DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Dwie kolejne eksplozje na Sri Lance. Nieoficjalnie: Zginęło dwóch policjantów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Dwie kolejne eksplozje na Sri Lance. Nieoficjalnie: Zginęło dwóch policjantów

Na Sri Lance w mieście Dehiwala, doszło do kolejnej eksplozji, niedługo po tym kolejny wybuch nastąpił w Kolombo. Wcześniej państwowe władze poinformowały o ataku na trzy ekskluzywne hotele i trzy kościoły.
Na Sri Lance w mieście Dehiwala, na południe od największego miasta Kolombo doszło do kolejnej eksplozji. To siódmy w całej serii wybuchów. Jak podaje nieoficjalnie BBC, w eksplozji zginęło dwóch policjantów.

images

Reuters

Niedługo po tym nastąpił kolejny wybuch w Kolombo. Nie wiadomo na razie, czy w tej eksplozji zginęli ludzie. Władze Sri Lanki, jak donosi BBC, zdecydowały o wprowadzeniu godziny policyjnej.

Zamachy terrorystyczne na Sri Lance

Według najnowszych informacji w ośmiu wybuchach zginęło ponad 150 osób, a 400 zostało rannych. Według miejscowej policji wśród ofiar znajduje się 35 obcokrajowców. Rzecznik prasowy MSZ Ewa Suwara poinformowała IAR, że służby dyplomatyczne i konsularne podejmują działania w celu ustalenia czy Polacy są wśród poszkodowanych i ofiar w ataku na Sri Lance. MSZ apeluje do Polaków przebywających na Sri Lance o zachowanie ostrożności – dodała rzecznik.
Do krwawych ataków doszło, gdy wierni uczestniczyli w nabożeństwach wielkanocnych. Eksplotowały ładunki w największym mieście Sri Lanki – Kolombo, oraz pobliskim Negombo. Prezydent Maithripala Sirisena wezwał do zachowania spokoju.
Sri Lanka jest w większości buddyjskim krajem, katolicy stanowią tam 6 procent populacji.

https://www.bbc.co.uk/news/live/world-asia-48002165

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: