DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Amerykańska kongresmenka proponuje Izraelowi mniej niż 3 miliardy dolarów rocznie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Kongresmenka z USA, Alexandria Ocasio-Cortez, zaproponowana amerykańska pomoc techniczna i gwarancja na 3 miliardy dolarów w odpowiedzi na ponowny wybór Benjamina Netanjahu na premiera.

Znalezione obrazy dla zapytania alexandria ocasio-cortez zdjecia

„Myślę, że to część rozmów, które prowadzimy w naszym klubie, ale myślę, że to, co naprawdę widzimy, to wzrost autorytaryzmu na całym świecie. Myślę, że Netanyahu jest postacią podobną do Trumpa – powiedziała podczas wywiadu z   podcastem „ Skullduggery” Yahoo News .

„Myślę, że na pewno jest na stole. Myślę, że jest to coś, co można omówić ”, dodała, odnosząc się do cięcia pomocy.

Podobny obraz

Ocasio-Cortez wyjaśnił, że istnieje wiele sposobów ochrony Palestyńczyków przed izraelskimi naruszeniami, w tym projekt ustawy zaproponowanej przez Demokratyczną Reprezentantkę Minnesoty Betty McCollum, która zabraniałaby amerykańskiej pomocy dla Izraela w celu zatrzymania palestyńskich dzieci na Zachodnim Brzegu.

Pogląd Ocasio-Corteza na temat Izraela i Palestyny ​​przyciągnął uwagę mediów. Kandydat Demokratów wyraził swoje poparcie dla Palestyńczyków podczas  protestów  w Dniu Ziemi w  Gazie, w których 135 Palestyńczyków zostało zabitych przez izraelskie siły okupacyjne, a kolejne 13 000 zostało rannych.

Znalezione obrazy dla zapytania palestyna i izrael zdjecia

„To masakra” – napisał na Twitterze Ocasio-Cortez.

„Mam nadzieję, że moi rówieśnicy będą mieli moralną odwagę, by tak to nazwać”.

„Żadne państwo ani jednostka nie są zwolnione z masowych strzelanin protestujących. Nie ma uzasadnienia. Palestyńczycy zasługują na podstawową godność ludzką, jak każdy inny. ”

Ten artykuł został wybrany do publikacji na podstawie zainteresowania naszych czytelników. Anti-Media publikuje historie z wielu innych niezależnych źródeł wiadomości. Poglądy wyrażone w tym artykule są poglądami autora i nie odzwierciedlają polityki redakcyjnej Anti-Media

 

zrodlo:https://theantimedia.com/ocasio-cortez-proposes-cutting-aid-israel/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: