NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

Marine Le Pen razem z Salvinim chcą namieszać w Brukseli. „Mamy historyczną szansę zmienić Unię. Trzeba jednoczyć suwerenistów, w tym Polaków

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Liderka francuskiego Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen powiedziała dziennikowi „La Repubblica”, że jej formacja wraz z innymi partiami, w tym z włoską Ligą, ma historyczną szansę, by zmienić Unię Europejską. Przyznała, że wśród tzw. suwerenistów są podziały.

Marine Le Pen i Matteo Salvini. Foto: PAPMarine Le Pen i Matteo Salvini. Foto: PAP

Le Pen, która jest sojuszniczką prawicowej Ligi Matteo Salviniego, podkreśliła w opublikowanym w sobotę wywiadzie, że niegdyś jej ugrupowanie stało przed wyborem programowym: „podporządkować się Unii Europejskiej albo ją opuścić”. Pytana o to, dlaczego porzuciła ideę wyjścia Francji z UE stwierdziła: „Kiedyś byliśmy odizolowani”

„Teraz pojawiły się ruchy polityczne, które podzielają naszą wizję, niektóre z nich są wręcz u władzy, jak we Włoszech. Istnieje zatem historyczna szansa, by przekształcić UE od wewnątrz” – oświadczyła przywódczyni Zjednoczenia Narodowego.

Na uwagę, że partie i ruchy uważane za tzw. suwerenistów są bardzo podzielone, wyjaśniła:

„Powierzyliśmy Matteo Salviniemu zadanie nawiązania koniecznych kontaktów, by stworzyć największą grupę. On nad tym pracuje”. Jak zaznaczyła, efekt końcowy będzie znany po majowych wyborach europejskich.

Dziennikarka włoskiej gazety przypomniała w rozmowie, że lider PiS Jarosław Kaczyński ma zupełnie inne spojrzenie na Rosję niż ona i Salvini. Le Pen odparła: „Wydaje mi się, że to nieuzasadniona obawa. Nie utrzymujemy relacji polegających na podporządkowaniu Moskwie. Chcemy mieć dobre stosunki tak z Rosją, jak i ze Stanami Zjednoczonymi”.

„Nie przeczę, że istnieją przeszkody dla zjednoczenia suwerenistów. Widzimy je też w przypadku Polaków” – zaznaczyła Le Pen.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/20/marine-le-pen-razem-z-salvinim-chca-namieszac-w-brukseli-mamy-historyczna-szanse-zmienic-unie-trzeba-jednoczyc-suwerenistow-w-tym-polakow/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: