DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kim Dzong Un przybył do Rosji. Spotka się z Putinem. „Od dawna marzyłem, by odwiedzić wasz kraj”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un przybył w środę do Władywostoku, gdzie w czwartek spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Na stronie gubernatora Kraju Nadmorskiego zamieszczono zdjęcia Kima witanego na stacji kolejowej chlebem i solą.

Rosja
fot. Kirill Kurdyavtsev/AFP/East News

W wywiadzie dla rosyjskiej telewizji Rossija-24 Kim powiedział, że liczy na „pożyteczną i uwieńczoną sukcesem” wizytę, a z Putinem ma zamiar rozmawiać o sytuacji na Półwyspie Koreańskim oraz o pogłębianiu więzi z Rosją. – Wiele słyszałem o waszym kraju i od dawna marzyłem, by go odwiedzić – dodał Kim przypominając, że jego ojciec Kim Dzong Il „darzył Rosję wielką miłością”.

Pobyt Kima we Władywostoku rozpocznie się od uroczystej kolacji, której gospodarzem będzie wicepremier Rosji Jurij Trutniew. Po czwartkowym szczycie z Putinem Kim prawdopodobnie zwiedzi okolice Władywostoku i w piątek wróci do Pjongjangu.

Szczyt rosyjsko-północnokoreański odbędzie się w okresie, w którym negocjacje z USA na temat denuklearyzacji Korei Północnej utknęły w martwym punkcie, po fiasku lutowych rozmów Kima z prezydentem Donaldem Trumpem w Hanoi. Jak podaje agencja AP, od tej pory nie pojawiły się żadne informacje o kontaktach wysokiego szczebla między przedstawicielami Pjongjangu i Waszyngtonu.

Pierwsze oficjalne spotkanie Putina i Kim Dzong Una
Zdaniem niektórych politologów szczyt we Władywostoku pozwoli Putinowi zwiększyć swe wpływy na politykę regionu oraz przebieg negocjacji w sprawie kryzysu na Półwyspie Koreańskim. Inni rozmówcy agencji AP podkreślają, że zwiększenie faktycznej pomocy dla Korei Północnej byłoby niezgodne z polityką sankcji nałożonych na reżim przez ONZ i USA i może się okazać dla Moskwy bardzo trudne.

Rosja liczy jednak na dostęp do północnokoreańskich złóż surowców mineralnych, a zwłaszcza metali ziem rzadkich. Pjongjang chce natomiast pozyskać rosyjską pomoc w renowacji infrastruktury oraz fabryk zbudowanych przez specjalistów z ZSRR.

Od objęcia władzy w Korei Płn. w 2011 roku Kim kilkakrotnie spotykał się z prezydentem Chin Xi Jinpingiem i prezydentem Korei Płd. Mun Dze Inem, a także dwukrotnie z prezydentem USA Trumpem. Jak dotąd – przynajmniej oficjalnie – nie rozmawiał jednak twarzą w twarz z Putinem.

 

zrodlo:https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Polityka/Kim-Dzong-Un-przybyl-do-Rosji.-Przywodca-Korei-Pln.-spotka-sie-z-Putinem

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: