DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sri Lanka. W zamachu zginęła trójka dzieci duńskiego miliardera

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Sri Lanka. W zamachu zginęła trójka dzieci duńskiego miliardera

Troje z czwórki dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlsena zginęło w zamachu na Sri Lance – podała telewizja BBC.
BBC, powołując się na rzecznika Povlsena przekazała, że rodzina miała spędzić Wielkanoc na Sri Lance. Tam dotknęła ich tragedia. Trójka dzieci Andersa Holcha Povlsena nie żyje. Nie podano imion ofiar.
Kilka dni temu Alma, córka miliardera, umieściła na Intagramie zdjęcie zrobione nad basenem na Sri Lance i dodała podpis „trzy małe misie”. Na zdjęciu widać trzy osoby siedzące tyłem. Teraz w komentarzach pod nim ludzie wyrażają swoją rozpacz.

Jak podał portal bt.dk, flaga przy posiadłości Povlsenów niedaleko Aarhus jest opuszczona do połowy.

Anders Holch Povlsen to najbogatszy człowiek w Danii. Jest właścicielem marki odzieżowej Bestseller, akcjonariuszem giganta odzieżowego Asos oraz internetowego sklepu Zalando, a także – jak podają brytyjskie media – największym prywatnym właścicielem ziemskim w Wielkiej Brytanii.

Zamachy na Sri Lance

Według najnowszych informacji w serii zamachów na Sri Lance zginęło 290 osób, a 500 zostało rannych. Wśród ofiar śmiertelnych jest kilkudziesięciu obcokrajowców i cały czas spływają informacje o ich narodowościach.

Celami ataków przeprowadzonych w niedzielę wielkanocną były 3 kościoły i 4 hotele. Władze podały, że znaleziono też bombę niedaleko lotniska, ale została ona unieszkodliwiona.

Rząd podejrzewa, że za zamachami stała grupa radykalnych islamistów z grupy Thowheeth Jama’ath o międzynarodowych powiązaniach. Jak podano, władze otrzymały ostrzeżenie 2 tygodnie przed tragedią.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24688347,sri-lanka-w-zamachu-zginela-trojka-dzieci-dunskiego-miliardera.html#s=BoxOpLink

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: