"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 21,00 ALEKSANDER JABŁONOWSKI vs ADOLF KUDLIŃSKI22 maja 2019
3 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-) …………………………MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== do przelewów zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 ==================== BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

Miter i Giertych dają Onetowi dobę na przeprosiny, a prokuratura chce wyjaśnień od sądu w sprawie zaginionych akt

Our Reader Score
[Total: 4 Average: 5]

Sprawa, którą ujawnił o Robercie Biedroniu Paweł Miter od dwóch dni nie schodzi z zainteresowania mediów. Biedroń według ustaleń dziennikarza w 2000 roku pobił swoją matkę za co miał przedstawione zarzuty dotyczące znęcania nad najbliższym członkiem rodziny i spowodowania uszczerbku na zdrowiu.

Miter i Giertych dają Onetowi dobę na przeprosiny, a prokuratura chce wyjaśnień od sądu w sprawie zaginionych akt

Media, niwecząc swoją rolę będące przychylne lewicowemu Biedroniowi od razu rzuciły się do ataku, chcąc zdyskredytować dowody zebrane przez „Warszawską” . Od dwóch dni trwa kampania oszczerstw wymierzona w Mitera, tylko dlatego, że ten rzetelnie opisał sprawę, a która nie jest po nosie niektórym mediom i dziennikarzom. Ostrzał artykułu w „Warszawskiej” to dowód na to, że Miter swoim tekstem obiektywnie trafił w samo sedno. Opisuje zarzuty, ale też, co być może o wiele bardziej skandaliczne zaginięcie akt sprawy. Po tekście Mitera sąd w Krośnie nabrał wody w usta, a sędziowie komentujący całą sprawę mówią, że to skandal, jeśli ktoś te akta z sądu wyniósł. Sprawą chce zając się także prokuratura, zażądała już wyjaśnień od prezesa sądu, co stało się z aktami dotyczącymi Biedronia. Artykuł podparty jest dokumentami z sądu i prokuratury a także informacjami ze źródeł zastrzeżonych, do których każdy dziennikarz ma prawo się odnosić. Każdy, kto ma w sobie choć odrobinę obiektywizmu wie, że dziennikarz nie może pozwolić sobie w takiej sprawie na najmniejszy błąd, bo naraziłby siebie i wydawcę na przegrany proces.

 

Paweł Miter@PMiter

I 24 godziny ma @OnetWiadomosci na przeproszenie @WarszawskaG za insynuacje, że tekst mój był inspirowany działaniami Pana mecenasa. @jzpinski

Roman Giertych@GiertychRoman

Nie lubię pozywać osobiście dziennikarzy, ale dzisiejsza obrzydliwa insynuacja Stankiewicza mnie do tego zmusza. Nie miałem nic wspólnego z tekstem Mittera, czy SE na temat Biedronia. Insynuowanie tego było linią obrony RB i niczym innym. Pan Redaktor ma 24 h na przeprosiny.

Zobacz pozostałe Tweety użytkownika Paweł Miter

Paweł Miter@PMiter

Czytam te wszystkie texty, także dziennikarzy typu Stankiewicz, widzę jak oni dryfują, manipulują, dezinformują, przecież ja wiem skąd mam temat Biedronia i wiedzę o zaginionych aktach, ludzie na Boga nie wstyd wam? Jaki mecenas Wielki PO mi je dał? Świat ich taki brudno złożony

To już kolejna kłamliwa insynuacja ze strony obrońców Biedronia. Bardzo szybko zareagował sam Giertych dając autorowi oszczerczego tekstu 24 godziny na przeprosiny tłumacząc, że z artykułem Mitera nie ma nic wspólnego. Do zapowiedzi pozwu dołączył też Miter, który także oczekuje przeprosin za te insynuacje. W ostatnią środę za podobną insynuację w ich stronę przepraszał już inny manipulator Krzysztof Izdebski, który jest prawnikiem.

 

Roman Giertych@GiertychRoman

Nie lubię pozywać osobiście dziennikarzy, ale dzisiejsza obrzydliwa insynuacja Stankiewicza mnie do tego zmusza. Nie miałem nic wspólnego z tekstem Mittera, czy SE na temat Biedronia. Insynuowanie tego było linią obrony RB i niczym innym. Pan Redaktor ma 24 h na przeprosiny.

zrodlo:https://warszawskagazeta.pl/kraj/item/6346-miter-i-giertych-daja-onetowi-dobe-na-przeprosiny-a-prokuratura-chce-wyjasnien-od-sadu-w-sprawie-zaginionych-akt?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: