DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

TRZYNASTA EMERYTURA JUŻ ZA KILKA DNI ! ALE !! WYKLUCZONYCH JEST OKOŁO 100 000 OSÓB SPRAWDŹ CZY NIE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prawie 100 tys. emerytów nie dostanie zaproponowanej w „piątce Kaczyńskiego” jednorazowej trzynastej emerytury – donosi „Super Express”. Gazeta tłumaczy, że wszystko przez jeden zapis w ustawie.

Jednorazowa trzynasta emerytura, to świadczenie obiecane w ramach „piątki Kaczyńskiego”. Zgodnie z zapowiedziami, już za nieco ponad tydzień zacznie się wypłata środków. Ma ona potrwać do końca maja. Ustawa, która to umożliwi czeka na podpis prezydenta.

Jak jednak informuje „Super Express”, problemy z otrzymaniem tego świadczenia może mieć prawie 100 tys. emerytów. Powodem jest jeden z zapisów ustawy.

Chodzi o zapis, na mocy którego świadczenie przysługuje osobom, które 30 kwietnia mają prawo do świadczenia emerytalnego lub rentowego. „Trzynastka” nie należy się tym, którzy prawo to mają w tym czasie zawieszone. Chodzi o osoby, które skorzystały z obniżenia wieku emerytalnego i złożyły wniosek do ZUS, ale wciąż nie zrezygnowały z pracy.

Jak podpowiada gazeta, aby obejść przepis, należy zwolnić się z pracy choćby na jeden dzień w okresie do 30 kwietnia.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

One thought on “TRZYNASTA EMERYTURA JUŻ ZA KILKA DNI ! ALE !! WYKLUCZONYCH JEST OKOŁO 100 000 OSÓB SPRAWDŹ CZY NIE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: