loading...
loading...
loading...
"SZOKUJĄCY TEMAT DNIA" 20.30 M.MACIAK CW24TV + GOŚCIE TELE KONFERENCJA20 maja 2019
23 godziny pozostały.
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ – KANAŁ FILMOWY WSZYSTKIE NOWE MATERIAŁ FILMOWE ORAZ ZARCHIWIZOWANE VIDEO STREAM LIVE
WEJŚCIE KLIKNIJ W ILUSTRACJĘ -STREAM LIVE – NA ŻYWO OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU 20:30 + CHAT + PRIV. VIDEO ROZMOWY
ZOSTAŃ SAMODZIELNYM AUTOREM NA M-forum kliknij w poniższy obrazek dowiedz się jak i co ? DZIAŁAJ :-)
SKUTECZNE WSPARCIE BEZ WPŁAT !!
BLOK REKLAMOWY

M-fo A.V Live. <<wróć do Nius<<rum

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo rozbudowę i utrzymanie strony dowolnym datkiem poniżej panel Peypal nawet nie posiadając konta Peypal można dokonać wpłaty wprost z swojej karty .Jeśli chcesz wesprzeć wybranego autora wpisów w opcji wpłaty wpisz nick autora z dopiskiem "DAROWIZNA DLA ……… " wpłata zostanie automatycznie przesłana wskazanemu autorowi .M-forum AV Live jest w 100% oddolną obywatelską inicjatywą, nie stoją za nami ani medialne konsorcja, ani rządowe dotacje. Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. WESPRZYJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ DOWOLNĄ KWOTĄ DAROWIZNY – :-)

Europosłowie oszaleli. Przegłosowali koszmarne przepisy. Kierowcy się wściekną

Our Reader Score
[Total: 4 Average: 5]

W Unioparlamencie przyjęto rozporządzenie, które wprowadza obowiązkowe systemy bezpieczeństwa w samochodach. Oczywiście, „systemy bezpieczeństwa” to z jednej strony nakaz zamówień u producentów, z drugiej zaś potencjalnie śmiertelne niebezpieczeństwo dla kierowców.

Znalezione obrazy dla zapytania przepisy dla kierowcow zdjecia

W ramach rozporządzenia przyjęto kilka obowiązkowych systemów, które będą musiały być instalowane w autach. Wśród nich jest Intelligent Speed Assistance, który rzekomo „nie jest ogranicznikiem prędkości”.

– Nie jest to ogranicznik prędkości, tylko inteligentny system, który będzie zwracał uwagę kierowcy zawsze, ilekroć będzie przekraczał prędkość. System będzie pozyskiwał informacje o dozwolonej prędkości z obserwacji znaków drogowych oraz z map. Kierowca będzie skutecznie poinformowany (poprzez pedał gazu lub w inny skuteczny sposób) o tym, że przekracza prędkość – to właśnie od kierowcy będzie zależało, czy auto zacznie hamować, czy dalej będzie przyspieszać. System będzie aktywny po każdym uruchomieniu samochodu, ale kierowca będzie mógł go wyłączyć na pewien czas w trakcie jazdy (np. w sytuacji kiedy ze względu na ograniczenia pogodowe lub niewłaściwe oznakowanie system może nie działać prawidłowo) – napisała sprawozdawczyni rozporządzenia Róża von Thun und Hohenstein.

Znalezione obrazy dla zapytania przepisy dla kierowcow zdjecia

Łatwo sobie wyobrazić, gdy system zaczyna wariować podczas np. wyprzedzania na ruchliwej trasie. O śmiertelny wypadek nietrudno.

Jednak Unia jest mądrzejsza. Według Komisji Europejskiej, powszechne stosowanie ISA zmniejszy liczbę ofiar wypadków do 20 proc.

Oprócz tego, wśród obowiązkowych dodatków znalazły się ułatwienie instalacji blokady alkoholowej, system monitorujący zmęczenie kierowcy, system monitorujący ruch za samochodem podczas cofania, system ostrzegający o szybkim zbliżaniu się do przeszkody połączony z automatycznym hamowaniem w razie wykrycia wysokiego ryzyka kolizji oraz rejestrator danych podczas wypadku.

Większość systemów będzie obowiązkowa od maja 2022 roku. Za przyjęciem rozporządzenia głosowało 578 unioposłów, 30 było przeciw, a 25 nie oddało głosu.

 

zrodlo:https://nczas.com/2019/04/17/europoslowie-oszaleli-przeglosowali-koszmarne-przepisy-kierowcy-sie-wsciekna/?fbclid=IwAR1gwF7xdAkIzk_8DRy4IXiHlKVe3C7hAhmkWHuvhCA6iMbp5NjPLoi1S2g

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
loading...
LIVE AKTYWNY KLIKNIJ ABY WYŚWIETLIĆ
TRANSMISJA ZAKOŃCZONA
%d bloggers like this: