DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Marine Le Pen razem z Salvinim chcą namieszać w Brukseli. „Mamy historyczną szansę zmienić Unię. Trzeba jednoczyć suwerenistów, w tym Polaków

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Liderka francuskiego Zjednoczenia Narodowego Marine Le Pen powiedziała dziennikowi „La Repubblica”, że jej formacja wraz z innymi partiami, w tym z włoską Ligą, ma historyczną szansę, by zmienić Unię Europejską. Przyznała, że wśród tzw. suwerenistów są podziały.

Marine Le Pen i Matteo Salvini. Foto: PAPMarine Le Pen i Matteo Salvini. Foto: PAP

Le Pen, która jest sojuszniczką prawicowej Ligi Matteo Salviniego, podkreśliła w opublikowanym w sobotę wywiadzie, że niegdyś jej ugrupowanie stało przed wyborem programowym: „podporządkować się Unii Europejskiej albo ją opuścić”. Pytana o to, dlaczego porzuciła ideę wyjścia Francji z UE stwierdziła: „Kiedyś byliśmy odizolowani”

„Teraz pojawiły się ruchy polityczne, które podzielają naszą wizję, niektóre z nich są wręcz u władzy, jak we Włoszech. Istnieje zatem historyczna szansa, by przekształcić UE od wewnątrz” – oświadczyła przywódczyni Zjednoczenia Narodowego.

Na uwagę, że partie i ruchy uważane za tzw. suwerenistów są bardzo podzielone, wyjaśniła:

„Powierzyliśmy Matteo Salviniemu zadanie nawiązania koniecznych kontaktów, by stworzyć największą grupę. On nad tym pracuje”. Jak zaznaczyła, efekt końcowy będzie znany po majowych wyborach europejskich.

Dziennikarka włoskiej gazety przypomniała w rozmowie, że lider PiS Jarosław Kaczyński ma zupełnie inne spojrzenie na Rosję niż ona i Salvini. Le Pen odparła: „Wydaje mi się, że to nieuzasadniona obawa. Nie utrzymujemy relacji polegających na podporządkowaniu Moskwie. Chcemy mieć dobre stosunki tak z Rosją, jak i ze Stanami Zjednoczonymi”.

„Nie przeczę, że istnieją przeszkody dla zjednoczenia suwerenistów. Widzimy je też w przypadku Polaków” – zaznaczyła Le Pen.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/20/marine-le-pen-razem-z-salvinim-chca-namieszac-w-brukseli-mamy-historyczna-szanse-zmienic-unie-trzeba-jednoczyc-suwerenistow-w-tym-polakow/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: