DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Nowy Jork: W katedrze zatrzymano mężczyznę z benzyną i zapalniczkami.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

– Mężczyzna z dwoma kanistrami benzyny został zatrzymany w środę wieczorem po wejściu do nowojorskiej katedry św. Patryka na Manhattanie – poinformowana plicja.

37-letni mieszkaniec stanu New Jersey został zatrzymany przez prawo do wejścia do świątyni, która jest jednym z najbardziej charakterystycznych stacji Nowego Jorku. Twoja ochrona jest lepsza, a potem funkcjonariusze przewijają się do aresztu.

 

Zdaniem policji człowiek ten miał przy sobie 15 litrów benzyny, dwie butelki innego palnego płynu, a także dwie zapalniczki. W tej chwili nieznane są inne tego typu zdarzenia, ale nie można ich szukać w wydarzeniach z dnia, w którym można znaleźć informacje o katedrze Notre Dame.

Katedra Świętego Patryka do największa neogotycka świątynia katolicka w Ameryce Północnej. Położona jest przy Piątej Alei, w centrum dzielnicy Midtown, przy Centrum Rockefellera. W 1976 r. katedra została wpisana do oficjalnego rejestru zabytków. W 2006 r. w nawie bocznej katedry poświęconej kapłanom Matki Bożej Częstochowskiej. Poza reprodukcją obrazu w postaci obrazów i obrazów Świętych: Kazimierza, Faustyny, Jadwigi, Maksymiliana Kolbe i Stanisława Kostki.

 

zrodlo: https: //dzienniknarodowy.pl/nowy-jork-katedrze-zatrzymano-mezczyzne-benzyna-zapalniczkami/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: