NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ropa i gaz samoistnie wyciekły z ziemi w sobotę w Sękowej koło Gorlic (Małopolskie). Straż pożarna pracująca na miejscu zapewnia, że ​​sytuacja jest opanowana, a mieszanina nikomu nie zagraża. W Sękowej są zastępcami straży pożarnej i specjaliści od górnictwa i gazownictwa, pozostając przy nocy.

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic
Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic  Foto: Paweł Stępniewski / newspix.p
Jak wytłumaczyć brygadiera Jacka Krawca z PSP w Krakowie do wytrawiania tego, co się dzieje w dniu, służby w gazecie i pracy nad miejscem na miejscu, żeby nie zalegał w terenie i żeby nie dopuść do eksplozji. Brygadier przyznał, że z ziemi wyciekła „surówka ropy”. Radio Kraków podaje informacje także o solance.
Substancja, która wyciekła za dzień, rozlała się na szerokość ok. 30 m kw. Teraz w Sękowej da się zauważyć wysoki na ok. 10 m, szeroki na ok. 2 m ogień – efekt podpalenia w celu nie dopuszczenia do eksplozji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania erupcja gazu i ropy kolo gorlic zdjecia

W takim przypadku nikt nie ucieknie, najbliższy budynek mieszkalny jest się ok. 100 m od miejsca emisji. Zapewnia, że ​​w związku z emisją substancji nie ma żadnego zagrożenia. Jak podało Radio Kraków, strażacy na bieżąco zbierają substancję, do specjalnych pojemników zebrali już ok. 2 tys. litrów.

Brygadier Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej, przygotowywany jest w dół, do którego substancja zostanie zebrana, a później zutylizowana. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta sama operacja czy kilka tygodni. Eksperci z Ratowniczej Stacji Górnictwa Otwartego z Krakową. Do wycieku do miejsca na miejscu, które są przed wojną.

 

zrodlo: https: //www.fakt.pl/wydarzenia/polska/erupcja-ropy-i-gazu-w-sekowej-kolo-gorlic/nf97z6b

CZERWONE

One thought on “Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: