DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Sakiewicz szkaluje Polaków i Polonię w USA. O Narodowcach: popierają nazizm i Hitlera

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

“Demonstracje w USA przeciw ustawie 447 w liczbie kilkudziesięciu osób, były zachętą do uruchomienia tej ustawy”

Znalezione obrazy dla zapytania sakiewicz zdjecia

– powiedział w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim redaktor Sakiewicz. Rozmowa w Radiu Wnet toczyła się na temat protestów Polonii w USA przeciw ustawie 447 oraz o członkach polskiej prawicy (Konfederacja)

Jak Jarosław Kaczyński miałby się dogadywać z kimś, kto broni Adolfa Hitlera? Oni (narodowcy) nawiązują do najbardziej szkodliwych dla Polski haseł: wyrzucenie wojsk USA, popieranie nazizmu, obrona Hitlera.

Krzysztof Skowroński zacytował fragment artykułu Sakiewicza w którym pisze:

Pseudonarodowcy stają się dzisiaj wielką nadzieją liberalnej lewicy. W USA prowokując konflikt pomiędzy Polakami i Żydami, mogą doprowadzić do zwycięstwa demokratycznego kandydata. W Polsce odbiorą PiS-owi parę procent i dzięki temu powstanie pierwszy po 1989 roku rząd liberalno-lewicowy. Z punktu widzenia światowego lewactwa – marzenie.

Tutaj Sakiewicz w sposób ewidentny zdradza objawy amnezji lub świadomie kłamie, bo każdy rząd, prócz niejednoznacznego pod tym względem rządu Olszewskiego, po 1989 roku był rządem liberalno-lewicowym.

Redaktor Sakiewicz wyraził również oburzenie transparentem, który widział w USA, na którym było napisane „Żydzi mordowali Polaków”. Okazało się również, że redaktor rozumie wypowiedź Pompeo, jako słuszną w sensie przypomnienia o konieczności uchwalenia ustawy reprywatyzacyjnej na którą czekają Polacy i Żydzi.

Poglądy Sakiewicza pozostają w rażącej sprzeczności z tym, co ostatnio ujawnił Stanisław Michalkiewicz.

 

zrodlo:https://www.ekspedyt.org/2019/04/17/sakiewicz-szkaluje-polakow-i-polonie-w-usa-o-narodowcach-popieraja-nazizm-i-hitlera/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: