"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

DZIŚ NA ŻYWO ODWOŁANE …….. odjeło mi mowę i zamurowało ……

Our Reader Score
[Total: 9 Average: 5]

DOKŁADNIE TAK WYGLĄDA PRZECIĘTNY ŻYD ŻYJĄCY WSPÓŁCZEŚNIE

opinię taka wyraził na temat tego czegoś iż jest to właśnie wizerunek Żyda

================

Światowy Kongres Żydów potępił inscenizację w Pruchniku. 

Kongres oświadczył, że jest zaniepokojony tym, że powieszona i spalona kukła „została przygotowana w taki sposób, żeby wyglądać jak stereotypowy wizerunek Żyda”.

Dyrektor wykonawczy i jeden z wiceprzewodniczących Kongresu Robert Singer 

==========

Nie będę się sprzeczał skoro żydzi mówią że właśnie dokładnie tak wyglądają , będę miał na uwadze każdą maszkarę z nosem jak byczy chuj ………. będę uważał za Żyda !!

——======

w związku z powyższą opinią nie było szansy na nie wszczęcie postępowania karnego

Prokurator rejonowa Agnieszka Kaczorowska zleciła przeprowadzenie czynności wyjaśniających w sprawie piątkowego sądu nad Judaszem z art. 256 Kodeksu karnego dotyczącego nawoływania do nienawiści ze względu na narodowość i wyznanie.

„Po obejrzeniu materiałów uznałam, że jest podstawa do wszczęcia postępowania, ze względu na uzasadnione podejrzenie przestępstwa. Musimy zabezpieczyć nagrania, które krążą po sieci z piątkowego wydarzenia, ustalić, kto je przygotowywał, pomagał w organizacji i uczestniczył w przygotowaniach. Potem będziemy identyfikować osoby, które są na nagraniach. A później postaramy się ustalić, kto krzyczał i kto okładał kukłę. Prokuratura będzie też badać rolę dzieci w całym wydarzeniu, czy robiły to na polecenie rodziców czy innych osób oraz czy były świadome tego, co robią” – powiedziała prokurator Kaczorowska w rozmowie z rzeszowskim wydaniem Gazety Wyborczej.

O WYRAŻENIE OPINII NA TEN TEMAT POPROSZONO PREZYDENTA BRONISŁAWA KOMOROWSKIEGO ………… niestety zawiódł …………. redaktora prowokatora 🙂

W Wielki Piątek w Pruchniku (południowo-wschodnia Polska) odbył się „sąd nad Judaszem”. Kukłę z pejsami, jarmułką i długim nosem włóczono po ulicach, bito kijami, a na końcu obcięto głowę, spalono i wrzucono do rzeki. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci. Głos w sprawie zabrał m.in. Bronisław Komorowski.

– Pomyślałem, że rzeczywiście taki jest obyczaj z przeszłości. Można było mieć też pretensje do Lajkonika, bo to męczenie konia, albo że Tatara przypomina – mówił polityk.

Na te słowa drastycznie zareagował dziennikarz gazety.pl, stwierdzając, że nie można porównywać kukły Judasza do Lajkonika.

🙂 niestety Bronek bez suflera za plecami ……… nie staną na wysokości zadania i dołączył swą wypowiedzią do „BANDY KSENOFOBÓW RASISTÓW I ANTYSEMITÓW „

porównał męki kukły Judasza do męczenia konia …………. COKOLWIEK TO ZNACZY NIE BYŁO TO CZEGO OCZEKIWAŁ dziennikarz wyborczej

wstyd panie bronku 🙂

KOMOROWSKI ANTYSEMITA !! 🙂

https://dorzeczy.pl/kraj/100581/spalono-kukle-judasza-nieoczekiwany-komentarz-komorowskiego.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: