NA ŻYWO !! 21.00 A.JABŁONOWSKI + TEMAT KSIĄŻKI :-) GRAFOMANÓW - ZBIÓR PLAGIATÓW !! BEZ PODATKU I BEZ WSTYDU - SZOK !!17 lipca 2019
-41332 sekund temu.

M-forum A.V Live.

Najnowsze informacje , Polska i świat artykuły przedruki filmy zdjęcia i dokumenty.Unikatowe informacje i materiały które na innych portalach są cenzurowane z przyczyn politycznej poprawności.

PASEK REKLAM

WSPARCIE DAROWIZNA NA UTRZYMANIE STRONY W ZAKRESIE OPŁAT STAŁYCH INTERNET CHAT LIVE ROZMOWY TELEKONFERENCYJNE

€1,00

WSPARCIE FINANSOWE PRZELEW BANKOWY

MILLENNIUM BANK W POLSCE : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  do przelewów

zagranicznych IBAN: PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030  BIC (SWIFT) – BIGBPLPW

W tytule przelewu wpisz DAROWIZNA , inaczej opisany przelew nie dojdzie

 

Europosłowie oszaleli. Przegłosowali koszmarne przepisy. Kierowcy się wściekną

OCENA KONTA AUTORA
OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

W Unioparlamencie przyjęto rozporządzenie, które wprowadza obowiązkowe systemy bezpieczeństwa w samochodach. Oczywiście, „systemy bezpieczeństwa” to z jednej strony nakaz zamówień u producentów, z drugiej zaś potencjalnie śmiertelne niebezpieczeństwo dla kierowców.

Znalezione obrazy dla zapytania przepisy dla kierowcow zdjecia

W ramach rozporządzenia przyjęto kilka obowiązkowych systemów, które będą musiały być instalowane w autach. Wśród nich jest Intelligent Speed Assistance, który rzekomo „nie jest ogranicznikiem prędkości”.

– Nie jest to ogranicznik prędkości, tylko inteligentny system, który będzie zwracał uwagę kierowcy zawsze, ilekroć będzie przekraczał prędkość. System będzie pozyskiwał informacje o dozwolonej prędkości z obserwacji znaków drogowych oraz z map. Kierowca będzie skutecznie poinformowany (poprzez pedał gazu lub w inny skuteczny sposób) o tym, że przekracza prędkość – to właśnie od kierowcy będzie zależało, czy auto zacznie hamować, czy dalej będzie przyspieszać. System będzie aktywny po każdym uruchomieniu samochodu, ale kierowca będzie mógł go wyłączyć na pewien czas w trakcie jazdy (np. w sytuacji kiedy ze względu na ograniczenia pogodowe lub niewłaściwe oznakowanie system może nie działać prawidłowo) – napisała sprawozdawczyni rozporządzenia Róża von Thun und Hohenstein.

Znalezione obrazy dla zapytania przepisy dla kierowcow zdjecia

Łatwo sobie wyobrazić, gdy system zaczyna wariować podczas np. wyprzedzania na ruchliwej trasie. O śmiertelny wypadek nietrudno.

Jednak Unia jest mądrzejsza. Według Komisji Europejskiej, powszechne stosowanie ISA zmniejszy liczbę ofiar wypadków do 20 proc.

Oprócz tego, wśród obowiązkowych dodatków znalazły się ułatwienie instalacji blokady alkoholowej, system monitorujący zmęczenie kierowcy, system monitorujący ruch za samochodem podczas cofania, system ostrzegający o szybkim zbliżaniu się do przeszkody połączony z automatycznym hamowaniem w razie wykrycia wysokiego ryzyka kolizji oraz rejestrator danych podczas wypadku.

Większość systemów będzie obowiązkowa od maja 2022 roku. Za przyjęciem rozporządzenia głosowało 578 unioposłów, 30 było przeciw, a 25 nie oddało głosu.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/17/europoslowie-oszaleli-przeglosowali-koszmarne-przepisy-kierowcy-sie-wsciekna/?fbclid=IwAR1gwF7xdAkIzk_8DRy4IXiHlKVe3C7hAhmkWHuvhCA6iMbp5NjPLoi1S2g

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: