NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
WOJNA NA M-FORUM - CZYLI DLA CZEGO W POLSCE NIC SIĘ NIE UDAJE GDY !!
MARCIN BUSTOWSKI - WSZYSTKO TO CZEGO WAM NIE POWIEDZIAŁEM NA Y.T I F.B - BEZ CENZURY
Szczepionka COVID-19 Zgony w wieku 21 192 lat, obrażenia na poziomie 2 698 177 na dzień 19 czerwca
Wstrzykują tlenek grafenu jako adiuwant w szczepionkach COVID-19.
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE

CZERWONE

MEGA SKANDAL !! SĄD POBRAŁ KAUCJĘ ZA UWOLNIENIE MATEUSZA PISKORSKIEGO I NADAL GO WIĘZI ??SZOK !! info

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TAKICH PRAKTYK NAWET NIE STOSUJĄ BANDYCI !! wzięli 500 000 zł kaucji i ……

toż to kurwa …………

Oskarżony o szpiegostwo lider prorosyjskiej partii Zmiana Mateusz Piskorski przed rozprawą chciał wygłosić oświadczenie dla mediów. Nie pozwolili mu na to eskortujący go na salę rozpraw policjanci. Funkcjonariusze siłą wepchnęli go do środka.

Zanim szef partii Zmiana został usunięty siłą przez policjantów, zdążył powiedzieć kilka zdań. Podkreślił, że przebywa w areszcie bezprawnie, gdyż wpłacono ustaloną przez sąd kaucję.

– Funkcjonariusz ABW jest człowiekiem niekompetentnym, będziemy wnioskować o jego przebadanie, ponieważ nic z zarzucanych mi czynów, nawet tych przez ABW nie stanowi w polskim prawie przestępstwa i to jest najśmieszniejsze. Oskarżają mnie o kształtowanie opinii publicznej. To pierwszy tego typu proces nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Mam nadzieję, że zajmie się tym komisja europejska – mówił.

Piskorski przebywa w areszcie od prawie trzech lat. Prokuratura zarzuca mu szpiegostwo na rzecz Chin i Rosji w latach 2009-2016. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, a jego obrońcy określają zarzuty jako niedorzeczne i twierdzą, że sprawa ma podłoże polityczne.

– Jak widać, usta są zamykane również na tym poziomie. Proces jest utajniony z uwagi na rzekomy niepokój prokuratury o spokój i porządek społeczny, co jest samo w sobie kuriozum – mówił, gdy funkcjonariusze policji wpychali go na salę rozpraw.

info

https://wiadomosci.wp.pl/ekscesy-na-rozprawie-mateusza-piskorskiego-interweniowala-policja-6371662552127105a

======================

Onet podaje, że Piskorski jeszcze idąc po schodach zaczął zwracać się do dziennikarzy, ponieważ towarzyszący mu policjanci próbowali go jak najszybciej doprowadzić na salę rozpraw. – Funkcjonariusz ABW jest człowiekiem niekompetentnym, będziemy wnioskować o jego przebadanie, ponieważ nic z zarzucanych mi czynów, nawet tych ABW nie stanowi w polskim prawie przestępstwa i to jest najśmieszniejsze. Oskarżają mnie o kształtowanie opinii publicznej. To pierwszy tego typu proces nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Mam nadzieję, że zajmie się tym komisja europejska – mówił lider partii Zmiana, jednak kontynuowanie wypowiedzi uniemożliwiali mu funkcjonariusze, którzy zaczęli go coraz mocniej popychać. Doszło do przepychanki.

– Jak widać, usta są zamykane również na tym poziomie. Proces jest utajniony z uwagi na rzekomy niepokój prokuratury o spokój i porządek społeczny, co jest samo w sobie kuriozum. Gdybyście, dziennikarze, byli na tym procesie, myślę, że zarówno prokuratura jak i ABW byłyby instytucjami… – kontynuował Piskorski. Dokończyć jednak nie zdołał, ponieważ policjanci wepchnęli go do sali.

nęli go do sali.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

Marcin Wyrwał@Wyrwal

Dzisiejsza rozprawa oskarżonego o szpiegostwo Mateusza Piskorskiego rozpoczęła się w atmosferze skandalu. Policja siłą wepchnęła go na salę rozpraw, nie zezwalając na wygłoszenie oświadczenia dla mediów.
Coś jednak powiedział…
Więcej jeszcze dziś w @OnetWiadomosci

Ludzie o tym mówią: 26

Oskarżony o szpiegostwo

Były poseł Samoobrony i lider partii Zmiana jest oskarżony o szpiegostwo na rzecz Rosji i Chin. Prokuratorzy twierdzą, że wykorzystując swoje liczne kontakty w kraju i za granicą, u dziennikarzy i w kręgach politycznych promował cele Federacji Rosyjskiej. Śledczy uważają, że miał również prowokować antypolskie nastawienie u Ukraińców oraz antyukraińskie postawy wśród Polaków. Wszystko to zaś maił podejmować w porozumieniu z rosyjskimi służbami specjalnymi, za co miał być sowicie opłacany.

O prawa Mateusza Piskorskiego upominali się eksperci Organizacji Narodów Zjednoczonych. W przekazanej polskiemu rządowi opinii ocenili, iż pozbawienie go wolności jest „arbitralne i sprzeczne z przepisami Powszechnej deklaracji praw człowieka”. Domagali się również zwolnienia go z aresztu i zapewnienia mu egzekwowalnego prawa do odszkodowania”.

18 grudnia ubiegłego roku Sąd Apelacyjny w Warszawie podjął decyzję, iż Mateusz Piskorski będzie mógł opuścić areszt, jeśli wpłaci 300 tys. poręczenia majątkowego. Orzeczenie to zaskarżyły zarówno obrona, jak i prokuratura. Adwokaci polityka wnioskowali o zmniejszenie kaucji. W styczniu warszawski Sąd Apelacyjny rozpoznał zażalenia i zmienił wcześniejsze postanowienie w takim zakresie, że poręczenie majątkowe zwiększono do kwoty 500 tys. zł, zaś zakaz działalności publicznej został uchylony. Inne postanowienia sąd utrzymał w mocy. Na drodze opuszczenia przez Piskorskiego aresztu mają stać jednak problemy proceduralne.

CZERWONE

One thought on “MEGA SKANDAL !! SĄD POBRAŁ KAUCJĘ ZA UWOLNIENIE MATEUSZA PISKORSKIEGO I NADAL GO WIĘZI ??SZOK !! info

  1. Aj , tam … aj , tam … zaraz skandal … problemy proceduralne , jest napisane jak byk , tego przecież nie przeskoczy Sąd , wszystko musi mieć namiastkę zgodności z prawem , żeby żadne luje z pojebanego ONZ nie potrzebnie przypierdalały się do Naszego Niezawisłego Sądu .

    Chyba rozsądniej jest spędzić święta jak na ”eremitę” przystało , w swojej ”pustelni” … niż jako doczesny rozpustnik , w kółku rodzinnym , wpierdalając do syta poświęcone dobra Pańskie , na suto zastawionym stole Wigilijnym .

    Za nic , nie chce zrozumieć Nasz Mateuszek … intencji Wysokiego Sądu … który ma na uwadze tylko i wyłącznie jego dobro … kto nam zagwarantuje , że na ”wólce” jakiś zagubiony Parch nie zechce nam podstawić klona …i porwać oryginalnego Mateuszka gdzieś w ciemną czeluść czarnego Kosmosu … no ?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK 21.00 - SOBOTA 20.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
%d bloggers like this: