"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 ostatnie wałki przedwyborcze24 maja 2019
TRANSMISJA NA ŻYWO TRWA WEJDŹ NA KANAŁ STREAM LUB OGLĄDAJ NA PIERWSZEJ STRONIE BLOGA BEZ CHAT
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
DZIĘKI ZA WSPARCIE ZESPOŁU AUTORÓW STRONY M-forum av live

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

PRZESZCZEP GŁOWY !! MÓZGU CORAZ BLIŻEJ REALIZACJI !!

Our Reader Score
[Total: 3 Average: 5]

CIEKAWE KTO MA TYLE PIENIĘDZY I PRAGNIENIE ŻYCIA PRAWIE WIECZNEGO ???

MEDYCYNA

Naukowcy ożywili odcięte świńskie głowy. Ich mózgi funkcjonowały bez ciał

Możliwości współczesnej i przyszłej nauki nie przestają nas zaskakiwać, tym razem badacze poinformowali, że przywrócili podstawową aktywność komórkową mózgu świni godziny po tym, jak została pozbawiona głowy.

Coraz częściej zaczynamy podejrzewać, że naukowcy mają niemal nieograniczony potencjał w zakresie przyszłości naszego gatunku – za sprawą jednych za jakiś czas będziemy pewnie mieszkać gdzieś w kosmosie, a dzięki innym niemal codziennie doświadczamy jakichś medycznych przełomów zmieniających nasze życie. Chińskim badaczom udało się już sklonować żyjące organizmy, a teraz inni znaleźli sposób, żeby przywrócić do życia część organizmu zwierzęcia, które już nie żyje.

Wszystko za sprawą przywrócenia podstawowej aktywności komórkowej w mózgu świni i to kilka godzin po jej śmierci. Oczywiście nie ma tu mowy o przypadku, a badacze skorzystali z systemu nazywanego BrainEx, który jest w praktyce siecią pomp i filtrów, wysyłających do mózgu niekrzepnący, przenoszący tlen płyn oparty o hemoglobinę, jako zamiennik krwi. Co ciekawe, system zadziałał na wielu polach, choć należy pamiętać, że te czynności komórkowe nie oznaczają wcale życia.

Wręcz przeciwnie, zwierzę nie było nawet bliskie stanu życia w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, bo aktywność mózgu była zdecydowanie poniżej minimum potrzebnego do odzyskania świadomości. Żeby jednak upewnić się, że w żaden sposób nie torturują zwierzęcia, byli przygotowani na każdy scenariusz i gdyby nagle to zaczęło czuć, mieli natychmiast obniżyć temperaturę mózgu, żeby stłumić jego aktywność i zapobiec uczuciu paniki czy bólowi.

Warto przy tym zaznaczyć, że zespół badaczy nie naruszył tu żadnych etycznych norm i postępował ściśle według zasad ustalonych przez Institutional Animal Care and Use Committee Uniwersytetu Yale’a. Co więcej, nie zabili zwierzęcia w celach naukowych i to było już martwe zanim trafiło do ich laboratorium – miało trafić na sklepowe półki, a następnie na nasze stoły. I co Wy na to? Myślicie, że to kolejny krok w stronę rewolucji w zakresie długości naszego życia?

Źródło: GeekWeek.pl/techspot

+ CIEKAWOSTKA

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: