TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Jest nagranie z awantury w płockim kościele. Ksiądz wyrzucił geja ze świątyni [WIDEO]

Para mieszkańców Płocka zbulwersowana homofobiczną dekoracją Grobu Pańskiego w jednym z kościołów postanowiła porozmawiać z proboszczem. Ta próba skończyła się awanturą i wyrzuceniem ich z budynku. Zajście zostało jednak nagrane. Na filmiku słychać, jakich argumentów użył ksiądz, gdy wyrzucał ludzi z kościoła.

PropellerAds

Pan Mateusz z Płocka nagrał, jak ksiądz rzymskokatolicki wyrzuca go z kościoła.

Na temat kontrowersyjnej dekoracji grobu pańskiego w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płocku pisaliśmy – > TUTAJ. Krzyż i monstrancja przykryta woalem obstawione zostały przez kartony z homofobicznymi i nacechowanymi negatywnie napisami. Nad nimi powieszono hasło: „Zachowaj nas od ognia niewiary”

 

Magdalena Bielska

w sobotę

Płock, parafia św. Maksymiliana Kolbego, Grób Pański

„LGBT” i „gender” zestawione ze słowami „zboczenie”, „nienawiść”, „pogarda”, „chciwość”, „agresja”, „kradzież”, „zdrada”.
Czy kościół to miejsce do szczucia na osoby o innej orientacji i poglądach? Czy nie nauczyliśmy się, do czego prowadzi nienawiść?

Obraz może zawierać: tekst
Dekoracja wywołała oburzenie nie tylko w sieci, ale także wśród mieszkańców Płocka, którzy postanowili działać. Wśród nich był Mateusz Goździkowski. Razem z koleżanką udał się do kościoła i przyozdobił grób tęczowymi flagami. Nie spodobało się to proboszczowi parafii.

Pan Mateusz nagrał całe zajście, w tym moment, kiedy mówi księdzu, że sam jest gejem. W odpowiedzi słyszy od księdza, że jest zboczeńcem i powinien się leczyć. Pan Mateusz udostępnił filmik na Facebooku.

Para wyrzucona z kościoła wezwała na miejsce policję, ale funkcjonariusze wzięli stronę księdza i stwierdzili, że para odpowie przed sądem za zakłócenie spokoju w świątyni.

 

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: