DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

SPACERY – DLACZEGO ZMIENIAJĄ MÓZG… NA LEPSZE?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Oczywiste jest, że spacery w otoczeniu przyrody, gór itp. odprężająco wpływa na nasz umysł, ciało i duszę. Podkreślają się, że naukowcy, którzy w dalszym ciągu zajmują się badaniami, sprawdzają i sprawdzają, jak zmieniają się nasz mózg na lepsze. Za chwilę dowiesz się więcej o tym, co się dzieje w twojej głowie podczas i kiedy warto pokochać piesze wycieczki.

Znalezione obrazy dla zapytania piekno natury zdjecia

 

Koniec z negatywnością

Poza tym natychmiastowym dostarczeniem uczucia spokoju i zadowolenia, które towarzyszą czasowi spędzonemu na świeżym powietrzu, w wędrówkach po świecie mogą mieć więcej negatywnych myśli i przeżywania negatywnych emocji.

Umysły wielu z nas często pochłaniają negatywne myśli, które odbierają nam radość chwil i są w najgorszym kierunku  depresji  i lęku.

Badania  prowadzone  w  National Academy of Sciences  , w których spędzają czas na świeżym powietrzu.

Uczestnicy badania spacerowali przez 90 minut po mieście lub w naturalnych warunkach przyrody.

Ci, którzy wędrowali w Środowisku naturalnym, zgłaszali niższe Poziomy przeżywania negatywnych emocji i Mieli rowniez zmniejszoną aktywność neuronalną w obszarze  Mózgu związanym z choroba psychiczna.

Podobny obraz

 

Naukowcy zauważyli, že wzrost urbanizacji ściśle koreluje ZE wzrostem przypadków  depresji  i innych  Chorób psychicznych .

Im więcej czasu poświęcamy na przebywanie poza miejskim pejzażem i wybieranie przestrzeni w otoczeniu przyrody, tym silniej poprawimy nasze psychiczne (i fizyczne) samopoczucie.

Kreatywne rozwiązywanie problemów

Psychologowie Ruth Ann Atchley i David L. Strayer przeprowadzili  badanie , w którym dowiedzieli się, że nasze twórcze rozwiązywanie problemów znacząco poprawia obcowanie z naturą i „odłączenie się” od wszelkich technologii.

Łatwiej przychodzi nam wtedy Sprawne zadania wymagające twórczego myślenia oraz rozwiązywanie złożonych  problemów .

Podobny obraz

W gruncie rzeczy badacze stwierdzają, że  odizolowanie się  od technologii i przestrzeni na świecie zapewnia naszą wydajność w kwestiach kreatywności nawet o  50% .

Piesze wędrówki od ciężkich funkcji poznawcze, zmęczone psychicznym, uspokajającym  umysłem  i jednocześnie pobudzają kreatywne myślenie.

Spacery ćwiczeniem pamięci

Piesze wędrówki do doskonałego sposobu na od 400 do 700 kalorii w ciągu, w dlugości i trudnych trasach.

Udostępniono również osoby, które ćwiczą na  aktywność  i umiejętności.

Tymczasem okazuje się, że spacery i ruch na świeżym powietrzu są dostępne tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także dla  mózgu .

Znalezione obrazy dla zapytania spacer wsrod natury zdjecia

Naukowcy z University of British Columbia  odkrył , że  ćwiczenia aerobowe  na zewnątrz prowadzą do hipokampy u kobiet w wieku powyżej 70 roku życia.

Takie czynności nie tylko poprawiają pamięć, ale także zapobiegają jej utracie.

Ponadto, hotel oferuje szeroką gamę nowoczesnych udogodnień i usług w tym hotelu, a także może się poszczycić dogodnym położeniem, nowoczesnymi udogodnieniami w każdym pokoju, a także fantastyczną obsługą.

Lekarstwo na ADHD

Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytami uwagi staje się coraz bardziej powszechny wśród dzieci.

Dzieci z ADHD mają trudności z kontrolowaniem impulsów i skupiają się na swojej nadmiernej nadpobudliwości.

Wychowywanie Dzieci z ADHD moze Być Bardzo Trudne dla Rodziców, A Samo decydowanie SIĘ na podawanie dziecku  leków na receptę , moze przynieść szkody więcej niz pożytku, szczególnie gdy istnieją Naturalne Rozwiązania o równie Dobrych efektach.

Znalezione obrazy dla zapytania spacer wsrod natury zdjecia

Badanie  przeprowadzone przez doktorów Francesa E. Kup i Andrea Fabera Taylora

Badania sugerują wyniki Tego, ZE spacery i szeroko pojęta Ekspozycja na naturę moze przynieść lokacyjny każdemu, kto ma trudności z  koncentracją , uwaga LUB zachowuje SIĘ impulsywnie.

Przestrzeń do jednej z najprostszych i niewymagających aktywności fizycznej, dla której poświęcono trochę czasu w ciągu weekendu, przez zmianę na lepsze, nie tylko swoją kondycję fizyczną, ale i umysłową.

 

zrodlo: https: //www.odkrywamyzakryte.com/spacery/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: