NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

AMERYKAŃSKIE CZOŁGI M-1 ABRAMS LOKOWANE W POLSCE PIERWSZY TRANSPORT JUŻ WYŁADOWANY

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

DOCELOWO MAJĄ TRAFIĆ NA UKRAINĘ WRAZ Z ŻOŁNIERZAMI USA I W.P

czy zdążą wywołać konflikt w Donbasie zanim prezydentem zostanie Zełeński ?

kto wie może zdążą , to przecież ostatnia szansa na ocalenie stołka prezydenckiego dla Poroszenki .

Już raz nawet wprowadził stan wojenny …… kto wie , jeśli rozpętali by wojnę z Rosją w Donbasie przed zaprzysiężeniem prezydenta elekta ZEŁEŃSKIEGO ….. PREZYDENTEM NADAL BY BYŁ POROSZENKO I TO ZGODNIE Z PRAWEM !!!

Bez tytułu

 USArmy 🇺🇸 M1A2 Abrams główne czołgi bojowe z 2 Batalionem, 34. Pułkiem Pancernym, 1 Zespołem Bojowym Brygady Pancernej, 1 Dywizja Piechoty @ Walczący Najpierw przybyły do ​​Polski 🇵🇱 w celu wsparcia operacji #AtlanticResolve.

TRZEBA PRZYPOMNIEĆ TO !!

Kandydat na prezydenta Ukrainy i urzędujący szef państwa Petro Poroszenko, który uznał swoją porażkę w drugiej turze wyborów, otrzymał w Stanach Zjednoczonych gwarancje nietykalności po odejściu ze swojego obecnego stanowiska, donosi gazeta „Strana”, powołując się na źródła w kręgach lobbystycznych w Waszyngtonie.

Według ukraińskich dziennikarzy Amerykanie ostrzegli zespół Wołodymyra Zełenskiego, aby „nie ruszali Poroszenki”.

Tymczasem ambasada USA na Ukrainie pogratulowała Zełenskiemu zwycięstwa w wyborach prezydenckich na Ukrainie.

„Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zapewnienia pokojowych wyborów prezydenckich na Ukrainie” – czytamy w oświadczeniu misji dyplomatycznej na Twitterze.

​Zełenski według sondaży exit poll wygrywa wybory prezydenckie z poparciem 73% wyborców. Jest to maksymalny poziom poparcia kandydata na prezydenta w historii Ukrainy

UK/NIUS

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: