DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Skandal! Mieszkańcom Pruchnika grożą 3 lata więzienia za „sąd na Judaszem”. Winnicki: „Dosyć! Ile można znosić te połajanki od Żydów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prokuratura bierze się za głośne wydarzenia, które miały miejsce w Wielki Piątek na Podkarpaciu, czyli tzw. Sąd nad Judaszem. Prokuratura w Jarosławiu (Podkarpackie) zleciła policji zgromadzenie dowodów w związku z wydarzeniami w Pruchniku.

„Sąd nad Judaszem” i Zbigniew Ziobro. / foto: Twitter/PAP

Przypomnijmy, że media głównego ścieku w Wielką Sobotę rozpętały aferę związaną z tym, co miało dziać się w piątek w Pruchniku. W małej podkarpackiej miejscowości doszło do „sądu nad Judaszem”.

O czym mowa? O starej tradycji „sądu nad Judaszem”, czyli biciu kukły Judasza, która obecnie praktykowana jest w małej miejscowości w Polsce. Choć praktykowana to dużo powiedziane – w tym roku odbyła się po raz pierwszy od 10 lat.

Co ciekawe media polskojęzyczne nie piszą o tym, że jest to sąd na zdrajcą, ale że chodzi o bicie Żyda. W podobnym tonie utrzymane są artykuły w prasie izraelskich. – Polski tłum bije i wypala kukłę Judasza w kapeluszu, ultraortodoksyjnego Żyda z pejsami – pisze „Times of Israel”.

Teraz do sprawy włączyła się prokuratura. Jak poinformował we wtorek rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Przemyślu Marta Pętkowska, prokurator rejonowy w Jarosławiu z urzędu podjął działania zmierzające do zebrania dowodów w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z artykułu 257 kk.

Artykuł 257 kk dotyczy znieważania grupy lub osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości. Za tego typu przestępstwo grozi do 3 lat więzienia. Po tej informacji głos zabrał Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego.

– Dosyć! Ile można znosić te połajanki od Żydów? Czy każde zmarszczenie brwi izraelskiego dziennikarza musi budzić panikę polskich ministrów, nadgorliwe reakcje Episkopatu czy akcję prokuratury? – pisze Winnicki.

– Działacze Ruch Narodowy Podkarpacie jadą do Pruchnika, będziemy wspierać mieszkańców – informuje kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia Konfederacji KORWiN Braun Liroy Narodowcy.

Robert Winnicki@RobertWinnicki

Dosyć! Ile można znosić te połajanki od Żydów? Czy każde zmarszczenie brwi izraelskiego dziennikarza musi budzić panikę polskich ministrów, nadgorliwe reakcje Episkopatu czy akcję prokuratury?

Działacze @RuchNarodowy Podkarpacie jadą do Pruchnika, będziemy wspierać mieszkańców.

Tomasz Buczek@buczek_tomasz

Po informacji że @PK_GOV_PL wszczyna śledztwo w sprawie „sądu na Judaszu” w Pruchniku na Podkarpaciu. JEdziemy na miejsce żeby zapoznać się ze sprawą i jej okolicznościami. O sprawie będziemy informować na bieżąco.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/23/skandal-mieszkancom-pruchnika-groza-3-lata-wiezienia-za-sad-na-judaszem-winnicki-dosyc-ile-mozna-znosic-te-polajanki-od-zydow/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Skandal! Mieszkańcom Pruchnika grożą 3 lata więzienia za „sąd na Judaszem”. Winnicki: „Dosyć! Ile można znosić te połajanki od Żydów

  1. Jak na razie , to ”policja” państwowa podjęła inicjatywę w sprawie beznapletkowego judasza … prokuraturze rejonowej w Jarosławiu to zwisa i powiewa … bo wie , że polegnie jeżeli sprawa zostanie wszczęta .
    Jak na razie ”policja” przedstawiła jeden zarzut z Kodeksu Wykroczeń … 45 letniemu mieszkańcowi Pruchnika … o dopuszczenie się , publicznego czynu nieobyczajnego i nieostrożne obchodzenie się z ogniem .
    ”policja” oficjalnie , społeczności może zrobić ”loda” … i choćby debil Brudziński zesrał się złotym gównem a episkopat zeszczał się złotym deszczykiem … to gówno im z tego wyjdzie tylko , że to już śmierdzące .

    A wszystkie debile medialne i internetowe biją pianę tak jak by chuj wie co się stało … jak by świat się zatrzymał … zamiast beznapletkowcom pokazać tylko ”fakjówkę” i niech się jebią … to wszyscy od wczoraj pierdolą tylko o jednym …. o jakiejś kurwie żydowskiej i jeszcze śmią tą kurwę brać w obronę i w śmieszny sposób bronić i wybielać .
    A każdy wie , że kurwa , kurwą pozostanie i basta … nie zrodzi żaba sokoła a bocian wrony .

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: