TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

Sakiewicz ma problem. Kluby Gazety Polskiej się buntują. Będą na marszu przeciwko ustawie 447

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował, że działacze Klubów Gazety Polskiej „stawią się licznie w Warszawie 11 maja” pomimo dezinformacji siane przez szefa „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza. Redaktor naczelny GaPola od jakiegoś czasu atakuje wszystkich, którzy mówią o ustawie 447 i jawnie sprzeciwiają się uleganiu roszczeniom żydowskim.

PropellerAds

Tomasz Sakiewicz i materiał promujący marsz przeciwko ustawie 447/fot. PAP/Radek Pietruszka/ustawa447.pl (kolaż)Tomasz Sakiewicz i materiał promujący marsz przeciwko ustawie 447/fot. PAP/Radek Pietruszka/ustawa447.pl (kolaz)

11 maja w Warszawie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje ogólnopolski protest #Stop447. Ma być to manifestacja sprzeciwu Polaków przeciwko roszczeniom środowisk żydowskich wobec Polski.

Jak podkreślają organizatorzy, roszczenia żydowskie wobec Polski mogą sięgać nawet 300 mld USD. – To liczba, pokrywająca trzy budżety państwa polskiego – podkreślają Media Narodowe.

We wczorajszym atakującym narodowców artykule w „Gazecie Polskiej” Tomasz Sakiewicz zaatakował tę manifestację.

– Oczywiście większość nie chce angażować się w awantury, ale wystarczy po kilkaset osób aktywnych w mediach czy organizujących niewielkie demonstracje, by wszyscy sprawę komentowali i by spolaryzowała ona opinię publiczną. Taki zabieg właśnie zastosowano. Jednym z idealnych pretekstów do awantury była amerykańska ustawa 447 – pisał Sakiewicz.

Odpowiedzi na tak postawioną tezę udzielił Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

– Zasmucił mnie tekst Tomasz Sakiewicza w Gazecie Polskiej. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić Polski – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

– W Klubach Gazety Polskiej najwyraźniej wrze, zwykli działacze nie rozumieją jakie cele stoją za red. Sakiewiczem i chcą zwyczajnie wspomóc polski rząd w walce z kłamstwami i próbą wymuszenia zapłaty w ramach tzw. mienia bezspadkowego – informuje portal medianarodowe.com.

Organizatorzy zapewniają, że „wszyscy patrioci są mile widziani na marszu #STOP447”. Ponadto działacze wielu Klubów Gazety Polskiej wysyłają informacje o planie wzięcia udziału w manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim.

Warto przypomnieć, że podczas protestów Polonii w USA również protestowało wielu członków klubów. W Chicago oficjalnie dołączył Klub Gazety Polskiej. Jak czytamy na stronie tego oddziału, „działalność Klubu »GP« została zawieszona”. Dlaczego? Nie wiemy, choć się domyślamy.

Robert Bąkiewicz@RBakiewicz

Zasmucił mnie tekst @TomaszSakiewicz w GP. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić 🇵🇱

Tomasz Sakiewicz@TomaszSakiewicz

Sakiewicz: Narodowcy w służbie lewactwa. Postmoczarowcy szansą powrotu dla PO-PSL-SLD https://niezalezna.pl/268112-sakiewicz-narodowcy-w-sluzbie-lewactwa-postmoczarowcy-szansa-powrotu-dla-po-psl-sld#.XLdqmztz-ZY.twitter 

One thought on “Sakiewicz ma problem. Kluby Gazety Polskiej się buntują. Będą na marszu przeciwko ustawie 447

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: