NA ŻYWO !! 15.07.19 - 20.30 20 .30 KTO I ILE !! WYŁOŻYŁ PIENIĘDZY NA WYKUP MIESZKANIA PANA STANISŁAWA MICHALKIEWICZA15 lipca 2019
8 godzin temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Dwie kolejne eksplozje na Sri Lance. Nieoficjalnie: Zginęło dwóch policjantów

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Dwie kolejne eksplozje na Sri Lance. Nieoficjalnie: Zginęło dwóch policjantów

Na Sri Lance w mieście Dehiwala, doszło do kolejnej eksplozji, niedługo po tym kolejny wybuch nastąpił w Kolombo. Wcześniej państwowe władze poinformowały o ataku na trzy ekskluzywne hotele i trzy kościoły.
Na Sri Lance w mieście Dehiwala, na południe od największego miasta Kolombo doszło do kolejnej eksplozji. To siódmy w całej serii wybuchów. Jak podaje nieoficjalnie BBC, w eksplozji zginęło dwóch policjantów.

images

Reuters

Niedługo po tym nastąpił kolejny wybuch w Kolombo. Nie wiadomo na razie, czy w tej eksplozji zginęli ludzie. Władze Sri Lanki, jak donosi BBC, zdecydowały o wprowadzeniu godziny policyjnej.

Zamachy terrorystyczne na Sri Lance

Według najnowszych informacji w ośmiu wybuchach zginęło ponad 150 osób, a 400 zostało rannych. Według miejscowej policji wśród ofiar znajduje się 35 obcokrajowców. Rzecznik prasowy MSZ Ewa Suwara poinformowała IAR, że służby dyplomatyczne i konsularne podejmują działania w celu ustalenia czy Polacy są wśród poszkodowanych i ofiar w ataku na Sri Lance. MSZ apeluje do Polaków przebywających na Sri Lance o zachowanie ostrożności – dodała rzecznik.
Do krwawych ataków doszło, gdy wierni uczestniczyli w nabożeństwach wielkanocnych. Eksplotowały ładunki w największym mieście Sri Lanki – Kolombo, oraz pobliskim Negombo. Prezydent Maithripala Sirisena wezwał do zachowania spokoju.
Sri Lanka jest w większości buddyjskim krajem, katolicy stanowią tam 6 procent populacji.

https://www.bbc.co.uk/news/live/world-asia-48002165

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: