DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nowego prezydenta Ukrainy zaproszono na Krym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Grazyna Rebeca

Nie dziele sie ze swiatem wiadomosciami o sobie....

Wołodymyr Zełenski, który wygrywa w wyborach prezydenckich na Ukrainie, może odwiedzić rosyjski Krym, aby zrozumieć i uznać wybór jego mieszkańców na korzyść Rosji – powiedział szef komisji krymskiego parlamentu ds. stosunków międzyetnicznych Jurij Hempel.

Znalezione obrazy dla zapytania jurij hempel zdjecia

Według CKW kandydat Zełenski po przeliczeniu 85,78% protokołów prowadzi w wyborach z 73,2% głosów, obecny szef państwa, Petro Poroszenko, otrzymał poparcie 24,46% wyborców.

– Mamy nadzieję, że Wołodymyr Zełenski będzie miał odwagę zdać sobie sprawę z oczywistych rzeczy, zrozumieć i uznać wybór mieszkańców Krymu sprzed pięciu lat na rzecz ich historycznej ojczyzny Rosji. Rosyjski Krym jest otwarty dla wszystkich, którzy chcą tu przyjechać w spokoju i zobaczyć, jak region rozwija się w niespotykanym tempie – powiedział Hempel.

Jego zdaniem wyniki wyborów na Ukrainie są dość przewidywalne, jednak nie należy oczekiwać drastycznych zmian w polityce ukraińskiego przywództwa. „Ukraińskie elity skorzystają z braku doświadczenia nowego prezydenta, braku zespołu zdolnego do profesjonalnego kierowania krajem” – powiedział Hempel, dodając, że sukces młodego i niedoświadczonego prezydenta mógłby mieć miejsce tylko przy silnym szefie rządu, takim jak Jurij Bojko.

 

zrodlo:https://marucha.wordpress.com/2019/04/22/nowego-prezydenta-ukrainy-zaproszono-na-krym/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: