DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Klarenbach ostro do Brudzińskiego: „Odwal się Pan od podkarpackiej tradycji”. Czy to koniec kariery prorządowego dziennikarza?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dziennikarz TVP Info oraz Polskiego Radia 24 Adrian Klarenbach słynie z ostrych i bezkompromisowych wypowiedzi. Jednak tym razem zaatakował ministra spraw wewnętrznych i szarą eminencję obozu rządzącego. Czy to oznacza koniec kariery publicysty? 

Adrian Klarenbach w programie Adrian Klarenbach w programie „Minęła 20”. / foto: Prt Sc TVP Info

Telewizyjny dziennikarz odniósł się do oświadczenia ministra Joachima Brudzińskiego, który na Twitterze ostro skrytykował organizatorów tradycyjnego obyczaju w palenia kukły Judasza, które ma miejsce rokrocznie w miejscowości Pruchnik na Podkarpaciu.

Pytanie, jacy „szatani” byli w Pruchniku czynni, że po latach przerwy i wezwań miejscowego proboszcza, ktoś reaktywował idiotyczną, pseudoreligijna hucpę? Koszta wizerunkowe dla Kościoła, Polski i Polaków olbrzymie.

To oświadczenie bardzo nie spodobało się red. Klarenbachowi, który sam pochodzi z pobliskiego Przemyśla:

Nie znam tradycji zachodniopomorskiej,ale Panie @jbrudzinski odwal się Pan od podkarpackiej.

 był żydem ,chyba że chcesz Pan zmieniać historię.

Adrian Klarenbach 🚜@AKlarenbach

Nie znam tradycji zachodniopomorskiej,ale Panie @jbrudzinski odwal się Pan od podkarpackiej. był żydem ,chyba że chcesz Pan zmieniać historię.Strażacy nie mają wątpilowości,a u Pana tokwe skąd?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: