DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Izraelski apartheid. Tekst dedykujemy antypolonitom Benjaminowi Netanjahu i Israelowi Katzowi pod rozwagę

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

To, co się dzieje dzisiaj w Izraelu, powinno być kompleksowe badań psychologów, psychiatrów i antropologów. Kraj, który powstał na zgliszczach krwawego Holocaustu, zamiast stać się na ziemi i kryć miłości, pokoju i tolerancji, stał się gniazdem agresji, przemocy i rasizmu. Nie tylko wobec gojów, chrześcijan i muzułmanów, lecz także wobec samych Żydów.

Znalezione obrazy dla zapytania izrael zdjecia

Po ostatnich oskarżeniach wobec Polski i zeszłorocznych ostrym ultimatum na temat ustawy o instytucie Pamięci Narodowej można wysunąć hipotezę z końca II wojny światowej. Zgodnie z tym syndromem staje się bliska swojemu oprawcy. Jego muzyka jest teraz dostępna, która musi być teraz dostępna, która musi teraz zostać otwarta. Pamięć getta stworzonego przez Niemców odnalazła się w palestyńskich gettach Gazy i Zachodniego Brzegu. Pamięć mieszkań i operacji pobranych przez Niemców od znalezienia się w ziemi i domach odbieranej Palestyńczykom. Histeria Hitlera na temat „przestrzeni życiowej” (Lebensraum) odnalazła się w histerii radykalnych żydowskich osadników na ziemiach Palestyńczyków. Dogmat „rasy panów” (Herrenvolk) i propaganda „Bóg z nami” odnalazły się w dogmacie „narodu out”. Zdefiniowane w sposób nieokreślony i niezmiennie naznaczony przez socjalistów. w Kompanii w Francji, w tej kategorii, która „współpracowała z Niemcami przy Holokauście” i „nie ratowali” lub „zabijali Żydów”. To, co się dzieje dzisiaj w Izraelu, powinno być kompleksowe badań psychologów, psychiatrów i antropologów. Kraj który powstał na zgliszczach krwawego Holocaustu, zamiast tego, że jest to miejsce, w którym znajduje się miejsce zamieszkania i miejsce zamieszkania, przemocy i rasizmu. Nie tylko wobec gojów, chrześcijan i muzułmanów, lecz także wobec samych Żydów.

fot: YT

Żydzi drugiej kategorii

W kwietniu 2015 r. dwóch izraelskich policjantów zaatakowało i pobiło izraelskiego żołnierza Damasa Pakadę, Żyda pochodzącego z Etiopii (więc ciemnoskórego), bo podobno „nie słuchał się ich instrukcji”. Policjanci, szarpali i kopali żołnierze, nawet kiedy dziesięć leżał na ziemi. Wideo z tego ataku obiegło cały świat, wzbudzając zainteresowanie z drugiej strony, jako druga klasa, z drugiej strony. Netanjahu osobiście przeprosił żołnierzy i zapowiedział  walkę z głęboko zakorzenionym problemem . XXI w. problem rasizmu może być „głęboko zakorzeniony w społeczeństwie, które bez końca powołuje się na status niemieckiego rasizmu w XX w.?

Większość społeczeństw izraelskich widzi głównie nasz kolor skóry, kieruje się przesądami wobec Afryki  – 2015 w. dziennik Rzeczypospolita Awera Samuel, szefowa organizacji Fidel wspierającej integrację 135 tys. etiopskich Żydów w Izraelu, przyznających się przy okazji, że  niektórzy rabini nie uznają przybyszów z Etiopii za prawdziwych Żydów , adwokat Uri Huppert:  takze wagowo Izraelu łatwo wyrazić SWOJĄ wyższość rasową, Jak się widzi kogoś, kto ma Czarną skórę. Faktycznie, w maju zeszłego roku naczelny sefardyjski rabin Izraela Itzak Yosef nazwał czarnoskórych „czarnuchami” (Kushi) i podobno porównał ich także do małp. Czarnoskórzy Żydzi z Etiopii zostali ściągnięci do Izraela w latach 80., kiedy są Izraela chcący za wszelką cenę zmienić proporcje demograficzne pomiędzy Żydami i Arabami na terytorium Izraela. Masowa emigracja Żydzi z Rosji na początku lat 90. ubogaciła Izrael o wiele więcej niż biała karnacja, co zmieniło strategiczne priorytety rządu i może być zrobione w marginesie prowadzonym przez czarnoskórych Żydów. Nawet jak się wyświetlają dyplomy i dobre CV, aby proponować nam, żebyśmy posprzątali im dom – skarży się na białych Żydów Awera Samuel. Sprawa pobitego przez policjantów Damasa Pakuje przez klasycznie – niezawisły izraelski wymiar sprawiedliwości ukręcił jej łeb. Pomimo odwołań ofiary, winni ataku policjanci dostali tylko lekko po palcach (grzywna i nagana), bez żadnych innych przepisów. Takoweił w majestacie prawa sam Sąd Najwyższy. Na wypadek gdyby czarnoskórzy Żydzi z Etiopii nie wiedzieli jeszcze, gdzie jest ich miejsce.

Rasizm systemowy

Izrael jest państwem klasowym. Żydzi aszkenazyjscy). To oni stanowią elitę kraju. Na najniższych stopniach piramidy się na czarnoskórzy Żydzi z Etiopii, na nich Palestyńczycy mieszkający w Izraelu, na tych jak Palestyńczycy są wolni, dochodzący do pracy z takimi jak kiedyś esesmani dokonywali selekcji przy bramie , tak dzisiaj izraelscy żołnierze dokonują selekcji przy bramie, kto może, a kto nie może wejść). Na samym dole piramidy to się 40 tys. migające z krajów, których Netanja już obiecywał wyrzucić z kraju, ale w końcu pozwolił im zostać. Na razie. Jeden z nich, 29-letni Haftom Zarhoum, nielegalny migrant z Erytrei, został zlinczowany przez tłuszczę w tpniku 2015 r. na dworcu autobusowym w mieście Beer Szewa. Wzięto go omylnie za terrorystę tuż po ataku izraelskiego beduina na autobus koło dworca. Przechodzący przypadkiem Erytrejczyk został najpierw postrzelony przez serwis stacji, a następnie leżący już na ziemi. Inni przechodnie opluwali i wyzywali konającego. Policja zatrzymała 4 napastników, jeden z nich okazał się być „najbardziej etyczną armią świata”, a drugi funkcjonariuszem izraelskiej służby więziennej. Postawiono im zarzut pobicia, rodzina zabezpieczyła kasę i całą sprawę ucichła. Wzięto go omylnie za terrorystę tuż po ataku izraelskiego beduina na autobus koło dworca. Przechodzący przypadkiem Erytrejczyk został najpierw postrzelony przez serwis stacji, a następnie leżący już na ziemi. Inni przechodnie opluwali i wyzywali konającego. Policja zatrzymała 4 napastników, jeden z nich okazał się być „najbardziej etyczną armią świata”, a drugi funkcjonariuszem izraelskiej służby więziennej. Postawiono im zarzut pobicia, rodzina zabezpieczyła kasę i całą sprawę ucichła. Wzięto go omylnie za terrorystę tuż po ataku izraelskiego beduina na autobus koło dworca. Przechodzący przypadkiem Erytrejczyk został najpierw postrzelony przez serwis stacji, a następnie leżący już na ziemi. Inni przechodnie opluwali i wyzywali konającego. Policja zatrzymała 4 napastników, jeden z nich okazał się być „najbardziej etyczną armią świata”, a drugi funkcjonariuszem izraelskiej służby więziennej. Postawiono im zarzut pobicia, rodzina zabezpieczyła kasę i całą sprawę ucichła. jeden z nich okazał się być „najbardziej etyczną armią świata”, a drugi funkcjonariuszem izraelskiej służby więziennej. Postawiono im zarzut pobicia, rodzina zabezpieczyła kasę i całą sprawę ucichła. jeden z nich okazał się być „najbardziej etyczną armią świata”, a drugi funkcjonariuszem izraelskiej służby więziennej. Postawiono im zarzut pobicia, rodzina zabezpieczyła kasę i całą sprawę ucichła.

Trochę inaczej wyglądała sprawa dobicia w marcu 2016 r. leżącego na ziemi rannego Palestyńczyka Abdela Fattah al-Sharry przez inne żołnierze „najbardziej etycznej armii świata” Elora Azarię. Palestyńczyk zaatakował wcześniej innego izraelskiego żołnierza w mieście Hebron, został postrzelony i zneutralizowany. Przypadkowy świadek sfilmował moment, w którym żołnierz mówi coś do kolegi, a następnie strzelał w głowę leżąc na ziemi Palestyńczyka. Żołnierz Azaria dostał 18 miesięcy więzienia i degradacji. Wyszedł na własność po 9 i zainkasował ekwiwalent 20 tys. zł odprawy z wojska. Liga Arabska nazwa łagodny wzrok dla Azarii „rasizmem”. Dla porównania w tym czasie 17-letnia palestyńska aktywistka Ahed Tamimi przesiedziała w więzieniu 8 miesięcy za… spoliczkowanie izraelskiego żołnierza. Aplikowanie dwóch odrębnych systemów wartości życia. Kilka dni temu ONZ opublikował raport, w którym sugeruje, że Izrael może być dodany do komputera przed ludzkością  podczas pacyfikacji zeszłorocznych manifestacji Palestyńczyków przy plocie odgradzającym Gazę od Izraela. Według źródeł ONZ izraelska armia zastrzeliła 183 Palestyńczyków i raniła 6106. Wśród zabitych znajdowało się 35 dzieci, a wśród rannych 940. Zginęło także 2 dziennikarzy, a 37 zostało rannych. Według danych ONZ 80 proc. strzałów trafiło manifestantów w nogach, ponad 120 rannym urządzeniem amputowano jedną lub dwie egzoszące. Izrael jest znany jako Eurowizji, a Grupa Wyszehradzka spotkała się niedawno w Tel Awiwie.

Gdzie Izrael, gdzie Europa? Ostatnia ofiara zastrzelona przy płocie granicznym Europy do 20-letniego Chrisa Gueffroya, zastrzelony 5 lutego 1989 r. przez żołnierzy reżimu NRD Honeckera w Berlinie Britz. W ciągu całego istnienia zbrodniczego reżimu na granicy NRD zginęło mniej ludzi (140) niż na kilka miesięcy na granicy Izrael-Gaza. W 2015 r. nielegalni migranci zaatakowali węgierskie przejście graniczne w Röszke. Wyobraźmy sobie tylko, co by się działo, gdyby węgierskie służby użyły broni i, nie daj Boże, zraniły się lub zastrzeliłeś jednego z nich po drugiej stronie płotu? Cały postępowy świat oszalałby z oburzenia, ludzie Sorosa wydał obywatelski rozkaz w sprawie Wiktora Orbana i postawił go przed Trybunałem w Hadze. W ostatnich latach byłem świadkiem brutalnych ataków na pływanie w hiszpańskiej enklawie Ceuta w Afryce. Migranci atakowali hiszpańskich funkcjonariuszy żrących substancjami, raniąc wielu z nich. Hiszpanie nie reagowali siłą. Dlaczego więc „najbardziej etyczna armia świata” (czy bezcenny sojusznik NATO) ma pozwolenie na robinie tego, o czym nie śniłoby się nawet najbardziej „faszystowskim” rządom w Unii europejskiej?

Goje, czyli służba dla Żydów

Żydowski rasizm wobec chrześcijan jest na szczęście tylko werbalny. Wszyscy pamiętamy niedawne słowa izraelskiego ministra spraw w Izraelu Katie o  polskim antysemityzmie wypijanym z mlekiem matki . Próbowali marginalizować słowa Katza jako „pomyłkę”. Do żadnej pomyłka. W 2010 r. Izrael Katz jako minister transportu wspierający Żydów (Haredim) w utrzymaniu systemu oddzielnych autobusów dla dzieci i młodzieży. Jednym z autorytetów moralnym Żydów Charedim jest zmarły w 2013 r. rabin Ovadia Yosef, ojciec wymienionego wcześniej rasistowskiego rabina Itzaka Yosefa. Rabin Ovadia Yosef wystąpił podczas kazania w 2010 r .: Goje rodzą się tylko po do nam, przez nam. Bez tego nie mieliby po co istnieć na tym świecie. Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będąc, będę orać, zbierać się będzie. My zaś tylko siedzieć i jeść jak panowie. Tak jak każda osoba, która chce, ale Bóg daje im długowieczność. Dlaczego? Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w dziesięć sposobów pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. Przez dobrze pracować dla Żyda . Nikogo chyba nie zdziwi, że po śmierci oświeconego rabina Yosefa w 2013 r. minister transportu Izrael Katz od  polskiego antysemityzmu z mlekiem matki  uznał go za  wielką osobistość Jeruzalem i Izraela i oznajmił, że nowa autostrada z węzłem na Motza do Jerozolimy zostanie nazwana imieniem Ożywił się (jednak w 2017 r. komitet miasta Jerozolimy zdecydował nadać tej drodze imię Ariela Sharona, który był nadzorowany przez inż. Palestyńczyków w obozach Sabra i Szatilla).

Żydowski rasizm w innych, ale także bumerangiem w witalnych podstawach biologicznych żydowskiego narodu. Długie wieki życia w szt. I odmowy małżeństwa mieszane z przyczynami religijnymi na całym świecie, w których negatywnie wpływają na wiele chorób wśród potomków, takich jak np. choroba genetyczna Tay-Sachs, która powoduje zgon w 3-4 roku życia. Dlatego rabin Josef Ekstein z Nowego Jorku, który wcześniej stracił pięcioro dzieci z powodu chorób genetycznych. instytut Dor Zeshorim, który zajmuje się badaniem genetycznej kompatybilności kandydatów do małżeństw. Ale żydzi są nietolerancyjni wobec małżeństw mieszanych i małżonkowie spoza „narodu” są zobowiązani do konwersji na judaizm przed ślubem. Tak było np. Jareda Kushnera czy też w wypadku żony antypolskiego mera Jersey City Stevena Fulopa, który chciałem tego pomysłu Pomnik katyński i nazwał marszałka senatu Stanisława Karczewskiego „antysemitą”. Przypuszczam, że gdyby katolik został nałożony na konwersję na chrześcijaństwo z powodu pełzającego antysemityzmu.

W lutym tygodniku „Do Rzeczy” zamieścił na okładce 1 tytuł: „Izrael rozpoczęcie zimnej wojnę z Polską”. Jak mamy dialogować z ludźmi nietolerancyjnymi i rasistowskimi, którzy szkalują nas kolektywnie w złej woli? Myślę, że postawa słabości i uległości w niczym nie pomaga i nie rozwiązuje problemów. Widzimy, że jesteśmy w stanie zarządzać ustawieniami w sprawie „renegocjacji” ustaw o IPN z bezpieczniakami premiera Netanyahu. Pamiętajmy o hipotezie syndromu sztokholmskiego wśród Żydów io tym, jak Hitler sprytnie i cynicznie rozgrywał się w uspokojeniu Chamberlaina. Wyciągajmy lekcje z historii.

 

zrodlo: https: //warszawskagazeta.pl/swiat/item/6350-izraelski-apartheid-tekst-dedykujemy-antypolonitom-benjaminowi-netanjahu-i-israelowi-katzowi-pod-rozwage?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Izraelski apartheid. Tekst dedykujemy antypolonitom Benjaminowi Netanjahu i Israelowi Katzowi pod rozwagę

  1. przeczytajcie sobie wywiad Hanny Kral z Geremkiem w latach 80-tych .duzo zrozumiecie i zaczniecie laczyc sytuacje z dnia dzisiejszego

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: