NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

ZŁA WIADOMOŚĆ DLA LEWAKÓW SODOMITÓW, ZBOCZEŃCÓW I KOMUCHÓW – ateizm to TERRORYZM !! OGŁOSILI SAUDOWIE !!

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

DLA CZEGO JEST TO NIEBEZPIECZNE AKURAT NAJBARDZIEJ W POLSCE DLA POLSKICH W/W ……… OTÓŻ DLA TEGO ŻE W POLSCE O ROZWÓJ I ROZBUDOWĘ ISLAMU FINANSOWO DBA WŁAŚNIE LOBBY SAUDYJSKIE UDZIAŁ W FINANSOWANIU TO AŻ 98 % WSZYSTKICH ŚRODKÓW ŁOŻONYCH NA EKSPANSJĘ ISLAMU W NASZYM KRAJU

ZATEM BIADA WAM !! ATEUSZE !!

w islamie krótka piłka jeśli chodzi o wykonywanie poleceń religijnych przywódców

🙂 rach ciach i ateusz terrorysta bez głowy

Arabia Saudyjska uznaje ateizm za terroryzm

Król Abdullah uznaje ateizm za terroryzm
Król Abdullah uznaje ateizm za terroryzm

Saudyjskie ministerstwo spraw wewnętrznych wydało rozporządzenia do ogłoszonego wcześniej dekretu 44 o zwalczaniu terroryzmu i udziale Saudyjczyków w walkach organizacji zbrojnych za granicą. Rozporządzenie, nie tylko przedstawia listę organizacji uznawanych za terrorystyczne – w tym Bractwo Muzułmańskie – ale definiuje w pierwszym paragrafie co jest terroryzmem. Jest to „nawoływanie do wprowadzenia dowolnych form myślenia ateistycznego albo podawanie w wątpliwość podstaw islamu, na którym opiera się Arabia Saudyjska”.

Wicedyrektor Human Righs Watch do spraw Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, Joe Stork, skomentował wprowadzenie nowych przepisów: „Władze saudyjskie nigdy nie tolerowały krytykowania ich polityki, ale nowe przepisy zamieniają niemal każdy rodzaj wyrażania krytyki albo niezależnego organizowania się w kryminalne działanie terrorystyczne. Te przepisy odbierają jakąkolwiek nadzieję, że król Abdullah zamierza stworzyć miejsce dla pokojowej krytyki niezależnych grup”. (g)

Źródło: independent.co.uk

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: