności chrześcijańskiej w Nigerii nie wywołują jakiejś specjalnej uwagi światowych mediów. Spora część osób, która na co dzień w miarę na bieżąco śledzi wydarzenia na świecie, nie jest w stanie dowiedzieć się czegoś więcej o tych tragicznych historiach, bowiem mało kto o nich wspomina. W tym kontekście ciekawe jest to, jak wyglądałaby reakcja międzynarodowej społeczności na wspomniane mordy, gdyby mainstream komentował je z intensywnością i zaangażowaniem, jakie widziano przy relacjach na temat kukły Judasza z Pruchnika…?

Źródło: Muslim Fulani Herdsmen Massacre Christians after Baby Dedication in Nigeria (christianheadlines.com)
Źródło: UPDATE: Death Toll Rises To 17 In Nasarawa Village Attack(channelstv.com)
Źródło: Nigeria: Samochód rozjechał modlące się dzieci (Gosc.pl)
Źródło: Bielszyzm (Twitter.com)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: