DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Metoda, która może pomóc Ci przeżyć udar – to bardzo proste

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Odkrył tą metodę chiński profesor, który twierdzi że należy zawsze nosić przy sobie zwykłą igłę, to ona może uratować nam życie zaraz po udarze mózgu. Podczas udaru mózgu dochodzi do stopniowego pękania naczyń mózgowych. Zaraz po udarze chory potrzebuje jak najszybszej pomocy.

Za pomocą tych prostych metod osoba po udarze mózgu może zostać uratowana w szybki sposób.

Co należy zrobić?

Bardzo ważne jest, aby osoba mająca udar mózgu została na tym samym miejscu, na którym dostała udaru. W żadnym wypadku nie wolno nigdzie przenosić takiej osoby. Podczas przeniesienia osoby przy udarze może nastąpić do jeszcze większego pękania naczyń włosowatych, co powoduje jeszcze większy wyciek krwi do mózgu.

Jeżeli znajdziesz się obok osoby, która ma udar mózgu – jak najprędzej zadzwoń na pogotowie (czas to mózg) następnie weź igłę, nie ważne czy to będzie zwykła igła do szycia, czy igła od strzykawki i wykonaj następujące czynności:

Najpierw wysterylizuj igłę. Możesz to zrobić poprzez opalenie jej zapalniczką, lub na palniku gazowym, możesz też to zrobić za pomocą czystej wódki lub spirytusu. Następnie nakłuj wysterylizowaną igłą opuszki wszystkich palców u rąk. Zrób to tak głęboko, aby pojawiła się krew. Sprawdź czy krew pojawiła się przy każdym palcu. Jeżeli na którymś z palców nie zauważysz krwi, należy nacisnąć palec po nakłuciu tak mocno, aż wypłynie krew. Kiedy wypłynie krew z palca, odczekaj kilka minut.

Za chwilkę zobaczysz, że chory wraca do zdrowia. Możesz zauważyć, że usta chorego są zniekształcone, wtedy sposobem jest masowanie ust energicznie – dotąd aż będą czerwone. To znaczy, że krew z powrotem do nich napłynęła.

Kiedy już usta będą czerwone, także je nakłuj igłą, aż do pojawienia się kropelki krwi. Wtedy usta chorego wrócą do normy jak u zdrowego człowieka.

W taki sposób jest duże prawdopodobieństwo, że uratowałeś komuś życie.

 

zrodlo:https://cotozachoroba.pl/metoda-ktora-moze-pomoc-ci-przezyc-udar/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: