loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Sakiewicz ma problem. Kluby Gazety Polskiej się buntują. Będą na marszu przeciwko ustawie 447

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował, że działacze Klubów Gazety Polskiej „stawią się licznie w Warszawie 11 maja” pomimo dezinformacji siane przez szefa „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza. Redaktor naczelny GaPola od jakiegoś czasu atakuje wszystkich, którzy mówią o ustawie 447 i jawnie sprzeciwiają się uleganiu roszczeniom żydowskim.

Tomasz Sakiewicz i materiał promujący marsz przeciwko ustawie 447/fot. PAP/Radek Pietruszka/ustawa447.pl (kolaż)Tomasz Sakiewicz i materiał promujący marsz przeciwko ustawie 447/fot. PAP/Radek Pietruszka/ustawa447.pl (kolaz)

11 maja w Warszawie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje ogólnopolski protest #Stop447. Ma być to manifestacja sprzeciwu Polaków przeciwko roszczeniom środowisk żydowskich wobec Polski.

Jak podkreślają organizatorzy, roszczenia żydowskie wobec Polski mogą sięgać nawet 300 mld USD. – To liczba, pokrywająca trzy budżety państwa polskiego – podkreślają Media Narodowe.

We wczorajszym atakującym narodowców artykule w „Gazecie Polskiej” Tomasz Sakiewicz zaatakował tę manifestację.

– Oczywiście większość nie chce angażować się w awantury, ale wystarczy po kilkaset osób aktywnych w mediach czy organizujących niewielkie demonstracje, by wszyscy sprawę komentowali i by spolaryzowała ona opinię publiczną. Taki zabieg właśnie zastosowano. Jednym z idealnych pretekstów do awantury była amerykańska ustawa 447 – pisał Sakiewicz.

Odpowiedzi na tak postawioną tezę udzielił Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

– Zasmucił mnie tekst Tomasz Sakiewicza w Gazecie Polskiej. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić Polski – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

– W Klubach Gazety Polskiej najwyraźniej wrze, zwykli działacze nie rozumieją jakie cele stoją za red. Sakiewiczem i chcą zwyczajnie wspomóc polski rząd w walce z kłamstwami i próbą wymuszenia zapłaty w ramach tzw. mienia bezspadkowego – informuje portal medianarodowe.com.

Organizatorzy zapewniają, że „wszyscy patrioci są mile widziani na marszu #STOP447”. Ponadto działacze wielu Klubów Gazety Polskiej wysyłają informacje o planie wzięcia udziału w manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim.

Warto przypomnieć, że podczas protestów Polonii w USA również protestowało wielu członków klubów. W Chicago oficjalnie dołączył Klub Gazety Polskiej. Jak czytamy na stronie tego oddziału, „działalność Klubu »GP« została zawieszona”. Dlaczego? Nie wiemy, choć się domyślamy.

Robert Bąkiewicz@RBakiewicz

Zasmucił mnie tekst @TomaszSakiewicz w GP. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić 🇵🇱

Tomasz Sakiewicz@TomaszSakiewicz

Sakiewicz: Narodowcy w służbie lewactwa. Postmoczarowcy szansą powrotu dla PO-PSL-SLD https://niezalezna.pl/268112-sakiewicz-narodowcy-w-sluzbie-lewactwa-postmoczarowcy-szansa-powrotu-dla-po-psl-sld#.XLdqmztz-ZY.twitter 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/18/sakiewicz-ma-problem-kluby-gazety-polskiej-sie-buntuja-beda-na-marszu-przeciwko-ustawie-447/?

One thought on “Sakiewicz ma problem. Kluby Gazety Polskiej się buntują. Będą na marszu przeciwko ustawie 447

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: