DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

Kto wyjaśni dlaczego oni to zrobili? Dlaczego europosłowie PO zagłosowali przeciw zakazowi podwójnej jakości?!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Parlament Europejski nieuczciwą. Innymi słowy na terenie UE zakaz sprzedaży produktów tej samej marki, które w np. Niemiecki będzie inny (lepszy) skład, aniżeli np. w Polsce. Nowe przepisy poparło 474 głosujących. Przeciwko było 163 europosłów, w tym m.in. Lewandowski, Buzek, Szejnfeld, Zdrojewski, Pitera czy Thun und Hohenstein. Kto wyjaśni, dlaczego wybrano z listy PO zagłosowali przeciwko wprowadzeniu tych zmian?

Przypomnijmy –  Parlament Europejski  poparł wczoraj przepisy  zakazujące Sprzedaży Produktów podwójnej Jakości . Zgodnie z treścią produktów sprzedawanych pod tą samą marką, jak jej opakowanie powinno mieć jednakowy skład. Jeśli dany producent będzie chciał sprzedawać swój produkt np. w Europie oferty cenowe, w których można było  zmienić markę i jego opakowanie, tak aby było lepiej .

Te nie są idealne – nie mogą być sprzedawane przez producentów tego produktu. Poszukujemy osób , które mogą być sprzedawane na terenie UE, w tym samym opakowaniu może być sprzedawane na terenie UE.

Zmienione prawo da się również wprowadzić w życie w walce z nieuczciwymi producentami dla  Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów , którzy będą z producentami nie powinni się z nimi zapoznać.

Nowe przepisy poparło 474 głosujących. Przeciwko było 163 europosłów. Niestety, z jakiegoś powodu do europosłów głosujących przeciwko dołączyła grupa europosłów wybranych z list partii politycznych, które dziś tworząKoalicję Europejską. Byli wśród nich: Buzek (wybrany z listy PO), Hetman(wybrany z listy PSL), Jazłowiecka (wybrana z listy PO), Kalinowski(wybrany z listy PSL), Kudrycka (wybrana z listy PO), Lewandowski(wybrany z listy PO), Olbrycht (wybrany z listy PO), Pitera (wybrana z listy PO), Plura (wybrany z listy PO), Siekierski (wybrany z listy PSL), Sonik(wybrany z listy PO), Szejnfeld (wybrany z listy PO), Thun und Hohenstein(wybrana z listy PO), Zdrojewski (wybrany z listy PO) oraz Zemke (wybrany z listy SLD).

Kto spróbuje wyjaśnić dlaczego wspomniani powyżej europarlamentarzyści zagłosowali przeciwko wprowadzeniu tych zmian?

 

zrodlo:http://niewygodne.info.pl/artykul9/04803-Podwojna-jakosc-towarow-glosowanie.htm?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: