DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Roszczenia Izraelskie mają charakter wyłudzenia – wniosek do Sądu Arbitrażowego w Sztokholmie o odszkodowanie dla Polaków!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Podstawą rządzenia jest kreacja wielkości i strachu.

Zgodnie ze Sztuką wojny Sun Tzu państwo Izrael zostasowało jedeną z podstawowych zasad działania do uzyskania Swoich korzyści finansowych. Budowane przez pseudo patriotów utwierdzenie, że to Żydzi rządzą Polską, a nie złodzieje. Dało legendę siły tego państwa, a  umieszczanie gwiazd Dawida na pieczątkach sadów czy w logo Uniwesytetu Warszawskiego utwierdza Nas w takim przekonaniu. Pogląd ten zasłania  możliwe dla Polaków narzędzia obrony i wrzuciło nas w poczucie życia pod okupacją. 

Roszczenia Izraelskie mają charakter wyłudzenia - wniosek do Sądu Arbitrażowego w Sztokholmie o odszkodowanie dla Polaków!

Polskie prawo jest martwe!

Zgodnie z Art. 129. kk Zdrada dyplomatyczna, który brzmi w następujący sposób:


Dz.U.2018.0.1600 t.j. – Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Polacy zamiast protestować powinni masowo składać pisma do prokuratury z w/w artykułem na polityków, którzy w ich przekonaniu dopuścili się zdrady Polski za którą wielu przelewało krew, a której nie było ponad 120 lat na mapie.

Wpojone poczucie bezsilności

Agenci obcego wywiadu, którzy przenikli struktury urzędowe w Naszym kraju działają jako element utwierdzania Polaków w bezsilności na czynności zmierzające do wymazania kolejny raz Polski z mapy Europy.

Czy ostatni gasi światło – czy zostaje nam tułaczka po świecie?

Pytania stawiane obecnie przez Polaków nie mają podstaw prawnych, a opierają się na wykreowanej socjotechnice mającej na celu utwierdzenie w Nas przekonania, że Żołnierze Wyklęci, górnicy czy stoczniowcy umierali na marne. Jeżeli uwierzymy w stan, który nam przedstawiono przed oczami to stanie on się faktem.

Protestuje słaby – co można zrobić

Kilka lat temu pobawiłem się w Polskiego agenta i przenikłem pewne struktury…. Stwierdziłem skoro oni mogą grać nas, zagrałem ich.

Uzyskałem dzięki temu wiedzę o ich metodach działania oraz nauczyłem się tworzyć narzędzia przeciwdziałające planom realizowanym np. przez Służby MOSSADU (Izraelski wywiad). Wiedza ta pozwoliła mi stworzyć międzynarodowy dokument prawny, który bez wykonanej klauzuli daje Polakom możliwość na drodze prawnej skutecznego przeciwdziałania podnoszonym rozszczeniom, a która zostanie wdrożona w formie pozwu w Sądzie Międzynarodowym w Sztokholmie pod zarzutem próby wyłudzenia środków od Narodu Polskiego oraz podnoszone będzie zadość uczynienie w formie odszkodowania.

zrodlo:https://www.newsa.pl/roszczenia-izraelskie-maja-charakter-wyludzenia-wniosek-do-sadu-arbitrazowego-w-sztokholmie-o-odszkodowanie-dla-polakow?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: