loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

CHIŃSKIE DZIAŁO ELEKTROMAGNETYCZNE W FAZIE TESTÓW BOJOWYCH

Our Reader Score
[Total: 18 Average: 4.9]

MILITARIA

Chiny testują swoje potężne działo elektromagnetyczne na Oceanie Spokojnym

Państwo Środka rośnie i zbroi się na potęgę. Zaskakuje coraz szybszym rozwojem w praktycznie wszystkich dziedzinach życia. Najbardziej widoczne jest to w kwestiach militarnych, gdzie Chiny depczą po piętach USA.

Jakiś czas temu chińska armia zaprezentowała swoje pierwsze efekty pracy nad bronią laserową i wyrzutniami elektromagnetycznymi na lotniskowcu, a teraz możemy zobaczyć nowe zdjęcia zmodyfikowanego okrętu wojennego Haiyangshan (nr. 936 na kadłubie), na którym pojawiło się potężne działo elektromagnetyczne.

Broń przyszłości została dostrzeżona na początku roku na statku desantowym typu 072 III, który znajdował się w porcie w mieście Wuhan, leżącym w środkowo-wschodnich Chinach. Na pierwszy rzut oka chiński wynalazek wygląda bardzo podobnie do pierwszych modeli działa przygotowanego przez brytyjski koncern zbrojeniowy BAE System.

Kilka miesięcy temu eksperci donosili, że chińskie władze przygotowują się do testów urządzenia na morzu, a to oznaczało, że poziom zaawansowania railguna może być porównywalny z tymi z USA lub nawet bardziej. Teraz mamy już pewność, że urządzenie jest gotowe do eksperymentów, gdyż okręt wielokrotnie obserwowano na wodach Oceanu Spokojnego.

Amerykański wywiad zdobył informacje na temat railguna, z których wynika, że działo będzie w pełni gotowe do działań militarnych za 5 lat. Wówczas będzie zdolne do wystrzeliwania 10 pocisków na minutę z energią 32 megadżuli, a to wszystko przy prędkości 9200 km/h. Urządzenie ma mieć zdolność rażenia celów oddalonych o 200 kilometrów z prędkością do 6000 km/h.

Jeśli zdobyte informacje przez CIA są prawdziwe, to w tej chwili Chiny dysponują o wiele bardziej zaawansowaną technologią od Stanów Zjednoczonych. Potwierdzeniem tych przesłanek może być zamontowanie działa elektromagnetycznego na okręcie i testy na ocenie. Pentagon dysponuje działem od BAE System, które wciąż jest zbyt duże gabarytowo i z tego powodu testowane jest tylko i wyłącznie na lądzie.

Źródło: GeekWeek.pl/Navy Recognition / Fot. Hongjian/Haohanfw

One thought on “CHIŃSKIE DZIAŁO ELEKTROMAGNETYCZNE W FAZIE TESTÓW BOJOWYCH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: