NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41405 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Ropa i gaz samoistnie wyciekły z ziemi w sobotę w Sękowej koło Gorlic (Małopolskie). Straż pożarna pracująca na miejscu zapewnia, że ​​sytuacja jest opanowana, a mieszanina nikomu nie zagraża. W Sękowej są zastępcami straży pożarnej i specjaliści od górnictwa i gazownictwa, pozostając przy nocy.

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic
Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic  Foto: Paweł Stępniewski / newspix.p
Jak wytłumaczyć brygadiera Jacka Krawca z PSP w Krakowie do wytrawiania tego, co się dzieje w dniu, służby w gazecie i pracy nad miejscem na miejscu, żeby nie zalegał w terenie i żeby nie dopuść do eksplozji. Brygadier przyznał, że z ziemi wyciekła „surówka ropy”. Radio Kraków podaje informacje także o solance.
Substancja, która wyciekła za dzień, rozlała się na szerokość ok. 30 m kw. Teraz w Sękowej da się zauważyć wysoki na ok. 10 m, szeroki na ok. 2 m ogień – efekt podpalenia w celu nie dopuszczenia do eksplozji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania erupcja gazu i ropy kolo gorlic zdjecia

W takim przypadku nikt nie ucieknie, najbliższy budynek mieszkalny jest się ok. 100 m od miejsca emisji. Zapewnia, że ​​w związku z emisją substancji nie ma żadnego zagrożenia. Jak podało Radio Kraków, strażacy na bieżąco zbierają substancję, do specjalnych pojemników zebrali już ok. 2 tys. litrów.

Brygadier Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej, przygotowywany jest w dół, do którego substancja zostanie zebrana, a później zutylizowana. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta sama operacja czy kilka tygodni. Eksperci z Ratowniczej Stacji Górnictwa Otwartego z Krakową. Do wycieku do miejsca na miejscu, które są przed wojną.

 

zrodlo: https: //www.fakt.pl/wydarzenia/polska/erupcja-ropy-i-gazu-w-sekowej-kolo-gorlic/nf97z6b

One thought on “Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: