DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

„MISIEK „Z PISU PIERDZI W PASIAK I JESZCZE POPIERDZI…

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sąd Okręgowy w Warszawie postanowił przedłużyć areszt tymczasowy Bartłomieja M., byłego rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej i współpracownika Antoniego Macierewicza.

bartlomiej-m-970x542

Prokuratura Okręgowa w Tarnobrzegu złożyła wniosek o przedłużenia aresztu tymczasowego dla Bartłomieja M. o dwa miesiące jeszcze w marcu. Sąd przychylił się do tego wniosku. Były współpracownik Antoniego Macierewicza z czasu gdy ten pełnił funkcję ministra obrony trafił do aresztu 30 stycznia bieżącego roku, po zatrzymaniu przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Jest oskarżony o „powoływanie się wspólnie i w porozumieniu na wpływy w instytucji państwowej i podjęcia się pośrednictwa w załatwieniu określonych spraw celem uzyskania korzyści majątkowej w kwocie ponad 90 tys. zł”. W ten sposób Bartłomiej M. miał działać na szkodę Polskiej Grupy Zbrojeniowej do której trafił po odwołaniu, w atmosferze skandalu, ze stanowiska rzecznika Ministerstwa Obrony Narodowej.

Podobnie jak Bartłomiej M., w areszcie tymczasowym pozostaną także inni podejrzani o złamanie prawa w tej sprawie: były członek zarządu PGZ Radosław O., były dyrektor biura marketingu PGZ Robert K. i były dyrektor wykonawczy firmy Robert Sz. Podejrzanym w spawie jest jeszcze Mariusz Antoni K., były poseł Prawa i Sprawiedliwości. Wobec niego sąd nie zdecydował się jednak na zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci aresztu tymczasowego i były polityk PiS wyszedł wkrótce po zatrzymaniu za poręczeniem majątkowym w wysokości 50 tys. zł i zatrzymanym paszportem.

Tarnobrzeska prokuratura twierdzi, że w wyniku ich działalności w PGZ doszło do niegospodarności, powoływania się na wpływy oraz fałszowania dokumentów przy okazji zawierania umów przez tę państwową spółkę. Sam Bartłomiej M. miał doprowadzić PGZ do straty finansowej o wartości 491 964 zł.

polsatnews.pl/kresy.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: