DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Ministrze Brudziński, dlaczego policja nagrywa osoby podpisujące petycję „Nie dla roszczeń”? [WIDEO]

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Panie Brudziński co to znaczy? Pokojowa pikieta #NieDlaRoszczeń w Andrychowie inwigilowana z ukrycia przez funkcjonariuszy policji. Służby utrwalają wizerunki wolontariuszy oraz podpisujących petycję.

Znalezione obrazy dla zapytania inwigilacja podczas podpisywania petycji ustawa 447 przez wolontariuszy zdjecia

Czy to próba zastraszenia? Wideo nagrał nasz koordynator Marcin Strzałkowski – informuje na Twitterze prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz i załącza film pokazujący policjanta nagrywającego zbieranie podpisów pod petycją przeciw ustawie 447 JUST

Mój komentarz: Założę się o pączka, że wyjaśnienie ministra Brudzińskiego, o ile w ogóle raczy to wyjaśnić, będzie następujące: policja pilnuje, żeby nic nie stało się wolontariuszom zbierającym podpisy i osobom podpisującym petycję. Bo to – wicie, rozumicie – źli ludzie mogą napaść, kartki wyrwać, długopis połamać. A gdyby tak się stało, to policja jest na miejscu, film nagrany, dowody zabezpieczone i szafa gra.

A tak na poważnie, czy filmowanie osób zbierających podpisy i podpisujących się pod petycją przeciw roszczeniom żydowskim nie jest przypadkiem akcją słynnego zespołu do walki z faszyzmem? Czy PiS tak już trzęsie portkami przed Żydami, że wysyła policjantów z kamerą do inwigilowania Polaków sprzeciwiających się ustawie 447? Czy to jeszcze Polska, czy już Polin?

 

zrodlo:https://wprawo.pl/2019/04/24/ministrze-brudzinski-dlaczego-policja-nagrywa-osoby-podpisujace-petycje-nie-dla-roszczen-wideo/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: