NA ŻYWO 2 STRAMY 20.00 MACIEJ MACIAK CW24 TV NAJNOWSZE INFORMACJE O AFERZE SKOK WOŁOMIN - 21.00 RELACJA PIOTRA RYBAKA ZE SPRAWY SĄDOWEJ Z GODZINY 9.00 26.08.2019 - WYROK26 sierpnia 2019
10 godzin pozostało.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

TARCZYŃSKI RZUCA WYZWANIE WDOWIE PO ADAMOWICZU! TEGO SIĘ NIE SPODZIEWAŁA! [FOTO]

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Magdalena Adamowicz zyskała sporą popularność za sprawą śmierci swojego męża – Pawła Adamowicza, który przez wiele lat sprawował funkcje prezydenta Gdańska.

Niedawno Adamowicz oraz władze Platformy Obywatelskiej ogłosiły, iż jednym z głównych kandydatów Koalicji Europejskiej do Parlamentu Europejskiego będzie właśnie żona tragicznie zmarłego prezydenta stolicy pomorza.

Wokół tej kandydatury powstało wiele pytań oraz wątpliwości. Wielu Polaków bardzo bulwersował fakt mocnego angażowania się wdowy po Adamowiczu w mediach. Nie brakowało komentarzy, które mówiły wprost, iż takie chwile powinno się spędzać na żałobie po zmarłym, a nie na lansowaniu się w mediach.

Aktualnie Adamowicz ma startować z górnej części listy Koalicji Europejskiej. Jej kompetencje co do startu kilku dni temu starała się podważyć Krystyna Pawłowicz. Dziś w odpowiedzi na całą dyskusje Dominik Tarczyński zaproponował Magdalenie Adamowicz debatę w języku angielskim w dowolnej stacji telewizyjnej. Poseł PiS podkreślił, że może to być nawet TVN.

Żoną zamordowanego prezydenta uczynił mnie tragiczny los. Dzięki ciężkiej pracy jestem doktorem prawa, wykł. UG, radcą prawn., MBA, absolwentką szkoły prawa niem. Uniw. w Bonn i prawa bryt. i UE org. przez Uniw. Cambridge, mówię po niem. i ang. I SZANUJĘ ludzi, Panią też

— odpowiadała Adamowicz na pytania prof. Pawłowicz.

Pani Magdo, zapraszam na debatę w języku angielskim. Proszę wybrać redakcje i czas. Może być TVN.

— napisał nieco uszczypliwie Dominik Tarczyński.

Może warto zobaczyć co kandydatka do UE parlamentu pani @Adamowicz_Magda ma do powiedzenia w sprawach tej organizacji.Oczywiście z punktu widzenia polskich interesów.Pani Adamowicz jest życzliwa i otwarta na rozmowy z polit.przeciwnikami…Spytaj,jak to jest nienawidzić władz PL

— dodała w dalszej części dyskusji poseł Pawłowicz.

wPolityce.pl@wPolityce_pl

.@Adamowicz_Magda krytycznie o polskiej polityce: To PR, przepychanki i coraz więcej hejtu, dzielenia, szczucia jednym przeciw drugim
https://wpolityce.pl/polityka/442869-adamowicz-krytycznie-o-polskiej-polityce 

Adamowicz krytycznie o polskiej polityce

„Do ukochanego domu zawsze wraca się z radością, ale po styczniowym wydarzeniu radość miesza się z goryczą i poczuciem samotności”.

wpolityce.pl

zrodlo:https://propublico24.pl/index.php/2019/04/18/adamowicz-tarczynski-foto/?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: