NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41115 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Irański minister zawstydził polskich polityków. Skomentował pożar Notre Dame bez odwołań do światopoglądowej wojny

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W okół pożaru katedry Notre Dame pojawiły się liczne teorie spiskowe i hejt, który w dużej mierze jest domeną polskich komentatorów oraz polityków. Zupełnie inaczej zareagowano natomiast w Iranie. Choć to muzułmańskie państwo skonfliktowane z Zachodem mogło wykorzystać paryską tragedię do wykpienia „upadku Europy”, zareagowało w godny podziwu sposób.

Także muzułmanie zaoferowali pomoc w odbudowie katedry Notre Dame.

Także muzułmanie zaoferowali pomoc w odbudowie katedry Notre Dame. Fot. twitter.com/@fraser_rush

„To smutne, że Notre Dame – będące pomnikiem poświęconym kultowi naszego jednego Boga, który przybliżony został przez literackie arcydzieło Hugo – zostało częściowo zniszczone, choć przetrwało wojny i rewolucje przez 800 lat. Nasze myśli są z Francuzami i wszystkich katolikami” – napisał Javad Zarif, szef irańskiego ministerstwa spraw zagranicznych.

Nie był to jedyny muzułmański głos wsparcia dla katolików w tych trudnych chwilach. Rektor Wielkiego Meczetu Paryskiego zaapelował do swych wiernych o przekazywanie datków na odbudowę katedry.
„Ta katedra – świątynia Boga, klejnot dziedzictwa narodowego, gdzie tak wiele modlono się w naszej historii – stanowi dla muzułmanów symbol Maryi, matki Jezusa, wspomnianej 34 razy i celebrowanej w Koranie przez całą surę” – zauważył w oświadczeniu Dalil Boubakeur.

Jest to zupełnie inna retoryka niż ta, którą postanowił uprawiać nad Wisłą choćby europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Jak informowaliśmy w naTemat.pl, w prawicowych mediach polityk ten przekonuje, że „słyszał prywatne rozmowy Francuzów”, którzy mają twierdzić, że sprawcami pożaru są muzułmanie.

 

zrodlo:https://natemat.pl/270167,szef-iranskiego-msz-skomentowal-pozar-notre-dame-wsparl-katolikow?

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: