loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Sri Lanka. W zamachu zginęła trójka dzieci duńskiego miliardera

Our Reader Score
[Total: 8 Average: 4.9]

 

Sri Lanka. W zamachu zginęła trójka dzieci duńskiego miliardera

Troje z czwórki dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlsena zginęło w zamachu na Sri Lance – podała telewizja BBC.
BBC, powołując się na rzecznika Povlsena przekazała, że rodzina miała spędzić Wielkanoc na Sri Lance. Tam dotknęła ich tragedia. Trójka dzieci Andersa Holcha Povlsena nie żyje. Nie podano imion ofiar.
Kilka dni temu Alma, córka miliardera, umieściła na Intagramie zdjęcie zrobione nad basenem na Sri Lance i dodała podpis „trzy małe misie”. Na zdjęciu widać trzy osoby siedzące tyłem. Teraz w komentarzach pod nim ludzie wyrażają swoją rozpacz.

Jak podał portal bt.dk, flaga przy posiadłości Povlsenów niedaleko Aarhus jest opuszczona do połowy.

Anders Holch Povlsen to najbogatszy człowiek w Danii. Jest właścicielem marki odzieżowej Bestseller, akcjonariuszem giganta odzieżowego Asos oraz internetowego sklepu Zalando, a także – jak podają brytyjskie media – największym prywatnym właścicielem ziemskim w Wielkiej Brytanii.

Zamachy na Sri Lance

Według najnowszych informacji w serii zamachów na Sri Lance zginęło 290 osób, a 500 zostało rannych. Wśród ofiar śmiertelnych jest kilkudziesięciu obcokrajowców i cały czas spływają informacje o ich narodowościach.

Celami ataków przeprowadzonych w niedzielę wielkanocną były 3 kościoły i 4 hotele. Władze podały, że znaleziono też bombę niedaleko lotniska, ale została ona unieszkodliwiona.

Rząd podejrzewa, że za zamachami stała grupa radykalnych islamistów z grupy Thowheeth Jama’ath o międzynarodowych powiązaniach. Jak podano, władze otrzymały ostrzeżenie 2 tygodnie przed tragedią.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24688347,sri-lanka-w-zamachu-zginela-trojka-dzieci-dunskiego-miliardera.html#s=BoxOpLink

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: