loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Jest nagranie z awantury w płockim kościele. Ksiądz wyrzucił geja ze świątyni [WIDEO]

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Para mieszkańców Płocka zbulwersowana homofobiczną dekoracją Grobu Pańskiego w jednym z kościołów postanowiła porozmawiać z proboszczem. Ta próba skończyła się awanturą i wyrzuceniem ich z budynku. Zajście zostało jednak nagrane. Na filmiku słychać, jakich argumentów użył ksiądz, gdy wyrzucał ludzi z kościoła.

Pan Mateusz z Płocka nagrał, jak ksiądz rzymskokatolicki wyrzuca go z kościoła.

Na temat kontrowersyjnej dekoracji grobu pańskiego w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płocku pisaliśmy – > TUTAJ. Krzyż i monstrancja przykryta woalem obstawione zostały przez kartony z homofobicznymi i nacechowanymi negatywnie napisami. Nad nimi powieszono hasło: „Zachowaj nas od ognia niewiary”

 

Magdalena Bielska

w sobotę

Płock, parafia św. Maksymiliana Kolbego, Grób Pański

„LGBT” i „gender” zestawione ze słowami „zboczenie”, „nienawiść”, „pogarda”, „chciwość”, „agresja”, „kradzież”, „zdrada”.
Czy kościół to miejsce do szczucia na osoby o innej orientacji i poglądach? Czy nie nauczyliśmy się, do czego prowadzi nienawiść?

Obraz może zawierać: tekst
Dekoracja wywołała oburzenie nie tylko w sieci, ale także wśród mieszkańców Płocka, którzy postanowili działać. Wśród nich był Mateusz Goździkowski. Razem z koleżanką udał się do kościoła i przyozdobił grób tęczowymi flagami. Nie spodobało się to proboszczowi parafii.

Pan Mateusz nagrał całe zajście, w tym moment, kiedy mówi księdzu, że sam jest gejem. W odpowiedzi słyszy od księdza, że jest zboczeńcem i powinien się leczyć. Pan Mateusz udostępnił filmik na Facebooku.

Para wyrzucona z kościoła wezwała na miejsce policję, ale funkcjonariusze wzięli stronę księdza i stwierdzili, że para odpowie przed sądem za zakłócenie spokoju w świątyni.

 

zrodlo:https://natemat.pl/270575,jest-film-z-awantury-w-kosciele-w-plocku-ksiadz-wyrzucil-z-kosciola-geja?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: