TRANSLATOR CHANGE NAVIGATION CONTENT AND PAGE TO ANY LANGUAGE FROM 160 AVAILABLE// Tłumacz/ zmień język strony nawigacji i chat na dowolny jezyk z 160 dostępnych.
KONTA AUTORÓW PUBLIKUJĄCYCH FILMY I ARTYKUŁY KLIKNIJ W WYBRANEGO AUTORA ABY ZOBACZYĆ WSZYSTKIE JEGO MATERIAŁY

M-forum A.V Live.

╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝ ╔╦╦╦═╦╗╔═╦═╦══╦═╗ ║║║║╩╣╚╣═╣║║║║║╩╣ ╚══╩═╩═╩═╩═╩╩╩╩═╝

live-stream pobrane (1).png

TRZYNASTA EMERYTURA JUŻ ZA KILKA DNI ! ALE !! WYKLUCZONYCH JEST OKOŁO 100 000 OSÓB SPRAWDŹ CZY NIE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH

PropellerAds

Prawie 100 tys. emerytów nie dostanie zaproponowanej w „piątce Kaczyńskiego” jednorazowej trzynastej emerytury – donosi „Super Express”. Gazeta tłumaczy, że wszystko przez jeden zapis w ustawie.

Jednorazowa trzynasta emerytura, to świadczenie obiecane w ramach „piątki Kaczyńskiego”. Zgodnie z zapowiedziami, już za nieco ponad tydzień zacznie się wypłata środków. Ma ona potrwać do końca maja. Ustawa, która to umożliwi czeka na podpis prezydenta.

Jak jednak informuje „Super Express”, problemy z otrzymaniem tego świadczenia może mieć prawie 100 tys. emerytów. Powodem jest jeden z zapisów ustawy.

Chodzi o zapis, na mocy którego świadczenie przysługuje osobom, które 30 kwietnia mają prawo do świadczenia emerytalnego lub rentowego. „Trzynastka” nie należy się tym, którzy prawo to mają w tym czasie zawieszone. Chodzi o osoby, które skorzystały z obniżenia wieku emerytalnego i złożyły wniosek do ZUS, ale wciąż nie zrezygnowały z pracy.

Jak podpowiada gazeta, aby obejść przepis, należy zwolnić się z pracy choćby na jeden dzień w okresie do 30 kwietnia.

 

One thought on “TRZYNASTA EMERYTURA JUŻ ZA KILKA DNI ! ALE !! WYKLUCZONYCH JEST OKOŁO 100 000 OSÓB SPRAWDŹ CZY NIE JESTEŚ JEDNĄ Z NICH

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: