DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

24.04.19 – NA ŻYWO 20.30 M-forum / JUDAIZACJA POLSKIEGO PRAWA – CZY POLSKIE DZIECI BĘDĄ STAWAŁY PRZED SĄDAMI DLA DOROSŁYCH I ODBYWAŁY KARY WIĘZIENIA W ZAKŁADACH KARNYCH DLA DOROSŁYCH ?? TO NIE ŻART.. + GOŚCIE M.MACIAK I A.JABŁONOWSKI .

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

[adv_video_player id=”61″]

Dzieci przetrzymywane nielegalnie w żydowskich więzieniach, mogą nie wyjść z nich do końca życia

Wszystko za sprawą zapisu w prawie Izraela, pozwalającego na tzw. uwięzienie administracyjne, umożliwiające na więzienie człowieka bez stawiania mu żadnych zarzutów.  Aż 151 palestyńskich dzieci jest obecnie przetrzymywanych w izraelskich więzieniach z pogwałceniem zapisów Konwencji Genewskiej.

Według Military Court Watch, palestyńskiej organizacji monitorującej działania Izraela, aż 151 palestyńskich dzieci jest przetrzymywanych w izraelskich więzieniach z pogwałceniem zapisów Konwencji Genewskiej. To około 47 proc. wszystkich więzionych przez Izrael dzieci, uprowadzonych z terytoriów palestyńskich.
Rodzinom uprowadzonych oraz reprezentującym je prawnikom udało się ustalić, iż są one przetrzymywane jako „więźniowie bezpieczeństwa” i mają ograniczony kontakt z pozostałymi skazańcami.

Taki los spotkał m.in. 14-letnią Malak al-Khatib, która została skazana przez izraelski sąd na dwa miesiące więzienia za rzucanie kamieniami w izraelskich żołnierzy, przy czym rodzice dziewczynki twierdzą, iż zarzuty nie były prawdziwe.

Malak była jedną z nielicznych nieletnich, którym pozwolono przynajmniej przedstawić swoją wersję wydarzeń przed sądem, abstrahując już od uczciwości procesu. Wiele dzieci przetrzymywanych w więziennych murach przez izraelskie władze ani nie usłyszało żadnych zarzutów, ani nie stanęło przed sądem – uprowadzone w środku nocy z rodzinnych domów przez izraelskich żołnierzy do tej pory nie są w stanie wytłumaczyć sobie, dlaczego znalazły się w tym potwornym miejscu.

Odbieranie dzieci Palestyńczykom i zamykanie ich za więziennymi kratami ma na celu zastraszenie palestyńskiego społeczeństwa, przy czym wojsko nie prowadzi żadnych statystyk co do liczby porywanych maluchów.

Scenariusz jest zawsze ten sam. W środku nocy śpiące już dzieci budzi przerażające uderzanie w drzwi izraelskich żołnierzy, wykrzykujących instrukcje dla rodziny z rozkazem opuszczenia domu włącznie. Dla wielu dzieci, które stają się świadkami następujących po tym scen wszechogarniającego chaosu i przerażenia, podczas których niszczone są meble, czy wybijane okna, i potwornych przekleństw i gróźb żydowskich sołdatów kierowanych względem stojących w nocnej bieliźnie rodziców, których nie zobaczą przez długi czas, to trauma nie do opisania.

Żołnierze ograniczają się do lakonicznego poinformowania rodziców, że dziecko idzie z nimi „i zwrócą je później”. Żadnych wyjaśnień. Tylko przemoc i zastraszanie. Niewielu z nich zostało poinformowanych o tym, gdzie dziecko jest zabierane, czy na jak długo.

Palestyńskie Stowarzyszenie Więźniów (PPS) poinformowało, że tylko 4 lutego siły zbrojne Izraela zatrzymały 11 palestyńskich nastolatków podczas nalotu dokonanego na ich rodzinne domy na okupowanym Zachodnim Brzegu Jordanu i we wschodniej części Jerozolimy.

Obecnie w 17 izraelskich więzieniach przebywa 7 tys. Palestyńczyków, z których dziesiątki mają zasądzony wielokrotny wyrok dożywotniego więzienia. 540 Palestyńczyków jest przetrzymywanych za kratami bez postawienia im zarzutów i bez procesu, na podstawie tzw. administracyjnego zatrzymania. To ostatnie to wymysł izraelskich „prawodawców”, aby móc „legalnie” więzić Palestyńczyków bez procesu i bez postawienia jakichkolwiek zarzutów nawet przez sześć miesięcy. Przy czym należy podkreślić, iż decyzja o uwięzieniu administracyjnym może być odnawiana co pół roku bez żadnych ograniczeń, co oznacza że zgodnie z izraelskim prawem człowiek może być pozostawiony w więzieniu do końca życia bez postawienia go w stan oskarżenia i skazania.

Military Court Watch podkreśla w wydanym dokumencie, że izraelska Służba Więzienna nie prowadzi pełnej dokumentacji, zawierającej rzeczywistą liczbę więźniów.

Karolina Maria Koter

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

7 thoughts on “24.04.19 – NA ŻYWO 20.30 M-forum / JUDAIZACJA POLSKIEGO PRAWA – CZY POLSKIE DZIECI BĘDĄ STAWAŁY PRZED SĄDAMI DLA DOROSŁYCH I ODBYWAŁY KARY WIĘZIENIA W ZAKŁADACH KARNYCH DLA DOROSŁYCH ?? TO NIE ŻART.. + GOŚCIE M.MACIAK I A.JABŁONOWSKI .

 1. Sprawa Pruchnika … ciąg dalszy … ale to już ”odpryski”

  ….. cyt. Tradycja związana z sądem nad Judaszem, która w Polsce wywołała ostatnio burzę, w Czechach jest wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
  Wielkanocny rytuał palenia kukły Judasza jest wciąż praktykowany w rejonie Pardubic w środkowych Czechach. Postać zdrajcy Jezusa, ubrana głównie w słomę i nosząca spiczastą czapkę na głowie, jest prowadzona przez całą wieś, a na końcu topiona lub palona. W 2010 r. tradycja została wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa kulturowego UNESCO.

  Z kolei w 2015 r. Mennica Czeska wyemitowała serię sześciu kolekcjonerskich złotych monet. Na rewersie jednej z nich znalazł się słomiany Judasz w eskorcie czwórki dzieci. Napis, który zamieszczono na momencie po czesku brzmi: „OBYČEJ VODĚNÍ JIDÁŠE”, czyli Obyczaj Topienia Judasza. cyt.

  Tak wygląda cywilizowane Państwo … a nie jakiś tam israelski obsrany kurnik … czyli MOSZAW ”Polin” z centrum zwanym Warszawą .

  Tą notatkę należy rzucić w ”świńskie” ryje podkarpackiej policji i nadęciucha Brudzińskiego

 2. Co tam kurwa roztrząsać sprawę … sprawa Pruchnika to sprawa zamknięta . Koniec . Kropka .
  Policja , oddolnie podjęła decyzję o wszczęciu dochodzenia w SPRAWIE … na wniosek – najprawdopodobniej – łotra Brudzińskiego .
  Każde dochodzenie dotyczące przestępstwa (art. 256 KK) , samo przez się musi być nadzorowane przez Prokuraturę .
  Prokuratura została w to niejako ”wmanewrowana” z musu .
  Ma 30 dni kalendarzowych na podjęcie decyzji o wszczęciu … czym samo się okpi i zbłaźni … bądż umorzeniu dochodzenia w sprawie .
  Jeżeli pod jakąś presją – co jest prawdopodobne – ”zmontowała” by cosik co nazywa się aktem oskarżenia to każdy jeden Sąd w Polsce który rozpatrywał by tą sprawę zostaje z automatu postawiony pod ścianą .
  Każdy prowincjonalny KAUZYPERDA … jest w stanie obalić ”zmontowane” zarzuty aktu ”oskarżenia” .

  Aby było wszystko zgodnie z Prawem , należałoby uchwalić jakowąś ”ustawę” zabraniającą takich ”czynów” … co znowu będzie stało w sprzeczności z wieloletnią tradycją religijną .

 3. Błagam, Jack Caleib – nie idź w tą stronę. Od czasu kiedy Maciak przegrał wybory na prezydenta miasta Włocławka, to zieje taką nienawiścią że się słuchać nie da. Te jego ą i ę to mnie dobijają. Od początku mi nie pasował. Przypomina mi niejakiego „technicznego „, który na końcu i mnie trochę zaczął do siebie przekonywać, ale po czasie wiemy jak się to skończyło.

 4. judasz to w Polsce synonim zdrajcy i powinnismy byc dumni z mieszkancow Pruchnika, ktorzy w ten sposob edukuja swoje dzieci
  system kwiczy, bo jest kierowany przez zdrajcow,ktorzy wiedza, ze juz niedługo beda okładani kijami i wypedzeni

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: