loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

TRZYNASTA EMERYTURA JUŻ ZA KILKA DNI ! ALE !! WYKLUCZONYCH JEST OKOŁO 100 000 OSÓB SPRAWDŹ CZY NIE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH

Our Reader Score
[Total: 5 Average: 5]

Prawie 100 tys. emerytów nie dostanie zaproponowanej w „piątce Kaczyńskiego” jednorazowej trzynastej emerytury – donosi „Super Express”. Gazeta tłumaczy, że wszystko przez jeden zapis w ustawie.

Jednorazowa trzynasta emerytura, to świadczenie obiecane w ramach „piątki Kaczyńskiego”. Zgodnie z zapowiedziami, już za nieco ponad tydzień zacznie się wypłata środków. Ma ona potrwać do końca maja. Ustawa, która to umożliwi czeka na podpis prezydenta.

Jak jednak informuje „Super Express”, problemy z otrzymaniem tego świadczenia może mieć prawie 100 tys. emerytów. Powodem jest jeden z zapisów ustawy.

Chodzi o zapis, na mocy którego świadczenie przysługuje osobom, które 30 kwietnia mają prawo do świadczenia emerytalnego lub rentowego. „Trzynastka” nie należy się tym, którzy prawo to mają w tym czasie zawieszone. Chodzi o osoby, które skorzystały z obniżenia wieku emerytalnego i złożyły wniosek do ZUS, ale wciąż nie zrezygnowały z pracy.

Jak podpowiada gazeta, aby obejść przepis, należy zwolnić się z pracy choćby na jeden dzień w okresie do 30 kwietnia.

 

One thought on “TRZYNASTA EMERYTURA JUŻ ZA KILKA DNI ! ALE !! WYKLUCZONYCH JEST OKOŁO 100 000 OSÓB SPRAWDŹ CZY NIE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: