DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Wojsko Izraela nadal będzie strzelało do Palestyńczyków ostrą amunicją – zapowiada minister

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Awigdor Lieberman zapowiedział, że izraelskie wojsko nie zmieni taktyki i będzie strzelało do protestujących Palestyńczyków ostrą amunicją. Minister obrony oskarżył ponadto demonstrantów o działania terrorystyczne.

Wojsko Izraela nadal będzie strzelało do Palestyńczyków ostrą amunicją – zapowiada minister

Polityk z nacjonalistycznej żydowskiej partii Nasz Dom Izrael pełniący w rządzie Binjamina Netanjahu funkcję ministra obrony ostrzegł Palestyńczyków żyjących w Strefie Gazy przed zbliżaniem się do płotu oddzielającego enklawę od Izraela. W myśl prawa, strefa przy płocie to obszar wojskowy i przebywanie w nim jest zabronione. Lieberman zapowiedział, że wojsko nadal będzie używać ostrej amunicji wobec osób, które naruszą zakaz.

W piątek izraelskie siły zastrzeliły 16 osób protestujących na granicy Strefy Gazy i Izraela. Z kolei we wtorek w wyniku działań wojska zginęła kolejna osoba.

Siły Izraela są krytykowane i oskarżane o użycie nieproporcjonalnych sił w walce z niepokojami. Państwo żydowskie przekonuje jednak, że Palestyńczycy próbowali sforsować płot graniczny i wkroczyć na tereny Izraela. Tel Awiw twierdzi ponadto, że Hamas rządzący w Gazie prowokuje i chce wywołać wojnę.

Palestyńczycy twierdzą z kolei, że w protestach od piątku zginęło 17 osób, zaś 800 zostało rannych. Śledztwa w sprawie domaga się jednak nie tylko Autonomia Palestyńska, ale również ONZ i żydowska lewica. Rząd Netanjahu odmawia.

Protesty związane są ze zbliżającą się rocznicą powstania państwa Izrael. Wydarzenie dla Palestyńczyków wiązało się z wywłaszczeniami. Dziś protestują, gdyż domagają się zwrotu ziemi. Protesty mają trwać od połowy maja. Wtedy Żydzi świętować będą założenie swojego państwa, a Amerykanie przeniosą ambasadę do Jerozolimy.

zrodlo: http://www.pch24.pl/wojsko-izraela-nadal-bedzie-strzelalo-do-palestynczykow-ostra-amunicja—zapowiada-minister-bho,59345,i.html?

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: