DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Stany Zjednoczone przyznały Poroszence gwarancje nietykalności

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kandydat na prezydenta Ukrainy i urzędujący szef państwa Petro Poroszenko, który uznał swoją porażkę w drugiej turze wyborów, otrzymał w Stanach Zjednoczonych gwarancje nietykalności po odejściu ze swojego obecnego stanowiska, donosi gazeta „Strana”, powołując się na źródła w kręgach lobbystycznych w Waszyngtonie.

Znalezione obrazy dla zapytania poroszenko zdjecia

Według ukraińskich dziennikarzy Amerykanie ostrzegli zespół Wołodymyra Zełenskiego, aby „nie ruszali Poroszenki”.

[A poza tym amerykańskie koorwy NIGDY nie wtrącają się do polityki wewnętrznej innych państw… – admin]

Tymczasem ambasada USA na Ukrainie pogratulowała Zełenskiemu zwycięstwa w wyborach prezydenckich na Ukrainie.

„Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zapewnienia pokojowych wyborów prezydenckich na Ukrainie” – czytamy w oświadczeniu misji dyplomatycznej na Twitterze.

Znalezione obrazy dla zapytania ambasada usa na ukrainie zdjecia

​Zełenski według sondaży exit poll wygrywa wybory prezydenckie z poparciem 73% wyborców. Jest to maksymalny poziom poparcia kandydata na prezydenta w historii Ukrainy, zauważają media.

Obecny prezydent Poroszenko, który oficjalnie musi opuścić swoje obecne stanowisko w maju i premier Ukrainy Wołodymyr Hrojsman pogratulowali mu zwycięstwa. Po opublikowaniu wyników sondaży MSZ Rosji oświadczyło, że nowe ukraińskie kierownictwo powinno „zrozumieć i uświadomić sobie nadzieje wyborców w polityce wewnętrznej i zagranicznej kraju”.

Podczas debat, które odbyły się 19 kwietnia w Kijowie, Zełenski powiedział, że Poroszenko „być może spotka się” z prokuratorem. Dzień wcześniej polityk powiedział, że jeśli wygra wybory prezydenckie, będzie dążył do wyroków skazujących przeciwko członkom zespołu Poroszenki.

Prezydent Polski Andrzej Duda zaprosił Wołodymyra Zełenskiego do Polski jako prezydenta-elekta Ukrainy, czytamy w wiadomości kancelarii polskiego lidera.

https://pl.sputniknews.com

Nie ma chyba takiej kanalii, której rząd USA nie byłby chętny w razie potrzeby zagwarantować nietykalności.

Na miejscu tego plugawego wieprza Poroszenki jednak nie cieszyłbym się zawczasu. USA ma dobrze udokumentowaną historię zdradzania i wystawiania na odstrzał swych dawnych pupilków. 

 

zrodlo:https://marucha.wordpress.com/2019/04/22/stany-zjednoczone-przyznaly-poroszence-gwarancje-nietykalnosci/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: