DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Polski dom świrów POLITYCY DOROSŁYM LUDZIOM POZWALAJĄ LUB ZABRANIAJĄ SPOŻYWANIA PRODUKTÓW LEGALNYCH !

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Witam wklejam bo jak widzę w Polsce nadal jest zamordyzm konsumencki w sensie stwórz barierę i żeruj na niej …..

W EUROPIE WE WSZYSTKICH NORMALNYCH KRAJACH TAKIE WAŁKI NIE PRZECHODZĄ A WIDOK PIJĄCEGO PIWO NIE PORAŻA INNYCH ………… TO NORMALKA NA PLAŻACH I ULICACH

A W POLSCE NADAL PAŃSTWO STOI NA STRAŻY !! 🙂 I PILNUJE ŻEBY SIĘ MŁODZIEŻ NIE GORSZYŁA …….. WIDZĄCA DOROSŁYCH PIJĄCYCH PIWO ……

TIA ZABRONIĆ !! WYDAĆ SZWAGROWI KONCESJE I ZBIJAĆ MAJĄTEK NA CHCĄCYCH ODPOCZĄĆ I UGASIĆ PRAGNIENIE ………..

TAK KURWA LEPIEJ NIECH PIJĄ W KRZAKACH I BRAMACH A POTEM NIECH SZCZAJĄ TAM GDZIE PIJĄ ………… PRAWDA  🙂 MASAKRA ŻE TAKIE NIŻEJ ZAMIESZCZONE INFORMACJE SĄ W POLSCE W RANDZE SENSACJI !!! GODNEJ PIERWSZYCH STRON

MASAKRA ………..

🙂 W TROSCE ŻEBY SIĘ POLAK NIE ODPOWIEDZIALNY NIE UPIŁ 🙂

GDYBYM DAŁ TU NAGRANIE Z BYLE FESTYNU PIWNEGO LUB JAKIEGOŚ ŚWIĘTA WINA

I NAPISAŁ ŻE TO W POLSCE SIĘ DZIEJE – PEWNIE WŁADZE DOSTAŁY BY SZOKU I CHCIAŁY WPROWADZIĆ TAM STAN WOJENNY !! ……………M BO ZBRODNIA SIE DZIEJE piją ……….. tak ale wziąść akcyzę od każdej butelki to nie brzydzi ich ……

Chcesz się napić piwa nad Wisłą w Warszawie? Tutaj jest to legalne

Chcesz się napić piwa nad Wisłą w Warszawie? Tutaj jest to legalneŹródło: flickr.com/Paweł Bosky

Warszawa – Bulwary Wiślane, młodzi ludzie, alkohol i muzyka – to obraz, który widzimy praktycznie codziennie, przechodząc spacerując w wakacje lewym brzegiem Wisły. Czy to legalne, żeby ludzi praktycznie w środku miasta pili piwo i inne napoje wysokoprocentowe? Czy na plaży również odbywają się całonocne imprezy w letnie wieczory i noce?

Warszawa – Bulwary Wiślane, dzięki uchwale Rady Warszawy z zeszłego roku, są miejscem, gdzie bez żadnych konsekwencji można pić napoje wysokoprocentowe, mimo iż są one miejsce publicznym.

Po znowelizowaniu przepisów ustawy dotyczącej wychowania w trzeźwości został wprowadzony generalny zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych z wyłączeniem miejsc do tego przeznaczonych. W kompetencjach samorządów pozostawiono wyznaczenie tych miejsc. Niektóre z władz postanowiły zrobić krok w stronę obywateli, tak jak na przykład Warszawa, a niektóre wręcz przeciwnie, wprowadziły dodatkowe ograniczenia, mowa tu oczywiście o Krakowie.

Warszawscy radni w 2018 roku uchwalili, że alkohol będzie można spożywać tylko w jednym miejscu na terenie stolicy. Popularna dotąd plaża pod mostem Poniatowskiego została objęta zakazem. Przez kilka ostatnich lat to właśnie tam było to legalne. Oznaczało to koniec zakrapianych piwem ognisk i całonocnych alkoholowych imprez na prawym brzegu Wisły. Straż miejska pilnowała tam porządku i w razie potrzeby może ukarać karą grzywny w wysokości 100 zł, płatnych w ciągu siedmiu dni od otrzymania mandatu.

– Otrzymywaliśmy skargi od mieszkańców, którzy wskazywali, że spożywanie alkoholu w tym miejscu zaburza ład oraz jego przeznaczenie. Zgadzamy się z tym i chcemy, żeby prawy brzeg Wisły był terenem rodzinnym, sportowym i typowo wypoczynkowym, w którym nic spokoju nie powinno zaburzać – komentował sprawę rzecznik warszawskiego ratusza.

Niebawem jednak się to zmieniło. Rada Miasta uchwaliła zniesienie zakazu picia alkoholu na popularnej „poniatówce”, nazywanej też przez mieszkańców Warszawy „plażą pod poniatem”. Tym samym nad Wisłą znalazło się drugie miejsce przyjazne młodym warszawiakom. Gdzie jest to pierwsze?

Warszawa – Bulwary Wiślane i picie alkoholu. Co na to władze miasta? Gdzie w Warszawie można legalnie pić?

Miejscem do spożywania napojów wysokoprocentowych są Bulwary Wiślane, to tam będzie można pić pod chmurką. Nowo wyremontowane odcinki będą nie tylko wizytówką miasta, ale też miejscem spotkań. Ratuszzapewniał również, że jeśli Warszawiacy zdadzą test i będą zachowywać się odpowiednio, nie dewastować i korzystać ze swoich prac z umiarem to możliwe, że w kolejnych latach lista miejsc na mapie Warszawy, w których będzie można pić alkohol może się powiększyć. Decyzje będą podejmowane przez władze miejskie pod koniec sezonu wakacyjnego.

– Na Bulwarach jest przede wszystkim odpowiednia infrastruktura. Są tam toalety publiczne, kawiarnie, bary, czy miejsca, w których spożywa się alkohol. Taka będzie nasza rekomendacja, ale głos będzie należał oczywiście do Rady Warszawy – komentował rzecznik ratusza w stolicy.

Apelujemy więc, żeby przede wszystkich znać umiar i mimo spożytych procentów dbać o własne zdrowie, zawsze po sobie sprzątać i nie niszczyć wspólnego mienia, które jest chlubą Warszawy.

kurwa jaki wieśniacki apel na koniec …………

WŁAŚNIE TAKIE ARTYKULIKI !! KREUJĄ NA ZACHODZIE WIZERUNEK POLAKA PIJAKA

KTÓREMU WE WŁASNYM KRAJU TRZEBA PISAĆ ŻEBY SIĘ NIE UPIŁ ………….

A SKORO MEDIA PISZĄ TO ZNACZY ŻE JEST TAKI PROBLEM ……….

TAK POMYŚLI NIEMIEC ……… NIEMIEC KTÓRY SIĘ PRZY BYLE ULICZNEJ OKAZJI UPIJA I LEŻY POSIKANY !!

ALE !! TO O POLAKACH SIĘ W POLSCE PISZE ŻEBY SIĘ ZACHOWYWALI ………..

WIĘC USZCZANY NIEMIEC CZUJE SIĘ I WIERZY ŻE JEST LEPSZY I WYOBRAŻA SOBIE BÓG WIE CO , CO MOŻE TOWAŻYSZYĆ PICIU POLAKÓW

SKORO JEMU ZDARZA SIĘ POSZCZAĆ I NAWET POSRAĆ A POTEM W TYM LEŻEĆ I MEDIA I POLICAJ NIE WIDZĄ PROBLEMU

TO CO ROBIĄ CI POLACY ……………………

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: