loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Irański minister zawstydził polskich polityków. Skomentował pożar Notre Dame bez odwołań do światopoglądowej wojny

Our Reader Score
[Total: 14 Average: 4.9]

W okół pożaru katedry Notre Dame pojawiły się liczne teorie spiskowe i hejt, który w dużej mierze jest domeną polskich komentatorów oraz polityków. Zupełnie inaczej zareagowano natomiast w Iranie. Choć to muzułmańskie państwo skonfliktowane z Zachodem mogło wykorzystać paryską tragedię do wykpienia „upadku Europy”, zareagowało w godny podziwu sposób.

Także muzułmanie zaoferowali pomoc w odbudowie katedry Notre Dame.

Także muzułmanie zaoferowali pomoc w odbudowie katedry Notre Dame. Fot. twitter.com/@fraser_rush

„To smutne, że Notre Dame – będące pomnikiem poświęconym kultowi naszego jednego Boga, który przybliżony został przez literackie arcydzieło Hugo – zostało częściowo zniszczone, choć przetrwało wojny i rewolucje przez 800 lat. Nasze myśli są z Francuzami i wszystkich katolikami” – napisał Javad Zarif, szef irańskiego ministerstwa spraw zagranicznych.

Nie był to jedyny muzułmański głos wsparcia dla katolików w tych trudnych chwilach. Rektor Wielkiego Meczetu Paryskiego zaapelował do swych wiernych o przekazywanie datków na odbudowę katedry.
„Ta katedra – świątynia Boga, klejnot dziedzictwa narodowego, gdzie tak wiele modlono się w naszej historii – stanowi dla muzułmanów symbol Maryi, matki Jezusa, wspomnianej 34 razy i celebrowanej w Koranie przez całą surę” – zauważył w oświadczeniu Dalil Boubakeur.

Jest to zupełnie inna retoryka niż ta, którą postanowił uprawiać nad Wisłą choćby europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Jak informowaliśmy w naTemat.pl, w prawicowych mediach polityk ten przekonuje, że „słyszał prywatne rozmowy Francuzów”, którzy mają twierdzić, że sprawcami pożaru są muzułmanie.

 

zrodlo:https://natemat.pl/270167,szef-iranskiego-msz-skomentowal-pozar-notre-dame-wsparl-katolikow?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: