"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

JONY DANIELS – KORWIN MIKKE STANIE PRZED SĄDEM ZA PRZERAŻAJĄCĄ MOWĘ ?! OŚWIADCZYŁ J.DANIELS

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Korwin-Mikke uważa, że Jonny Daniels został przysłany do Polski na „przeszpiegi”. Sam Daniels nie przebiera w słowach i w odpowiedzi zarzuca Korwin-Mikkemu, że ten jest negacjonistą holokaustu i posługuje się „nieprzyzwoitą, przerażają mową”. Daniels zapowiedział, że ma już w tej sprawie umówione spotkanie z prawnikami.

– Znam pana Danielsa. Uważam, że został przysłany, że tak powiem, na przeszpiegi. Nie wiem przez jakie kręgi – ocenił Janusz Korwin-Mikke podczas czatu ze swoimi zwolennikami. Polityk stwierdził, że nie rozumie, czemu Danielsa traktuje się w sposób szczególny. Dodał, że jego zdaniem szef Fundacji From the Depths, jest „nieszkodliwy”.

Teraz na te słowa odpowiada sam zainteresowany. Daniels ocenił, że Korwin-Mikke to „dziwna postać w kręgach polskiej alternatywnej prawicy.

Daniels zapowiedział, że jest umówiony ze swoimi prawnikami.

„To już nie są żarty, jutro będę rozmawiał z moimi prawnikami, aby zobaczyć, co powinienem zrobić w sprawie tej nieprzyzwoitej, podżegającej i przerażającej mowy” – napisał na Facebooku.

Daniels ponadto zarzucił Korwin-Mikkemu, że ten jest negacjonistą holokaustu. Jako dowód na poparcie swoich słów przytoczył wypowiedź lidera partii KORWiN, który twierdził, że nie ma pisemnego dowodu na to, że Hitler miał wiedzę na temat holokaustu.

Źródło: Facebook Jonny Daniels

4 thoughts on “JONY DANIELS – KORWIN MIKKE STANIE PRZED SĄDEM ZA PRZERAŻAJĄCĄ MOWĘ ?! OŚWIADCZYŁ J.DANIELS

  1. tak sie zastanawialem po co zydy przyslali danielsa do polski i chyba juz wiem, zeby polskie szabes goje nie wchodzily zbyt gleboko w izraelska dupe, widac zydy nie lubia jak ktos robi to zbyt nachalnie i bez finezji.

  2. Jak mozna brac powaznie wypowiadanie sie o waznych sprawach Polski, przez osobe ktora moze ma polskie korzenie ale nie pisze po polsku ani nie mowi dostatecznie dobrze po polsku?. Pan prof. Jacek Rostowski, mowi znakomicie po polsku, bez jakiegokolwiek obcego akcentu a urodzil sie i wychowal na zachodzie. Jak ktos ma ochcote madrzyc sie w sprawach polskich niech sie nauczy dobrze mowic i pisac po polsku, tak jak my na emigracji nauczylismy sie mowic i pisac po angielsku, co pozwala nam, od czasu do czasu pomadrzyc sie co nieco piszac do tutejszych gazet.

  3. Jak w zegarku, idą wybory i odpalił się program HITLER
    Jak będzie szedł do kurwidołka na jesieni to będzie program O KOBIETACH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: