NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Chemtrails, czyli smugi chemiczne, to jedna z największych teorii spiskowych związanych z globalnym ociepleniem. A TYM CZASEM DOWIADUJEMY SIĘ ŻE,USA, Chiny, Korea Południowa, Tajlandia i Japonia ROZPOCZYNAJĄ MANIPULOWAĆ POGODĄ…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

METEOROLOGIA

USA, Chiny, Korea Południowa, Tajlandia i Japonia zaczną zmieniać pogodę

Chemtrails, czyli smugi chemiczne, to jedna z największych teorii spiskowych związanych z globalnym ociepleniem. Wielu uważa, że rządy rozpylają w atmosferze chemikalia, które mają pomóc ograniczyć zmiany klimatyczne.

Chociaż dotychczas nikomu nie udało się ku takiej teorii zebrać niezbitych dowodów, teraz już to nie ma znaczenia, ponieważ rządy wielu krajów świata oficjalnie zapowiedziały, że rozpoczną eksperymenty związane z rozsiewaniem chemikaliów w ziemskiej atmosferze, które mają pozwolić im panować nad pogodą.

Niestety, musimy zmartwić wszystkich zwolenników tej teorii. Nic takiego nie było prowadzone na masową skalę. A to z bardzo prozaicznego powodu. Ponieważ do tej pory nie tylko nie było żadnych konkretnych badań naukowych na ten temat, które potwierdzałyby skuteczność takiego przedsięwzięcia, ale również wykonanie go pochłonęłoby grube dziesiątki miliardów dolarów.

Niedawno świat obiegła wiadomość, że naukowcy z Uniwersytetu Harvarda chcą przeprowadzić długoletni eksperyment geoinżynieryjny. Będzie on polegał na rozpylaniu substancji w stratosferze. Mają one blokować ilość promieniowania słonecznego docierającego do powierzchni Ziemi, czyli ochłodzić naszą planetę i powstrzymać postęp globalnego ocieplenia.

Dla naukowców inspiracją do realizacji takiego przedsięwzięcia stały się potężne, historyczne wybuchy wulkanów, które wyemitowały do ziemskiej atmosfery tak dużo gazów i pyłu, że w efekcie tego klimat znacząco się ochłodził. Teraz geofizycy z Uniwersytetu Harvarda chcą doprowadzić do tego samego, jednak w sztuczny sposób.

Podobne przedsięwzięcia zapowiedziały również rządy Chin, Tajlandii, Korei Południowej i Japonii. Wszystkie te kraje mają ku temu odpowiednie technologie i chcą je sprawdzić, by skuteczniej radzić sobie z suszą, powodziami i wszystkimi niebezpiecznymi kataklizmami, które coraz częściej dotykają ich na skutek postępujących zmian klimatycznych.

Amerykanie przedstawili nawet plan takiej akcji. W swoim projekcie przewidują wykorzystanie 100 samolotów, które odbędą od 4 tysięcy do 60 tysięcy lotów w ciągu roku po całej planecie, rozsiewając w atmosferze aerozole. Całe przedsięwzięcie ma potrwać wiele lat i zaowocować poważnym ograniczeniem zmian klimatycznych. Naukowcy obliczyli, że realizacja projektu pochłonie od 2 do 2,5 miliarda dolarów rocznie, czyli nie jest to specjalnie duża kwota.

Jest jednak duży problem, który stoi na przeszkodzie w rozpoczęciu całego eksperymentu. Jako że substancje chemiczne trzeba rozpylać na wysokości ok. 18 kilometrów ponad powierzchnią ziemi, potrzeba jest budowy specjalnego samolotu, który będzie zdolny do odbywania regularnych lotów na tej wysokości oraz wyposażenia go w specjalny system przechowywania i rozpylania aerozoli. Takich maszyn musi być co najmniej 100 sztuk, by w ogóle taki eksperyment miał sens.

Takie samoloty mają pojawić się w ciągu 2 lat. Będą to naddźwiękowi następcy słynnego Concorde’a. Bez problemu będą one mogły wzbić się na kilkanaście kilometrów ponad powierzchnię Ziemi i w szybkim tempie rozsiewać chemikalia.

Eksperymenty geoinżynieryjne wciąż jednak przez wiele placówek naukowych uważane są za bezsensowne. Niedawno naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley opublikowali badanie naukowe na łamach magazynu Nature. Wynika z niego jasno, że geoinżynieria nie pomoże nam uratować Ziemi przed zmianami klimatycznymi, a nawet może mocno pogorszyć i tak już ciężką sytuację.

Badacze przeanalizowali poziomy aerozoli w atmosferze i sprawdzili, jak wpłynęło ograniczenie promieniowania słonecznego na plony roślin po słynnych i potężnych erupcjach wulkanu El Chichón w 1982 roku i Pinatubo w 1991 roku. Rozpylenie aerozoli doprowadziło ostatecznie do zmniejszenia plonów ryżu, soi, pszenicy i kukurydzy (roślin C3 i C4).

Naukowcy skorzystali z programów modelowania Ziemi przygotowanych przez inżynierów z Instytutu Meteorologii Maxa Plancka. Chcieli w ten sposób sprawdzić, jak rozpylanie aerozoli wpłynie w skali globalnej na wegetację roślin. Badania wykazały tą samą zależność. Ograniczenie promieni słonecznych spowolni wegetację roślin i ostatecznie zaowocuje mniejszymi plonami. Badacze wskazują tutaj, że dla roślin będzie lepiej, jeśli będą miały więcej światła, niż zostaną skazane na wegetację w niższej temperaturze.

Źródło: GeekWeek.pl/Environmental Research Letters / Fot. MaxPixel/Marc-Anthony Payne

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Chemtrails, czyli smugi chemiczne, to jedna z największych teorii spiskowych związanych z globalnym ociepleniem. A TYM CZASEM DOWIADUJEMY SIĘ ŻE,USA, Chiny, Korea Południowa, Tajlandia i Japonia ROZPOCZYNAJĄ MANIPULOWAĆ POGODĄ…

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: