TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

Ropa i gaz samoistnie wyciekły z ziemi w sobotę w Sękowej koło Gorlic (Małopolskie). Straż pożarna pracująca na miejscu zapewnia, że ​​sytuacja jest opanowana, a mieszanina nikomu nie zagraża. W Sękowej są zastępcami straży pożarnej i specjaliści od górnictwa i gazownictwa, pozostając przy nocy.

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic
Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic  Foto: Paweł Stępniewski / newspix.p
Jak wytłumaczyć brygadiera Jacka Krawca z PSP w Krakowie do wytrawiania tego, co się dzieje w dniu, służby w gazecie i pracy nad miejscem na miejscu, żeby nie zalegał w terenie i żeby nie dopuść do eksplozji. Brygadier przyznał, że z ziemi wyciekła „surówka ropy”. Radio Kraków podaje informacje także o solance.
Substancja, która wyciekła za dzień, rozlała się na szerokość ok. 30 m kw. Teraz w Sękowej da się zauważyć wysoki na ok. 10 m, szeroki na ok. 2 m ogień – efekt podpalenia w celu nie dopuszczenia do eksplozji.
PropellerAds

 

Znalezione obrazy dla zapytania erupcja gazu i ropy kolo gorlic zdjecia

W takim przypadku nikt nie ucieknie, najbliższy budynek mieszkalny jest się ok. 100 m od miejsca emisji. Zapewnia, że ​​w związku z emisją substancji nie ma żadnego zagrożenia. Jak podało Radio Kraków, strażacy na bieżąco zbierają substancję, do specjalnych pojemników zebrali już ok. 2 tys. litrów.

Brygadier Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej, przygotowywany jest w dół, do którego substancja zostanie zebrana, a później zutylizowana. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta sama operacja czy kilka tygodni. Eksperci z Ratowniczej Stacji Górnictwa Otwartego z Krakową. Do wycieku do miejsca na miejscu, które są przed wojną.

 

zrodlo: https: //www.fakt.pl/wydarzenia/polska/erupcja-ropy-i-gazu-w-sekowej-kolo-gorlic/nf97z6b

One thought on “Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: