DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Związkowcy ZNP nie wezmą udziału w obradach okrągłego stołu o oświacie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Związkowcy ZNP nie wezmą udziału w obradach okrągłego stołu o oświacie

Związkowcy ZNP nie wezmą udziału w obradach okrągłego stołu o oświacie

We wtorek w Centrum Partnerstwa Społecznego odbyły się rozmowy związkowców i przedstawicieli rządu na temat obrad okrągłego stołu, które zaproponował premier Mateusz Morawiecki. Po spotkaniu Prezydium Rady Dialogu Społecznego szef ZNP ogłosił, że „Kierownictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego nie weźmie udziału w obradach okrągłego stołu o oświacie”.

– Wobec bardzo nieznanej, niejasnej i zupełnie nam nie wyjaśnionej formuły dotyczącej obrad okrągłego stołu, kierownictwo Związku Nauczycielstwa Polskiego zdecydowało, że nie weźmie udziału w tych obradach

– powiedział Sławomir Broniarz cytowany przez polsatnews.pl.

Zdaniem szefa ZNP piątkowa debata na Stadionie Narodowym będzie miała formę „wysłuchania publicznego, gdzie każdy zapewne dostanie minutę, żeby się wypowiedzieć w kwestiach fundamentalnych”.

Okrągły stół w sprawie zmian w systemie edukacji odbędzie się w piątek 26 kwietnia. Premier Mateusz Morawiecki jeszcze przed świętami poinformował podczas konferencji prasowej, że w rozmowach wezmą udział wylosowane reprezentacje rodziców oraz eksperci, pedagodzy, wychowawcy, nauczyciele, związkowcy i przedstawiciele opozycji.

– Wstępnie proponujemy rozmowy w czterech obszarach: uczniowie, nauczyciele, jakość edukacji i kształcenia oraz nowoczesna szkoła, czyli odpowiadająca wymogom drugiej, a za chwilę trzeciej dekady XXI w.

– zapowiadał szef rządu.

 

 

zrodlo:https://www.wsensie.pl/polska/32418-zwiazkowcy-znp-nie-wezma-udzialu-w-obradach-okraglego-stolu-o-oswiacie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: