NA ŻYWO 21.0024 lipca 2019
-127435 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Sri Lanka. W zamachu zginęła trójka dzieci duńskiego miliardera

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Sri Lanka. W zamachu zginęła trójka dzieci duńskiego miliardera

Troje z czwórki dzieci duńskiego miliardera Andersa Holcha Povlsena zginęło w zamachu na Sri Lance – podała telewizja BBC.
BBC, powołując się na rzecznika Povlsena przekazała, że rodzina miała spędzić Wielkanoc na Sri Lance. Tam dotknęła ich tragedia. Trójka dzieci Andersa Holcha Povlsena nie żyje. Nie podano imion ofiar.
Kilka dni temu Alma, córka miliardera, umieściła na Intagramie zdjęcie zrobione nad basenem na Sri Lance i dodała podpis „trzy małe misie”. Na zdjęciu widać trzy osoby siedzące tyłem. Teraz w komentarzach pod nim ludzie wyrażają swoją rozpacz.

Jak podał portal bt.dk, flaga przy posiadłości Povlsenów niedaleko Aarhus jest opuszczona do połowy.

Anders Holch Povlsen to najbogatszy człowiek w Danii. Jest właścicielem marki odzieżowej Bestseller, akcjonariuszem giganta odzieżowego Asos oraz internetowego sklepu Zalando, a także – jak podają brytyjskie media – największym prywatnym właścicielem ziemskim w Wielkiej Brytanii.

Zamachy na Sri Lance

Według najnowszych informacji w serii zamachów na Sri Lance zginęło 290 osób, a 500 zostało rannych. Wśród ofiar śmiertelnych jest kilkudziesięciu obcokrajowców i cały czas spływają informacje o ich narodowościach.

Celami ataków przeprowadzonych w niedzielę wielkanocną były 3 kościoły i 4 hotele. Władze podały, że znaleziono też bombę niedaleko lotniska, ale została ona unieszkodliwiona.

Rząd podejrzewa, że za zamachami stała grupa radykalnych islamistów z grupy Thowheeth Jama’ath o międzynarodowych powiązaniach. Jak podano, władze otrzymały ostrzeżenie 2 tygodnie przed tragedią.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24688347,sri-lanka-w-zamachu-zginela-trojka-dzieci-dunskiego-miliardera.html#s=BoxOpLink

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: