loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Anonimowe źródło w białym domu: Wojna z Iranem, zaplanowana przez Trumpa, rozpocznie się jesienią 2019 roku

Our Reader Score
[Total: 25 Average: 5]

Anonimowe źródło w białym domu: Wojna z Iranem, zaplanowana przez Trumpa, rozpocznie się jesienią 2019 roku

 

W oparciu o relacje informatora planuje się taktyczne ataki nuklearne i inwazję lądową w Iranie

Według źródła pracującego w Białym Domu, Prezydent Donald Trump i jego wewnętrzny krąg doradców – planują rozległą inwazję na Iran.

Plan obejmuje inwazję lądową i użycie taktycznej broni jądrowej podczas kampanii zaplanowanej na jesień 2019 r. Według informatora Iran zostanie „wymazany z mapy”, a koszt działań wojennych ma być „dwa i pół raza wyższy od wojny w Iraku. ”

Wojna będzie promowana przez media, a Trump pójdzie w ich ślady, po „spodziewanej fałszywej fladze zarzucanej Iranowi, prawdopodobnie z udziałem łodzi w Cieśninie Ormuz”. Fałszywa flaga jest „integralną częścią planu”, ponieważ według doniesień informatora Iran nie ma zamiaru wszczynać wojny.

 

Trump Administration planning war with Iran
Administracja Trumpa planuje wojnę z Iranem


Plany wojenne wprawiają sztab białego domu w stan „podekscytowania”. Jastrzębie wojenne, takie jak John Bolton, wprowadzają „ostateczne poprawki” do planowanego uderzenia. Prezydent Trump początkowo wykazywał sprzeciw wobec tego planu, ale od pewnego czasu zmienił zdanie i wypowiada się o nim z entuzjazmem. Prezydent jest przekonany, że Iran jest „egzystencjalnym zagrożeniem dla Izraela” i jako takie, „trzeba je wyeliminować”.

Dalsze szczegóły  planu zostały ujawnione, między innymi:

 

  • 100 taktycznych ładunków broni jądrowej zostanie wykorzystanych do wyeliminowania irańskiego wojska.
  • Do inwazji zostanie użytych 120 000 amerykańskich żołnierzy formacji lądowych.
  • Francja, Wielka Brytania, Kanada, Arabia Saudyjska i Izrael mają dołączyć do „koalicji” wspierającej wojnę.
  • W ciągu ostatniego roku zostały przyspieszone prace przygotowawcze nad działaniami wywiadowczymi i kontrwywiadowcznymi CIA.
  • „Fałszywa flaga” jest przygotowywana do użycia przed wojną z Iranem.
  • Propaganda jest przygotowywana przez Biały Dom i izraelskich odpowiedników.
  • Izrael poprze ten wysiłek, a Benjamin Netanjahu był podobno „uśmiechnięty od ucha do ucha” podczas ostatniego spotkania z Johnem Boltonem.
  • Istnieją obawy, że sympatycy Trumpa mogą opierać się lub krytykować wysiłki, dlatego podejmowane są dalsze działania propagandowe, aby „wzmocnić poparcie” dla wojny.
  • Oczekiwane straty wynoszą od 1,2 miliona do 2 milionów Irańczyków i 5000 żołnierzy USA.

Ze względu na bliskie stosunki prezydenta Trumpa z Jared-em Kushnerem, który jest spełnieniem „proroctwa żydowskiego” w kręgach Białego Domu, w dzialania wojenne zręcznie wpleciono żydowskie przepowiednie religijne. Wielu w Białym Domu wierzy, że Jared Kushner jest „Mesjaszem” lub żydowskim „Moshiem ”, który nie może osiągnąć swojego „tronu”, dopóki Iran nie zostanie zniszczony.

Źródłem Białego Domu jest urzędnik wysokiego szczebla, który miał rację co do wielu innych rzeczy w przeszłości, a ich sprawdzalność została zweryfikowana.

Dalsze informacje na temat wojny z Iranem znajdują się w poniższym filmie:

 

Informacje zawarte w tym artykule zostały przekazane Davidowi Goldbergowi,  żydowskiemu adwokatowi i członkom organizacji Jewish Center for Antisemitic Study (Zydowskie Centrum Badań nad Antysemityzmem), przez byłego pracownika Białego Domu, znanego tylko pod nazwą „Isabel”. Jej historia została wyemitowana na kanale YouTube Goldberga , a ona nadal dostarcza cennych informacji o tym, co dzieje się w Białym Domu za kadencji Trumpa.

Antysemickie ataki na pana Goldberga trwają i są udokumentowane w jego serii programów wideo. Nie ustępują działania mające na celu dyskredytacje lub całkowite zablokowanie tych informacji i zamknięcie kont mediów społecznościowych pana Goldberga.
https://israeltodaynews.blogspot.com/2019/04/iran-war-planned-by-trump-2019.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: