DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

POMPEO POWIEDZIAŁ, JAK DŁUGO STANY ZJEDNOCZONE ZAMIERZAJĄ WYWIERAĆ PRESJĘ NA IRAN

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Będziemy zwiększać presję, dopóki Iran nie zgodzi się zasiąść do stołu negocjacyjnego”, powiedział Pompeo w związku z usunięciem tymczasowych zwolnień dla ośmiu krajów i regionów w zakresie importu irańskiej ropy.

Stany Zjednoczone w ubiegłym roku jednostronnie wycofały się z umowy z Iranem w sprawie programu nuklearnego i ponownie wprowadziły sankcje wobec Teheranu.

Jednocześnie w wielu krajach (Chiny, Indie, Włochy, Grecja, Japonia, Korea Południowa, Tajwan i Turcja) USA ustanowiły tymczasowe wyjątki, czyli zobowiązały się nie nakładać sankcji za zakup określonych ilości irańskiej ropy naftowej przez pewien czas.

Wcześniej w kwietniu tego roku Stany Zjednoczone wpisały Irański Korpus Strażników Rewolucji Islamskiej na listę organizacji terrorystycznych.

 

zrodlo:https://wpolsce.biz/pompeo-powiedzial-jak-dlugo-stany-zjednoczone-zamierzaja-wywierac-presje-na-iran/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: