NA ŻYWO 21.00 - STREAM ALEKSANDER JABŁONOWSKI I JACK CALEIB - O ZGNILIŹNIE MORALNEJ W III R.P !!21 sierpnia 2019
15 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

DZIŚ PARYŻ W OGNIU ! BRUTALNE STARCIA Z POLICJĄ

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

 

Pomimo pożaru katedry Notre Dame, zawieszenia kampanii wyborczej, Wielkiej Soboty i odłożenia na później przez prezydenta wniosków z debaty narodowej, „żółte kamizelki” kolejny raz wyszły na ulice francuskich miast. Pierwotnie protest planowany był przed Notre Dame, ale okolice katedry zostały dla nich zamknięte „ze względów bezpieczeństwa”.

3 thoughts on “DZIŚ PARYŻ W OGNIU ! BRUTALNE STARCIA Z POLICJĄ

  1. juz to pisalem ludzie!!! jest film-steve pieczenik doradca wywiadu trzech prezydentow usa potwierdzil ze to ustawiony pozar, dzien wczesniej firma Sopra wywiozla wszystko cenne z katedry, bo katedra czekała na remont 200 lat bo zawsze cos i okazalo sie ze rozbiorka przekroczy budzet a demontaz iglicy grozil zawaleniem w trakcie rozbiorki, wiec ja podpalono-tez byl film z kamery i po 4 godzinach rozbiorka sie udala, nic cennego sie nie spaliło, wszyscy happy tylko pseudodziennikarze szukaja sensacji, ze zemsta islamu, ze makaron itp tak to wyglaga generalnie rzecz biorac

  2. co gdyby „poprzez zdarzenie zniszczenia katedry, nie było by protestu”?. W sam raz na ręke dla rządu. Dziwne, „powstanie pożaru, i zjednoczenie francuzów, poprzestanie strajków” dziwna strategia…. jedynie katedra ucierpiała.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: