DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
KONTA AUTORÓW WPISÓW I FILMÓW
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Miliard dolarów został zebrany na katedrę Notre Dame, ale nie możemy naprawić planety

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Zabytki historyczne, takie jak Katedra Notre-Dame, są znaczącymi symbolami kultury, tak jak się ich identyfikują, tak jak z ich kulturą. Jednak spójrzmy na oczy w oczy, katedra jest tylko budynkiem, jej częściowe płonące bez problemu są uosobieniem „problemu pierwszego świata”.

katedra

Zabytki historyczne na całym świecie są niszczone każdego dnia, naturalne, jak i syntetyczne, ale straty są często ignorowane, a czasem nawet obchodzone.

Nigdy nie jestem globalnym wezwaniem do działania, gdy rdzeń jest zniszczony, aby zrobić miejsce dla rurociągów, lub gdy jest architektura zostanie zniszczona i zastąpiona przez centrum handlowe. W, gdy bomby są zrzucane na Bliski Wschód i Afrykę, budynki i artefakty utracone podczas tych ataków nigdy nie są opłacalne, nawet jeśli są to relikwie historyczne w pierwszych latach cywilizacji ludzkich.

W przypadku Notre-Dame dotacje z całego świata zostały przekazane na pomoc w odbudowie budynku. Prawie  miliard dolarów z  tej samej publikacji.

Niektórzy z tych darowizn byli ustalonymi milionami dolarów, byli to właściciele rodzin, którzy również pracowali w firmach, takich jak Gucci i Louis Vuitton, a także firmy energetyczne i kosmetyczne. Tim Cook z Apple powiedział nawet, że wielomiliardowa firma technologiczna przyczynia  się  do odbudowy.

Tymczasem takie miejsca jak Puerto Rico wciąż walczą o zdobycie pieniędzy po katastrofie naturalnej, która wydarzyła się ponad rok temu. Pomimo twierdzenia polityki, że kryzys wodny w stanie Michigan został rozwiązany, wiele osób w regionie  nadal było wody czystej  , wiele lat po ujawnieniu problemu. Ubóstwo i bezdomność szerzy się w społeczeństwie globalnym, przy przytłaczającym odsetkach ludności, która jest przez większość dni i wciąż walczy o podstawowe potrzeby, takie jak jedzenie i schronienie.

Znalezione obrazy dla zapytania katastrofa w puerto rico zdjecia

Biorąc pod uwagę wszystkie problemy, które zagrażają cywilizacji ludzkiej, jak i życiu zwierząt na naszej planecie, powinniśmy wiedzieć, że ludzie na całym świecie są wymienieni z historią kulturową i życiem ludzkim. Ten typ zachowania jest jednak typowy dla naszego gatunku i jest taki sam jak wojna, ubóstwo i zagrożone gatunki.

Ludzie czczą swoją kulturę jak bogowie, ale traktują swój świat naturalny i inni ludzie jak najlepsi, którzy mają być zwalczane i kontrolowane.

Wyświetl całą kolekcję w następstwie pożaru w Notre-Dame pokaż, że ludzkość jest zdolna do współczucia, pieniędzy, bez względu na to, jak rozwiązać problem na świecie, może dość podnieść. Oczyszczenie planety i nakarmienie biednych będzie kosztowało ponad miliard dolarów, ale jeśli będziesz w ciągu 24 godzin, będziesz mógł zebrać tyle pieniędzy, wyobraź sobie, w jaki sposób, czy ludzie zaczną kierować swoją osobą na problemy, które są w trakcie życia, jakie znamy tej planecie.

Znalezione obrazy dla zapytania glod w afryce zdjecia

 

Jak powiedział  redaktor naczelny  Carla  Kinselli  z  Joe.ie:  „  Jeśli dwóch mężczyzn w świecie ponad 7 miliardów ludzi może wydać 300 milionów euro na przywrócenie Notre Dame w ciągu sześciu godzin, na świecie jest dużo dużo pieniędzy, aby karmić się Każde usta, przewlekła rodzinę i wychowywać Każde dziecko. Niepowodzenie jest kwestią woli i kwestią systemu. Niepowodzenie do wyników z naszej nieumiejętności, że żyje każdy dzień wokół nas.

„Wszędzie na świecie, od Paryża po Persepolis, ludzie cierpią. Ale ich cierpienie jest codziennie. Nie oświetlałem pierwszej strony i nie inspirowałem się natychmiastowymi danymi z najbogatszych ludzi na świecie  ”- kontynuował Kinsella.

Podobny obraz

Ta porażka priorytetów jest w dużej mierze ważna dla mediów, która nie chce zgłaszać się do wojny, problemów z bezpieczeństwem, ekonomią, sprawami, że ich wyglądają źle. Ludzie na świecie są ogólnie dobrani, po prostu kierują się na kultury, które czczą.

 

zrodlo: https: //truththeory.com/2019/04/17/billion-dollars-has-been-raised-for-notre-dame-cathedral-but-we-cant-fix-the-planet/?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: