"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Ambasador USA złożyła życzenia z okazji żydowskiego święta. Ostry komentarz posłanki PiS

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

Ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher złożyła na Twitterze życzenia z okazji żydowskiego święta Pesach. Ten gest nie spodobał się Krystynie Pawłowicz, która określiła go jako „prowokację”. Kilka godzin później zamieściła jednak kolejny, łagodniejszy wpis.

Schetyna spotka się z Mosbacher. Z inicjatywy ambasador USA

W piątek na oficjalnym profilu ambasador USA w Polsce opublikowała życzenia z okazji żydowskiego święta Pesach. „Z okazji rozpoczynającego się dziś wieczorem święta Pesach, obchodzonego na pamiątkę wyjścia Izraelitów z niewoli egipskiej, życzę pokoju i radosnego święta! Chag Pesach Sameach, Happy Passover!” – napisała Georgette Mosbacher .

Pod wpisem o święcie Pesach pojawiło się wiele komentarzy. Internauci mieli zastrzeżenia do tego, że ambasador USA składa życzenia świąteczne żydom, a nie katolikom, których w Polsce jest więcej.

Ostry komentarz Pawłowicz

Na wpis ambasador USA zareagowała Krystyna Pawłowicz, która w pierwszej chwili ostro skrytykowała gest Mosbacher.

„To jest chyba FEJKOWY profil @USAmbPoland i Pani Amb.G.Mosbacher. Ktoś chce nas w tych dniach SPROWOKOWAĆ i udowodnić, że bazy USA w Polsce nie powinny powstać i,by Prez.D.Trump jesienią do Polski w tej sprawie nie przyjeżdżał. Pani Ambasador,CHRYSTUS ZMARTWYCHwSTAŁ ! ALLELUJA ” – napisała Pawłowicz (pisownia oryginalna).

Znalezione obrazy dla zapytania pawlowicz zdjecia

Trzy godziny później posłanka ponownie skomentowała wpis ambasador USA. Ton jej wypowiedzi był tym razem dużo łagodniejszy.

„Dziś w tym samym dniu gdy my katolicy obchodzimy Wielką Sobotę w Triduum Paschalnym, jest też żydowskie Święto Pesach i pani Amb. G.Mosbacher złożyła Żydom stosowne życzenia. Wszystkiego najlepszego też od nas ! A my Katolicy wołamy- Chrystus Zmartychwstał ! Dzięki za życzenia…” – skomentowała drugi raz.

Na uwagę jednego z użytkowników Twittera, że wcześniej jej komentarz brzmiał zgoła inaczej, Pawłowicz opowiedziała: „Nie wiedziałam,że dokładnie w dniu naszego katolickiego Święta – Wielkiej Soboty przypada też żydowskie Święto Pesach.Właśnie przed chwilą się dowiedziałam. W Polsce dziś Drugi Dzień Triduum.Jutro Chrystusa już w Grobie nie będzie…Zmartwychwstał. Alleluja ! Radość”.

Pod wpisem ambasador wypowiedziała się także Kaja Godek, kandydatka Konfederacji KORWIN Braun Liroy Narodowcy w wyborach do PE. „Nieprzeciętna śmiałość, Szanowna Pani, nie jest Pani na placówce w Izraelu..”. – stwierdziła.

 

zrodlo:https://wmeritum.pl/ambasador-usa-pawlowicz-zyczenia/277812

4 thoughts on “Ambasador USA złożyła życzenia z okazji żydowskiego święta. Ostry komentarz posłanki PiS

  1. robia was w jajo obie,
    w tym roku zydzi obchodzili pasche 23 marca, jak zwykle 16 dnia zydowskiego miesiaca nissan,
    wiec to ich hucpa, mosbacher chciala zajatrzyc a pawlowicz udala swiete oburzenie HUCPA!

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: