loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

Our Reader Score
[Total: 9 Average: 5]

Ropa i gaz samoistnie wyciekły z ziemi w sobotę w Sękowej koło Gorlic (Małopolskie). Straż pożarna pracująca na miejscu zapewnia, że ​​sytuacja jest opanowana, a mieszanina nikomu nie zagraża. W Sękowej są zastępcami straży pożarnej i specjaliści od górnictwa i gazownictwa, pozostając przy nocy.

Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic
Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic  Foto: Paweł Stępniewski / newspix.p
Jak wytłumaczyć brygadiera Jacka Krawca z PSP w Krakowie do wytrawiania tego, co się dzieje w dniu, służby w gazecie i pracy nad miejscem na miejscu, żeby nie zalegał w terenie i żeby nie dopuść do eksplozji. Brygadier przyznał, że z ziemi wyciekła „surówka ropy”. Radio Kraków podaje informacje także o solance.
Substancja, która wyciekła za dzień, rozlała się na szerokość ok. 30 m kw. Teraz w Sękowej da się zauważyć wysoki na ok. 10 m, szeroki na ok. 2 m ogień – efekt podpalenia w celu nie dopuszczenia do eksplozji.

 

Znalezione obrazy dla zapytania erupcja gazu i ropy kolo gorlic zdjecia

W takim przypadku nikt nie ucieknie, najbliższy budynek mieszkalny jest się ok. 100 m od miejsca emisji. Zapewnia, że ​​w związku z emisją substancji nie ma żadnego zagrożenia. Jak podało Radio Kraków, strażacy na bieżąco zbierają substancję, do specjalnych pojemników zebrali już ok. 2 tys. litrów.

Brygadier Dariusz Surmacz z gorlickiej straży pożarnej, przygotowywany jest w dół, do którego substancja zostanie zebrana, a później zutylizowana. Nie wiadomo, jak długo potrwa ta sama operacja czy kilka tygodni. Eksperci z Ratowniczej Stacji Górnictwa Otwartego z Krakową. Do wycieku do miejsca na miejscu, które są przed wojną.

 

zrodlo: https: //www.fakt.pl/wydarzenia/polska/erupcja-ropy-i-gazu-w-sekowej-kolo-gorlic/nf97z6b

One thought on “Erupcja ropy i gazu w Sękowej koło Gorlic

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: