DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sakiewicz ma problem. Kluby Gazety Polskiej się buntują. Będą na marszu przeciwko ustawie 447

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował, że działacze Klubów Gazety Polskiej „stawią się licznie w Warszawie 11 maja” pomimo dezinformacji siane przez szefa „Gazety Polskiej” Tomasza Sakiewicza. Redaktor naczelny GaPola od jakiegoś czasu atakuje wszystkich, którzy mówią o ustawie 447 i jawnie sprzeciwiają się uleganiu roszczeniom żydowskim.

Tomasz Sakiewicz i materiał promujący marsz przeciwko ustawie 447/fot. PAP/Radek Pietruszka/ustawa447.pl (kolaż)Tomasz Sakiewicz i materiał promujący marsz przeciwko ustawie 447/fot. PAP/Radek Pietruszka/ustawa447.pl (kolaz)

11 maja w Warszawie Stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje ogólnopolski protest #Stop447. Ma być to manifestacja sprzeciwu Polaków przeciwko roszczeniom środowisk żydowskich wobec Polski.

Jak podkreślają organizatorzy, roszczenia żydowskie wobec Polski mogą sięgać nawet 300 mld USD. – To liczba, pokrywająca trzy budżety państwa polskiego – podkreślają Media Narodowe.

We wczorajszym atakującym narodowców artykule w „Gazecie Polskiej” Tomasz Sakiewicz zaatakował tę manifestację.

– Oczywiście większość nie chce angażować się w awantury, ale wystarczy po kilkaset osób aktywnych w mediach czy organizujących niewielkie demonstracje, by wszyscy sprawę komentowali i by spolaryzowała ona opinię publiczną. Taki zabieg właśnie zastosowano. Jednym z idealnych pretekstów do awantury była amerykańska ustawa 447 – pisał Sakiewicz.

Odpowiedzi na tak postawioną tezę udzielił Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

– Zasmucił mnie tekst Tomasz Sakiewicza w Gazecie Polskiej. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić Polski – napisał na Twitterze Bąkiewicz.

– W Klubach Gazety Polskiej najwyraźniej wrze, zwykli działacze nie rozumieją jakie cele stoją za red. Sakiewiczem i chcą zwyczajnie wspomóc polski rząd w walce z kłamstwami i próbą wymuszenia zapłaty w ramach tzw. mienia bezspadkowego – informuje portal medianarodowe.com.

Organizatorzy zapewniają, że „wszyscy patrioci są mile widziani na marszu #STOP447”. Ponadto działacze wielu Klubów Gazety Polskiej wysyłają informacje o planie wzięcia udziału w manifestacji przeciwko roszczeniom żydowskim.

Warto przypomnieć, że podczas protestów Polonii w USA również protestowało wielu członków klubów. W Chicago oficjalnie dołączył Klub Gazety Polskiej. Jak czytamy na stronie tego oddziału, „działalność Klubu »GP« została zawieszona”. Dlaczego? Nie wiemy, choć się domyślamy.

Robert Bąkiewicz@RBakiewicz

Zasmucił mnie tekst @TomaszSakiewicz w GP. Nie rozumie, że manifestacje przeciw żydowskim roszczeniom są w interesie państwa polskiego. Wiem, że rozumieją to działacze Klubów Gazety Polskiej i stawią się licznie w Warszawie 11.05, aby bronić 🇵🇱

Tomasz Sakiewicz@TomaszSakiewicz

Sakiewicz: Narodowcy w służbie lewactwa. Postmoczarowcy szansą powrotu dla PO-PSL-SLD https://niezalezna.pl/268112-sakiewicz-narodowcy-w-sluzbie-lewactwa-postmoczarowcy-szansa-powrotu-dla-po-psl-sld#.XLdqmztz-ZY.twitter 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “Sakiewicz ma problem. Kluby Gazety Polskiej się buntują. Będą na marszu przeciwko ustawie 447

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: