DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Profesor Seton Hall został aresztowany za próbę podpalenia w katedrze św. Patryka

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dodatkowy profesor filozofii Seton Hall, Marc Lamparello, został wczoraj wieczorem aresztowany przez oficerów antyterrorystycznych NYPD po przejściu do katedry św. Patryka z puszek z benzyną. Incydent miał miejsce zaledwie dwa dni po niszczycielskim blasku, który prawie zniszczył katedrę Notre Dame w Paryżu.

Katedra św. Patryka w Nowym Jorku, Nowy Jork.Zdjęcie za pośrednictwem Wikimedia

Podczas konferencji prasowej zastępca komisarza NYPD John Miller powiedział dziennikarzom, że Lamparello zatrzymał się w minivanie koło katedry około 20:00. Następnie przystąpił do usunięcia dwóch 2-galonowych puszek benzynowych, dwóch zapalniczek butanowych i dwóch butelek płynu zapalniczki z Pojazd i ruszył w górę kościelnych stopni. 

Lamparello został następnie zatrzymany i skonfrontowany z oficerem bezpieczeństwa w katedrze, który poinformował go, że nie może wejść do kościoła z materiałami. Według Millera to właśnie w tym czasie Lamparello rozlał benzynę na podłogę kościoła, wychodząc z budynku, co skłoniło oficera ochrony do ostrzeżenia oficerów antyterrorystycznych, którzy stacjonowali na zewnątrz.

Kiedy oficerowie przesłuchiwali Lamparello, Miller opisał swoje odpowiedzi jako „niekonsekwentne i wymijające”, ale zauważył, że pozostał rozmowny, mówiąc funkcjonariuszom, że próbował przeciąć katedrę, aby dostać się do Madison Avenue i że jego samochód wyczerpał się. Następnie oficerowie znaleźli swój pojazd i stwierdzili, że nie ma gazu, w którym to momencie został zatrzymany. Od tego czasu Lamparello został oskarżony o usiłowanie podpalenia, lekkomyślne zagrożenie i wkroczenie na teren w związku z incydentem w St. Patrick’s.

Znalezione obrazy dla zapytania marc lamparello zdjecia zdjecia

Miller powiedział dziennikarzom, że chociaż początkowo nie ustalili motywu, nie wydawało się to mieć charakteru terrorystycznego. Zauważył jednak, że „wszystkie okoliczności – osobnik wchodzący do kultowego miejsca, takiego jak Katedra św. Patryka, niosący ponad dwa galony benzyny, dwie butelki lżejszego płynu i zapalniczki – jest czymś, co byłoby bardzo niepokojące . ”Miller dodał, że Lamparello zarezerwował również bilet do Rzymu w wysokości 2800 USD, który miał odlecieć w czwartek wieczorem przed przybyciem do St. Patrick’s.

Przed incydentem w St. Patrick’s Miller zauważył, że Lamparello również został aresztowany wcześniej w tym tygodniu w poniedziałek wieczorem w Bazylice Katedralnej Najświętszego Serca w Newark, New Jersey, po tym, jak odmówił opuszczenia budynku po zamknięciu budynku. 

Marc Lamparello, adiunkt filozofii Seton Hall, został wczoraj wieczorem aresztowany przez funkcjonariuszy antyterrorystycznych NYPD po przejściu do katedry św. Patryka z puszek z benzyną. Zdjęcie przez  gc.cuny.edu
Znalezione obrazy dla zapytania marc lamparello zdjecia zdjecia

Absolwent wydziału filozofii w Boston College, Lamparello nauczał filozofii 1101 – Wstęp do filozofii – wiosną 2018 r. I filozofii 1105 – Etyka – jesienią 2018 r. I wiosny 2019 r. Semestry jako adiunkt w niepełnym wymiarze godzin w Seton Hall według zapisy kursu uzyskane przez Setonian 

Lamparello, który miał wieczorem uczyć dwie sekcje Etyki w dniu jego aresztowania, wysłał e-mailową klasę anulowania z powodu „nieprzewidzianej choroby” i powiedział, że sekcja spotka się ponownie po przerwie wielkanocnej. 

Laurie Pine, dyrektor mediów Seton Hall relacje,potwierdzone w oświadczeniu, że Lamparello nie był już zatrudniony przez Uniwersytet od dzisiaj. „Chociaż Marc Lamparello miał umówioną pracę w niepełnym wymiarze godzin jako instruktor pomocniczy w Seton Hall na semestr wiosenny 2019 r., Nie pracuje już na uniwersytecie. Najważniejszym priorytetem Seton Hall jest edukacja i dobrobyt naszych studentów i całej społeczności kampusu ”- powiedział Pine.

Znalezione obrazy dla zapytania marc lamparello zdjecia zdjecia

Oprócz adiunkta w Seton Hall Lamparello był również wymieniony jako instruktor filozofii w niepełnym wymiarze godzin, który wykładał w nowojorskich uczelniach Lehman i Brooklyn.

W oświadczeniu rzeczniczka Lehman College Sarah Ramsey powiedziała: „Zdajemy sobie sprawę, że wczoraj wieczorem aresztowano osobę po incydencie w katedrze św. Patryka. Osoba ta została zatrudniona w Lehman College w tym roku akademickim i była w tym semestrze instruktorem online w niepełnym wymiarze godzin. Podejmujemy odpowiednie kroki, aby zakończyć zatrudnienie danej osoby w uczelni. ”

 

zrodlo:http://www.thesetonian.com/2019/04/18/seton-hall-professor-arrested-for-attempted-arson-at-st-patricks-cathedral/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: