NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41366 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Jest nagranie z awantury w płockim kościele. Ksiądz wyrzucił geja ze świątyni [WIDEO]

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Para mieszkańców Płocka zbulwersowana homofobiczną dekoracją Grobu Pańskiego w jednym z kościołów postanowiła porozmawiać z proboszczem. Ta próba skończyła się awanturą i wyrzuceniem ich z budynku. Zajście zostało jednak nagrane. Na filmiku słychać, jakich argumentów użył ksiądz, gdy wyrzucał ludzi z kościoła.

Pan Mateusz z Płocka nagrał, jak ksiądz rzymskokatolicki wyrzuca go z kościoła.

Na temat kontrowersyjnej dekoracji grobu pańskiego w parafii św. Maksymiliana Kolbego w Płocku pisaliśmy – > TUTAJ. Krzyż i monstrancja przykryta woalem obstawione zostały przez kartony z homofobicznymi i nacechowanymi negatywnie napisami. Nad nimi powieszono hasło: „Zachowaj nas od ognia niewiary”

 

Magdalena Bielska

w sobotę

Płock, parafia św. Maksymiliana Kolbego, Grób Pański

„LGBT” i „gender” zestawione ze słowami „zboczenie”, „nienawiść”, „pogarda”, „chciwość”, „agresja”, „kradzież”, „zdrada”.
Czy kościół to miejsce do szczucia na osoby o innej orientacji i poglądach? Czy nie nauczyliśmy się, do czego prowadzi nienawiść?

Obraz może zawierać: tekst
Dekoracja wywołała oburzenie nie tylko w sieci, ale także wśród mieszkańców Płocka, którzy postanowili działać. Wśród nich był Mateusz Goździkowski. Razem z koleżanką udał się do kościoła i przyozdobił grób tęczowymi flagami. Nie spodobało się to proboszczowi parafii.

Pan Mateusz nagrał całe zajście, w tym moment, kiedy mówi księdzu, że sam jest gejem. W odpowiedzi słyszy od księdza, że jest zboczeńcem i powinien się leczyć. Pan Mateusz udostępnił filmik na Facebooku.

Para wyrzucona z kościoła wezwała na miejsce policję, ale funkcjonariusze wzięli stronę księdza i stwierdzili, że para odpowie przed sądem za zakłócenie spokoju w świątyni.

 

zrodlo:https://natemat.pl/270575,jest-film-z-awantury-w-kosciele-w-plocku-ksiadz-wyrzucil-z-kosciola-geja?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: